Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Mozart сказал:

Де долар - просто "цінний папір", який відображає несталу кількість гривень. Тобто ця кількість гривень може зростати (і швидше за все буде зростати). 

За володіння справжнім цінним папером сплачується дивідентний або купонний дохід.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Процесс идёт. Из сша золото разных стран, вроде как утекает обратно в эти же страны🤣🤣🤣

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Mихаил сказав:

Итоги недели

У мене періодично виникає таке питання. Якщо торгівельна сесія USD/UAH відбувається протягом 8 годин (умовно), а не цілодобово, то як можна аналізувати таймфрейм 4H - він же ж не повний.

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, Ashuprox сказал:

У мене періодично виникає таке питання. Якщо торгівельна сесія USD/UAH відбувається протягом 8 годин (умовно), а не цілодобово, то як можна аналізувати таймфрейм 4H - він же ж не повний.

Просто я 3 часа после 14.00 считаю за 4 , потому как переносить на другой день думаю будет неправильно. Это ж не Форекс где торговля идёт целые сутки .Тем более другой день - это уже зачастую и другое настроение на рынке. Я это делаю чтобы иметь сигналы для более точного входа или выхода ,не дожидаясь подтверждения на дневке.И того на дне получаем две свечи,  - их что нельзя анализировать? Условно их можно назвать 12 - ти часовыми , но это не меняет самой сути вещей.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Импорт (не военный) может схлопнуться. Валюту НБУ продавать надо, чтобы направить на выплаты. За крепкую гривну купить специмпорта можно больше. Нашим жуликам гривнёвые овгз конвертировать в валюту надо. Можем укрепиться.

Змінено користувачем Сова
  • Лайк 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На непоганому об'ємі - 190 млн. в Bloomberg, бід на 14 коп. нижче п'ятниці, та ще в понеділок - це сигнал!

Змінено користувачем Gennadiy08
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×