Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

203 користувача проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

21 час назад, Fat Point сказал:

Не удивлюсь ,если в понедельник мб снова вырастит. 

Надеюсь, что нет)

Разве что с утра, чтобы всех выбить из гривны  и соответственно загнать в дорогой доллар.

  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
03.02.2024 в 02:11, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Шановний Моцарт ! А нагадайте то нам дату закінчення вашого гривневого депозиту ? 🙂

Нескромне запитання, взагалі-то, але... добре. 
В "Акорді" закінчиться - 09.02.24
У "Юнексі" - два, один 16.03.24, другий - 27.03.24. 
І що це Вам дасть? 

  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 хвилину тому, Mozart сказав:

Як бачите, всі помиляються, навіть ДУЖЕ обізнані люди.

Важко вгадати дату, а рівні мабуть він вгадав.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, valutominyailo сказал:

Ха, прогнозист навіть не пам'ятає, що прогнозував ) 

 

Screenshot_20240203_155217.jpg

Цей прогноз на січень був не Діггера, а Моцарта.

Діггер у своєму пості лише процитував слова Моцарта, з якими погодився.

Сказати власний прогноз, та погодитись з прогнозом іншої людини – це не одне й те саме

photo_2024-02-04_14-09-45.jpg

  • Лайк 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Т.С. сказал:

Цей прогноз на січень був не Діггера, а Моцарта.

Діггер у своєму пості лише процитував слова Моцарта, з якими погодився.

Сказати власний прогноз, та погодитись з прогнозом іншої людини – це не одне й те саме

photo_2024-02-04_14-09-45.jpg

Скажу більше: це був навіть НЕ МІЙ прогноз :) а людини, яка дуже точно пояснює мені багато речей, що відбуваються на міжбанку. 
Саме ця людина детально пояснила, ЧОМУ ми бачили "присідання" до 35,97/ на МБ. І саме ця людина зробила прогноз на січень, а я - лише протиражував його (звісно, з посиланням на автора без зайвих деталей, як то банк і т.п.). Але, як вже я писав вище, на цей раз він помилився. 

  • Лайк 5
  • Хаха 1
  • Не розумію 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, valutominyailo сказав:

В дещому на мене вплинув і навіть наш оракул )

Цілий 2023 рік я питався ,як ви сказали "вплинути" на форумчан,ну я б сказав не вплинути а донести свою "ораклівську думку,аналіз", но всі чекали осені ,шоб злитись по 40,( окрім мене звичайно ) ну ось і осінь довгожданна наступила,а 40 немає,коли побачили що все ж таки мої прогнози збуваються почали застрибувати в послідній вагон "з хорошими відсотками " на гривневі депозити,і змирились уже почті з тим що гривня стабільна,но під новий рік ,розпочалась гойдалка , "яку організував Андрійко шоб злились по хорошому курсу певні кола людей" і всі знову повірили в курс 40, і давай мене знову троллити шо все пропало,і я зі своєю гривнею пролетів по повній,і іде знецінення національної валюти,но не тут то було,но в ітозі хтось хто мав стальні нерви,злився по 39 з копійками , а хтось ще чекав 40+ щоб злитись,"тепер лікті кусає",бо так і незлився,хотя я писав тута 1 січня 2024 року ,шо будемо падати з тріском на 37 ,так як і росли,но мене дизлайками цілеспрямовано проігнорували, і 10 січня вечером написав що сьогодні останній вечір злитись по хорошому курсу в тут мене продизлайкали,може хтось і повірив мені ,но непризнається,але то таке,тепер чухають потилицю,і шоб насолити мені дальше дизлайкають,але то таке я тут незараді лайків,хто захоче той і оцінює мої прогнози по чесноку,і замітьте я не боюсь прогнозувати шоб спортити собі репутацію,як дехто начинає тут писати коли вже начинає конкретно рости або падати доллар,тоді такі форумчани активно начинають шукати того хто помилився в прогнозі а вони буцімто "великі прогнозисти".....p.s ..всім миру і добра,і вдалого заробітку на качелях........

Змінено користувачем lutsak.oleg@ukr.net
  • Лайк 2
  • Не розумію 1
  • Сумно 1
  • Подобається 7
  • Не подобається 17

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Mozart сказал:

Скажу більше: це був навіть НЕ МІЙ прогноз :) а людини, яка дуже точно пояснює мені багато речей, що відбуваються на міжбанку. 
Саме ця людина детально пояснила, ЧОМУ ми бачили "присідання" до 35,97/ на МБ. І саме ця людина зробила прогноз на січень, а я - лише протиражував його (звісно, з посиланням на автора без зайвих деталей, як то банк і т.п.). Але, як вже я писав вище, на цей раз він помилився. 

Маэстро! можно ли это понимать что он ошибся в месяце ? Или прогноз полностью ошибочен ?

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×