Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.10.2024?  

158 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.10.2024? (голосование будет закрыто 10 сентября)

    • Менее 39,00
      0
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
      0
    • 40,00-40,50
      0
    • 40,50-41,00
    • 41,00-41,30
    • 41,30-41,70
    • 41,70-42,00
    • 42,00-42,30
    • 42,30-42,70
    • 42,70-43,00
    • 43,00-43,50
    • 43,50-44,00
      0
    • Более 44,00


Рекомендовані повідомлення

44 минуты назад, Gennadiy08 сказал:

Плоскуватий у вас гумор, не розрізняєте гумор від сарказму, чи якось шпильку вставити, а потім ще дивуєтесь - чого це люди ображаються? Ну то таке, хто як сприймає... Якби хтось інший написав, то може б і зреагував, а від вас очікувано, мабуть вже всі звикли)

З Вами точно більше не буду жартувати. 

Цитата

Хочете сказати, що євро зовсім не має впливу на гривню? Експорт в Європу, що, за долар? 

Я цього не казав. Мова йшла лише про тісну корреляцію, чи не так? 
Експорт в Європу може бути і за євро, і за долар, дивлячись яка валюта фігурує у контракті. Але якщо аналізувати структуру міжбанку, то операції в євро займають ... власне, дивіться самі, ось за останні 10 днів:

image.png.f03c21f607b5cef6f24b956cb6f8ddab.png

Ну, тобто на міжбанку практично торгують одним доларом... 

  • Лайк 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Mozart сказал:

Я цього не казав. Мова йшла лише про тісну корреляцію, чи не так?

Де я писав про тісну кореляцію останнім часом, чи робив якісь ствержуючі висновки? Ви ж самі сказали, що це теорія, і я давно пишу що теорія, котра потребує дослідження як мінімум кілька місяців а не 20 днів, почитайте уважно. Я вважаю, що це як один із факторів, котрі впливають на прийняття рішень Нацбанком. Добрий гумор не може бути пов'язаний з брехнею. Коротше, якесь непорозуміння і від цього все витікає.

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Gennadiy08 сказал:

Де я писав про тісну кореляцію останнім часом, чи робив якісь ствержуючі висновки? Ви ж самі сказали, що це теорія, і я давно пишу що теорія, котра потребує дослідження як мінімум кілька місяців а не 20 днів, почитайте уважно. Я вважаю, що це як один із факторів, котрі впливають на прийняття рішень Нацбанком. Добрий гумор не може бути пов'язаний з брехнею. Коротше, якесь непорозуміння і від цього все витікає.

Не зрозумів про брехню, якщо чесно... Відчуваю у Вас якусь сильну образу на мене, навіть не розумію, що так сильно Вас зачепило... Але добре, нехай кожен лишиться зі своєю думкою, дискутувати з Вами точно більше не хочу. Тим більше, що Ви так ображаєтесь.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вважаю що на новині зі зняттям деяких обмежень можемо знову сходити на +50 коп, (але це максимум) на міжбанку, але за тиждень знову спустимося до теперішнього рівня. Як хось на одному з форумів написав  :

"10 коп плюс, 10 коп мінус, десять коп плюс, десять мінус і так вже місяць. А на грн депозиті кожного тижня приріст по 10 коп )))

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щоб більше не було маніпуляцій, давайте моє дослідження стосовно зв'язку курсів євро до долара на форексі та  гривні до долара на міжбанку  будемо називати гіпотезою, хоча теорія також передбачає: — аналіз сутності процесів, явищ; — формулювання припущення; — формулювання гіпотези дослідження; — побудову (розроблення) фізичної або математичної моделі; — проведення аналітичного дослідження результатів моделювання; — формулювання і аналіз теоретичних положень. Поки закриємо цю тему, бо багато нерозуміння, всім треба готові рішення та і розжовувати кожен допис немає часу.

Раджу придивитись до євро в плані валютної корзини, бо якщо 15.05 в Америці вийде показник інфляції нижче прогнозу, то воно буде зростати і  послужить добрим тригером для розвороту. Всім гарного дня!

Змінено користувачем Gennadiy08
  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Немного по ценам на зелёнку.

Пятница -суббота курс в рамках 70(75)/40 -син, белый хуже продаётся  ,поэтому на курсе минус 10(20) копеек. В пятницу чуть дефицит бумаги ,а всё потому ,что зелёнка выкупалась в банках. Курс покупки в банках и по /77 и по /80.

В субботу бумаги накидали ,спрос был у всех.

Сегодня надо закрыть лишнюю бумагу, старт 70/40.00.син.

  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если нас читают руководители из Приват Банка сообщение к ним;

«курс покупки Вы меняете, а вот курс продажи почему-то не изменяется в приложение! Проверьте может это ошибка приложения»

P.S или что то знают или начало месяца, и так все лимиты выгребают «крутильщики»

  • Хаха 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

😅Куда это межбанк собрался с утра пораньше, или тестируем 38.50 снизу, а потом камнем вниз

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×