Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.09.2024?  

185 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.09.2024? (голосование будет закрыто 10 августа)



Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Denka сказал:

Все йде як я і передбачав. Тільки еквівалентний курс ( через дохідність ОВДП) вже 42,5... 

Трохи не зрозумів, як за місяць еквівалентний курс виріс на 50 копійок. Якщо можна, розрахунок.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт, Щось міжбанк не може продавити 41 , а вже кінець місяця, куда піде курс з вересня які в кого прогнози?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, metan сказал:

Всім привіт, Щось міжбанк не може продавити 41 , а вже кінець місяця, куда піде курс з вересня які в кого прогнози?

написали ж "Волна только набирает обороты , на следующей неделе будет пробой 41 ."  Не швиди - чекай понеділка-вівторка.

  • Лайк 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, sergeipo сказал:

написали ж "Волна только набирает обороты , на следующей неделе будет пробой 41 ."  Не швиди - чекай понеділка-вівторка.

Інколи читаю гілку і думаю "Звідки стільки експертів? І лише розуміння що наразі канікули і школярі ще не сіли за парти - дає розуміння..."

Я взагалі не розумію ЧОМУ так тішаться люди, коли МБ з величезними потугами при безпосередній участі НБУ йде донизу? :search:Ринку як такого НЕМАЄ від слова зовсім, Пишний і компанія перетворили МБ на театр ляльок і абсолютно бездарно палять ЗВР намагаючись створити картину вільного ринку, в якому гривня може вільно ходити в обидва боки. Для кого цей цирк??? Я не розумію. Абсолютно не здивуюсь якщо з часом Пишний повторить долю Лєри і теж втече в заздалегідь підготовлені апартаменти і буде гарно жити, повчаючи свого наступника...

По ситуації: якось вулиця не дуже вірить в укріплення гривні. Можливо тому що " якісь недолугі" люди займаються валютообміном? :wink: :hi:

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Не розумію 1
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Denka сказав:

Все йде як я і передбачав. Тільки еквівалентний курс ( через дохідність ОВДП) вже 42,5... 

Це ви під який процент рахуєте ОВДП ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Helios2 сказал:

Грех не брать деньги в долг)

ціна списання -сотні тисяч загунувших та поранених, мільйони біженців та тих, що втратили домівку....

 

  • Дякую 2
  • Сумно 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Кремень сказал:

Абсолютно не здивуюсь якщо з часом Пишний повторить долю Лєри і теж втече в заздалегідь підготовлені апартаменти і буде гарно жити, повчаючи свого наступника..

Здивуюсь якщо він цього у певний час не зробить.

До того ж гадаю що мандрівка буде колективною.

Змінено користувачем alex790579

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Михаил интересует Ваше мнение.40.55 "нарисований"сегодня на Межбанке-ето уже разворот в район 41.40 или у НБУ еще не все "финти отработани".

  • Не розумію 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, елкга сказал:

Михаил интересует Ваше мнение.40.55 "нарисований"сегодня на Межбанке-ето уже разворот в район 41.40 или у НБУ еще не все "финти отработани".

Не было на МБ сегодня никаких 40,55. Минимум на биде был 40,95/

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Mozart сказал:

Не было на МБ сегодня никаких 40,55. Минимум на биде был 40,95/

Думаю, речь о 41,055

Змінено користувачем kmk

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×