Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

А де Олег пропав,  може щось прокоментує , хоч якийсь позитив.  От мені було скучно бігати по банках онлайн купівля,  адреналін не той,  вирішив грн депо зробити 19% на три міс.  Отримав адреналін,  якусь нервозність...

  • Лайк 2
  • Хаха 4
  • Не розумію 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, Mozart сказал:

Для початку, я ніколи не глузую з прогнозів інших. Я можу по-доброму пожартувати... можу із сумом, але точно без глузування. Всім властиво помилятися. І мені - навіть більше за інших, бо я і пишу частіше. 
Думаю, з цим зрозуміло.
Тепер щодо того, "що це було". Я вже кілька днів у темі "Прогноз курса доллара к гривне. О главном" викладав свої (і не тільки) думки. А сьогодні, буквально годину тому, виклав прогноз однієї людини, якій я дуже довіряю. Буде несправедливим по відношенню до тих, хто купив підписку, дублювати його тут, тому... я про нього обов'язково розповім, але... через місяць. Якраз і перевіримо, наскільки він був точним. 

Що ж до мінімуму у 2024 році... Надто багато "невідомих" (іксів) у цьому рівнянні, причому багато чого змінюється навіть зараз, у режимі реального часу. Відповім так: "Сподіваюсь, що ми побачимо цифри, НИЖЧІ від сьогоднішніх, у 2024 році". Проте це буде недовго, а загалом... перспективи не такі чудові, як хотілось би... 

Невже тоді, коли Ви наважилися назвати конкретну цифру в 40 і термін - було менше невідомих, ніж зараз? Ну та то таке - не наважуєтеся спрогнозувати конкретну цифру - то ваша справа. Але в чому мені і подобався наш Олег (начебто так його звуть), що він не боявся помилитися, і завжди казав прямо свое бачення і свої прогнози.

Змінено користувачем valutominyailo
  • Лайк 1
  • Сумно 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моцарт, респект. Заметили...)) Внимательность похвальна. Именно так ! ))

Можу сказати одне: січень багатьох здивує. Неприємно.   Согласен. Будет неприятно всем, но для гривнедепозитчиков особенно неприятно. 

Змінено користувачем Digger
  • Хаха 1
  • Не розумію 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 хвилини тому, Mozart сказав:

НЕ ЧЕКАВ

Але ж прогнозували, і вступали в дебати з Олежиком. 😊

  • Не розумію 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Leva - 30 сказал:

Але ж прогнозували, і вступали в дебати з Олежиком. 😊

Еще раз. Я ждал рост, но именно скачка в последние два дня я честно не ждал. Потому и написал, что сдвигается. Думал, что продолжится уже в январе. В реальности все вышло намного раньше. 
Просто угадать четко до копейки и до минуты могут только оракулы :) Я к ним не отношусь... 

  • Лайк 2
  • Хаха 3
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цифру абсолютного курсового максимума доллара к гривне на нале(покупка/продажа) в Киеве полтора примерно года назад кто помнит?

Змінено користувачем Digger

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, Digger сказал:

Цифру абсолютного курсового максимума доллара к гривне на нале(покупка/продажа) в Киеве полтора примерно года назад кто помнит?

Зачем "помнить"? "У меня все ходы записаны" (с. Ильф и Петров "Двенадцать стульев"). Только это не полтора года назад было, а в третьей декаде сентября 2022 года. Покупка доходила до 44,10-44,20 в Киеве на опте, продажа - 45,00. В областных центрах называли на продажу 47,00.

  • Лайк 2
  • Дякую 4
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зовсім забув,  сьогодні при обміні помітив літніх людей,  які цікавились обміном, уточнювали синій/білий,  а що той білий зношений ітд.  Курс їм озвучували 39,30 і 39,20 відповідно.  В ПБ більшість в черзі хотіли купити просто в касі,  тобто за онлайн навіть не в курсі,  звісно на продаж не було,  але касири знайшли якісь купюри по 20$ і прихвалюючи пропонували,  ще трохи євро по 50. Ще в черзі були,  ті що замовляли,  але не побачив купюри. 

До чого це я,  ми десь на фініші цього стрибка) 

  • Лайк 2
  • Не розумію 5
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Mozart сказал:

Зачем "помнить"? "У меня все ходы записаны" (с. Ильф и Петров "Двенадцать стульев"). Только это не полтора года назад было, а в третьей декаде сентября 2022 года. Покупка доходила до 44,10-44,20 в Киеве на опте, продажа - 45,00. В областных центрах называли на продажу 47,00.

Полез в записи: пиковые цифры были 21 сентября 2022 года. Это чтобы совсем точно.

  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×