Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Mozart сказал:

Полез в записи: пиковые цифры были 21 сентября 2022 года. Это чтобы совсем точно.

Так,  пригадую цей момент,  навіть здавав тоді,  але вище 42,70 не дали,  ще спорив з ними,  що Київ по 43+ на що отримав вичерпну відповідь) 

А вже потім жалів,  що не здав більше. 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, Mozart сказал:

пиковые цифры были 21 сентября 2022 года. Это чтобы совсем точно.

Большое спасибо. Я не сомневался в вашей профессиональной компетентности. Так вот, именно в те горячие недели(может месяцы), заводила очень большие суммы валюты для слива по хорошим курсам блатная элита зная инсайд о принятом решении по объёмам западной помощи. Вербалки из НБУ были те же: без паники! Это спекулянты, не ведитесь..!  Теперь всю освоенную на коррупционных тендерах гривну прибили. Всё проданное по 44 откуплено по 37.  Уже понятно - западных  вливаний пока не будет. Можно отпускать курс, финансировать социалку и заодно заработать. Катастрофы не жду, но вынос к тем же уровням очень даже.может случится. Потом откат к 40-40.5

Змінено користувачем Digger
  • Дякую 4
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, valutominyailo сказав:

або це НБУ спеціально гойдає, щоб заробляти на полохливих. 

 

IMG_20231229_205432.jpg

  • Хаха 8
  • Не подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Twin сказав:

А де Олег пропав,  може щось прокоментує , хоч якийсь позитив.  От мені було скучно бігати по банках онлайн купівля,  адреналін не той,  вирішив грн депо зробити 19% на три міс.  Отримав адреналін,  якусь нервозність...

Стосовно мене, то я не пропав ,а в "бані" був .....стосовно адреналіну: коли я відкривав депозити ще весною і писав шо цього року  ми ніяких 40 в цьому році непобачим і відкривав дальше свої депозити під 20,5 річних,які осінню закінчувались,дальше я проганяв іх на онлайн обмінах і дальше ставив но не три місяці як ви рішили в останній момент поставити(ждали ждали 40 почті рік, і тут недождались взяли і поставили на 3 місяці),що я вам скажу ,треба було ставити не на 3 місяці ,а на 6-9 місяців так як я ,тоді би менше нервували.....тепер стосовно адреналіну ,ті шо цілий рік ждали 40 ,і ставили мені дизлайки на моїх прогнозах,як я писав раніше ,як тільки курс начинає рости "вони всі активно начинають коментувати",вже й по 40 пишуть що "збулось",хоча незбулось коли купують по 38.90-39.00  а продають по 40,це неозначає шо той доллар купують по 40,спред 1 гривня,можна і 50 продажу поставити і шо стого,коли купівля всеж таки 39..... І гривні немає шо в банках шо в обмінах.....P.S стосовно своїх прогнозів я невідрікаюсь,і нежалію шо в  гривні до літа 2024 ,я свій план знаю,+ уже почті рік як мені проценти капають по гривневих депозитах,пока ви цей рік ждали цих же 40 яких насамому ділі і зара немає"дивіться правді в очі"......ну і ще падати громко і з тріском будем сильно..шо і неуспієте застрибнути у гривневі депозити злившись по хорошому курсу,а як успієте то вже немає тих солодких процентних ставок які були.....так шо як писав раніше "хто сміється той сміється останній".........ну і визнайте це нарешті чи признайтесь шо один я розписував цілий рік тут шо ніяких 40 ми в цім році непобачим, даже Моцарт під кінець року відкрив гривневий депозит в Акорді,хотя міг зробити це ще літом або весною "гігант мислі",чи не так........

  • Лайк 1
  • Хаха 4
  • Не розумію 2
  • Сумно 1
  • Подобається 5
  • Не подобається 18

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Стосовно мене, то я не пропав ,а в "бані" був .....стосовно адреналіну: коли я відкривав депозити ще весною і писав шо цього року  ми ніяких 40 в цьому році непобачим і відкривав дальше свої депозити під 20,5 річних,які осінню закінчувались,дальше я проганяв іх на онлайн обмінах і дальше ставив но не три місяці як ви рішили в останній момент поставити(ждали ждали 40 почті рік, і тут недождались взяли і поставили на 3 місяці),що я вам скажу ,треба було ставити не на 3 місяці ,а на 6-9 місяців так як я ,тоді би менше нервували.....тепер стосовно адреналіну ,ті шо цілий рік ждали 40 ,і ставили мені дизлайки на моїх прогнозах,як я писав раніше ,як тільки курс начинає рости "вони всі активно начинають коментувати",вже й по 40 пишуть що "збулось",хоча незбулось коли купують по 38.90-39.00  а продають по 40,це неозначає шо той доллар купують по 40,спред 1 гривня,можна і 50 продажу поставити і шо стого,коли купівля всеж таки 39..... І гривні немає шо в банках шо в обмінах.....P.S стосовно своїх прогнозів я невідрікаюсь,і нежалію шо в  гривні до літа 2024 ,я свій план знаю,+ уже почті рік як мені проценти капають по гривневих депозитах,пока ви цей рік ждали цих же 40 яких насамому ділі і зара немає"дивіться правді в очі"......ну і ще падати громко і з тріском будем сильно..шо і неуспієте застрибнути у гривневі депозити злившись по хорошому курсу,а як успієте то вже немає тих солодких процентних ставок які були.....так шо як писав раніше "хто сміється той сміється останній".........ну і визнайте це нарешті чи признайтесь шо один я розписував цілий рік тут шо ніяких 40 ми в цім році непобачим, даже Моцарт під кінець року відкрив гривневий депозит в Акорді,хотя міг зробити це ще літом або весною "гігант мислі",чи не так........

Как-то так 

IMG_20231230_073544.jpg

image.png

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пользуясь паникой, курсы рисуют кто на что гаразд. Вчера просто надо было немножко купить. Заехал к одним 39-50 - та ну н.... Через 15 минут в другой обменке купил 38-80. Новый год буду встречать в гривне и верить в чудо))). Народ не совсем понимает, что та экономическая задница куда мы сейчас скатимся подразумевает, что нужна будет гривна "на покушать" и смысл покупать "на все" по 40 в декабре, чтобы сдать по 38 в феврале???

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, flygti сказал:

по 40 в декабре, чтобы сдать по 38 в феврале???

предпочитаю продать по 40 и купить в ферале, Ваших единомышленников пока больше:smoke:

  • Лайк 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Б. Ц. $ 39/40 € 43/44 якось так. 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, flygti сказал:

Народ не совсем понимает, что та экономическая задница куда мы сейчас скатимся подразумевает, что нужна будет гривна "на покушать" и смысл покупать "на все" по 40 в декабре, чтобы сдать по 38 в феврале???

Если действительно надо прибить "лишнюю" гривну, не обязательно покупать доллар по завышенному панико-спекулятивному курсу. Лучше обратить внимание на дорогие товары покупку которых давно отлаживали (сейчас у многих продавцов скидки) и прибить ее там. Я так всегда делаю. Потому как новогодние скидки закончатся - цена поднимется,  курс если не опуститься - цена тоже поднимется.

Ну и покупки желательно чтобы были благоразумные. Либо расширяли Ваши технологические возможности и приводили к увеличению дохода либо что-нибудь из сферы энергосбережения, что позволило бы экономить уже заработанные деньги в будущем. (точно не Вайфоны) 

Через время поймете что остались в выигрыше.

Любой кризис это не только потери, но и новые возможности. Резкий скачек курса можно рассматривать как "микрокризис". Всем хорошего дня! 

  • Лайк 1
  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×