Перейти до вмісту
Mozart

Сервис обмена на нашем ресурсе

Обменка  

468 користувачів проголосувало

  1. 1. Будете ли Вы пользоваться обменкой?

    • Буду пользоваться, главное чтобы побольше людей там было
      97
    • Только, если обменка будет для подписчиков
      250
    • Я подписчик, но не буду пользоваться
      25
    • Я неподписчик, пользоваться не буду
      5
    • Меняю только у своих знакомых операторов
      89


Рекомендовані повідомлення

1) опера будуть викладати ліві фоточки;

2) у адміністрації сайту накопиться добра така база паспортів всіх тих, хто регулярно здійсню незаконні операції з купівлі-продажу папірців. І можно будет влаштовувати райди на адміністрацію, арешти серверів та інші бородаті бояни.

У грамотных владельцев сайтов сервера давно не в украине.

По левым фоткам - дык я же написал - забился на сделку - обменялись фотками - отправили их админу - он сказал - "да да вот эти ребята" (с) такие же как в паспорте. Затем пришло тело на обмен не с фотки - шлешь его на ....

Если вдруг кидалово или опер - его данные о прописке становятся достоянием общественности.

А закон о защите персональных данных только поможет - ставиться на сайте галочка что " я не возражаю чтоб были использованы мои перс данные" и все

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот... даже здесь затронул и ссылку дал на эту тему. С примером из Жизни. А дальше - пусть народ высказывается. Активнее, товарищи, активнее... 

 

З.Ы. Я не голосовал и не собираюсь. Наблюдаю. 

Змінено користувачем KPECT

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У грамотных владельцев сайтов сервера давно не в украине.

По левым фоткам - дык я же написал - забился на сделку - обменялись фотками - отправили их админу - он сказал - "да да вот эти ребята" (с) такие же как в паспорте. Затем пришло тело на обмен не с фотки - шлешь его на ....

Если вдруг кидалово или опер - его данные о прописке становятся достоянием общественности.

А закон о защите персональных данных только поможет - ставиться на сайте галочка что " я не возражаю чтоб были использованы мои перс данные" и все

И опять я соглашусь с Вами, НО много ли найдется многоумных тел вывалить свои реальные данные - сомневаюсь... Не Вам объяснять сколько времени надо на то что бы создать красивый фейк, с паспортом, тел, городом, адресом, историей и т.д...

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И опять я соглашусь с Вами, НО много ли найдется многоумных тел вывалить свои реальные данные - сомневаюсь... Не Вам объяснять сколько времени надо на то что бы создать красивый фейк, с паспортом, тел, городом, адресом, историей и т.д...

Глупости это все конечно... Маэстро ж просил идеи.

Надо зарабатывать деньги, а не играть в них.

Человек зарабатывающий хотя б 500уе сейчас просто не будет заморачиваться на подобные глупости.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У грамотных владельцев сайтов сервера давно не в украине.

 

Так, таки так. Але надавити можуть на наступне:

1) заблокувати домен (*.com.ua)

2) можуть припертись в офіс, арештувати компьютер адміна, отримати доступ до тої самої дуже далекої бази данних в Нідерландах, та злити собі все.

У мене знайомий є, працював в конторі, яка виготовляла власний продукт під замовлення держ. структур.

Вже не пам'ятаю, що саме, чи судові реєстри, чи щось таке.

Суть в тому, що продукт був власністью компанії-виробника, а держ. органам вони надавали ліцензійні ключі, за гроші.

І от, одного разу (при владі Януковоща) закінчувався термін ключіків і скажена Лукаш замість виділення грошей на продовженя ліцензії, почала вимогати з контори ключі на халяву.

Тоді вже контора забичилась, адже це їхня власність, згідно контрактів. В результаті влаштували рейд на контору, арештували всі компи та забрали всі сорци.

Там ще якесь продолвження було - але знакомий не досидів в тій контор - звільнився, бо роботи та ЗП не було. Розвалили контору повністю.

От така вам байка перед сном.

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

C паспортом тему можно закрыть.

Никто свои данные не покажет.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, таки так. Але надавити можуть на наступне:

1) заблокувати домен (*.com.ua)

2) можуть припертись в офіс, арештувати компьютер адміна, отримати доступ до тої самої дуже далекої бази данних в Нідерландах, та злити собі все.

У мене знайомий є, працював в конторі, яка виготовляла власний продукт під замовлення держ. структур.

Вже не пам'ятаю, що саме, чи судові реєстри, чи щось таке.

Суть в тому, що продукт був власністью компанії-виробника, а держ. органам вони надавали ліцензійні ключі, за гроші.

І от, одного разу (при владі Януковоща) закінчувався термін ключіків і скажена Лукаш замість виділення грошей на продовженя ліцензії, почала вимогати з контори ключі на халяву.

Тоді вже контора забичилась, адже це їхня власність, згідно контрактів. В результаті влаштували рейд на контору, арештували всі компи та забрали всі сорци.

Там ще якесь продолвження було - але знакомий не досидів в тій контор - звільнився, бо роботи та ЗП не було. Розвалили контору повністю.

От така вам байка перед сном.

Не будем разводить офтоп - полезная идея админу - купить домен .com и припарковать его к .com.ua так сказать на всякий

А конторе конечно не повезло) но знания и опыт их применения - это то что никому и никогда у Вас не отнять - один раз контору основали - еще раз учредят)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Глупости это все конечно... Маэстро ж просил идеи.

Надо зарабатывать деньги, а не играть в них.

Человек зарабатывающий хотя б 500уе сейчас просто не будет заморачиваться на подобные глупости.

Ну слово "Глупости" думаю не очень удобоваримо людьми умеющими зарабатывать! Вопрос как поднять тему. Вопрос не простой! Мне кажется форумчанин " циферки" очень емко и правильно ответил.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ідея бомба!!!як що я через оператора зможу обмінятись зі свого города на приклад з Другим городом швиденько по вигідним для нас курсам це круто .Оператор просто посередник який скорочує відстань між городами до 15 хв.як вам???

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ідея бомба!!!як що я через оператора зможу обмінятись зі свого города на приклад з Другим городом швиденько по вигідним для нас курсам це круто .Оператор просто посередник який скорочує відстань між городами до 15 хв.як вам???

А-ха-ха, это фантастика.

Операторы для себя так не могут работать, а для Вас будут... :D

  • Подобається 8
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×