Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.07.2024?  

207 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.07.2024? (голосование будет закрыто 10 июня)



Рекомендовані повідомлення

Готівковий закрився в нас і по чуткам є набори по 40,60 

Цікаво, Нбу відпустить завтра на 40,30

Пс на протязі дня були проблеми з грн в деяких обмінках,  якось все нервово одним словом... 

Пс2 ну і маяк під назвою Райф поставив сьогодні крапку над і,  тепер спостерігаємо чи збудеться. 

  • Дякую 4
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Twin сказал:

Готівковий закрився в нас і по чуткам є набори по 40,60 

Цікаво, Нбу відпустить завтра на 40,30

Пс на протязі дня були проблеми з грн в деяких обмінках,  якось все нервово одним словом... 

Пс2 ну і маяк під назвою Райф поставив сьогодні крапку над і,  тепер спостерігаємо чи збудеться. 

маю думку / бажання / захцянку (кому як більше до впободи), що корекція після 40,7 ще однозначно не закінчена і має бути продовжена в тому числі і завтра

  • Хаха 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, yoszef сказал:

маю думку / бажання / захцянку (кому як більше до впободи), що корекція після 40,7 ще однозначно не закінчена і має бути продовжена в тому числі і завтра

Було б непогано, але всі попередні  корекції були максимум 60коп., тоб-то 40,70-40,10 = 0,60 на покупці міжбанк.

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Gennadiy08 сказал:

Було б непогано, але всі попередні  корекції були максимум 60коп., тоб-то 40,70-40,10 = 0,60 на покупці міжбанк.

я відштовхуюсь від того, що зростання було з 39,2 до 40,7, тому моє бачення корекції до 39,80-39,60, далі по ситуації, тим паче що на виплаті 05.06.2024 ОВДП курс на міжбанку 06.06.2024 не змінився майже від слова зовсім

але це виключно моя думка / захцянки, нікому її / їх не нав'язую і тим паче це не "руководство к действию"

  • Лайк 1
  • Дякую 4
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, yoszef сказал:

я відштовхуюсь від того, що зростання було з 39,2 до 40,7, тому моє бачення корекції до 39,80-39,60, далі по ситуації, тим паче що на виплаті 05.06.2024 ОВДП курс на міжбанку 06.06.2024 не змінився майже від слова зовсім

але це виключно моя думка / захцянки, нікому її / їх не нав'язую і тим паче це не "руководство к действию"

К сожалению, коррекция закончена. Опять пошли вверх.

  • Лайк 2
  • Дякую 4
  • Сумно 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Mozart сказал:

К сожалению, коррекция закончена. Опять пошли вверх.

40,175/40,145 - різниця 2 копійки на продажу у порівнянні з вчорашнім закриттям (41,154/40,145), тобто курс майже такий же

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Mozart сказал:

К сожалению, коррекция закончена. Опять пошли вверх.

Не торопитесь с выводами , сегодня окончание недели . Если закроемся на 40.18 или ниже снижение на следующей неделе га рантировано , естественно понедельник - вторник отскок.

  • Лайк 3
  • Дякую 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ще встиг оборудку зробити в півні)  здав по 40,60 відібрав 40,35 і одразу змінився курс на 40,45

  • Лайк 4
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×