Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.11.2024?  

162 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.11.2024? (голосование будет закрыто 10 октября)

    • Менее 39,00
      0
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-40,50
    • 40,50-41,00
      0
    • 41,00-41,30
    • 41,30-41,70
    • 41,70-42,00
    • 42,00-42,30
    • 42,30-42,70
    • 42,70-43,00
    • 43,00-43,50
    • 43,50-44,00
      0
    • Более 44,00


Рекомендовані повідомлення

Згадайте минулий рік - коли всі чекали значного девалу після відпуску курсу - НБУ навпаки взяв та й укріпив гривню! (майже на гривню до речі) І це при тому що в Америці застопили допомогу нам та й резерви, здається, тоді були меншими ніж зараз//)

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
04.10.2024 в 15:57, Otass сказал:

Прилетел больший камушек на весы доллара против гривны. Вышла безработица в США. Она, якобы, уменьшилась, и евро уже меньше 1.1. Межбанк уже закрылся и отобразится это должно в понедельник. Тем более, понедельник, плохой день для гривны. Так что, купить доллар онлайн в понедельник до открытия межбанка, может быть хорошей идеей.

Кстати, события на ближнем востоке, вполне могут привести к росту нефти. Многие ждут повторный рост инфляции, а тут еще - рост нефти. Вполне вероятно, ФРС больше не сможет понижать ставку, а инструментов препятствовать кризису больше нет.

 

 

4 часа назад, olmasss сказал:

Моё Имхо - я бы выходил из грн. на следующей неделе.   Мы топчемся по локальному Дну... Тогда смысл сидеть и ждать ниже?

События могут начать развиваться достаточно быстро в ближайшее время - и может так случиться, что на покупке объема Долл/евро можно будет услышать полузабытое "Без продажи; нет в наличии; сейчас посчитаем сколько валюты осталось и т.п."

Но не уговариваю вдруг чего...

Шо, опять?

  • Хаха 4
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, asti сказал:

Згадайте минулий рік - коли всі чекали значного девалу після відпуску курсу - НБУ навпаки взяв та й укріпив гривню! (майже на гривню до речі) І це при тому що в Америці застопили допомогу нам та й резерви, здається, тоді були меншими ніж зараз//)

Ну,хто хто,но я не з тих усіх,я точно не чекав девалу,а наоборот топив тут розриваючись про +-стабільну гривню,закріплюючи усе скрінами депозитів,які відкривав у той час,хоча тут 99% сміялись з моїх поступків і прогнозів,і розписували шо моя гривня превратиться в фантіки,і таке я вже тут впринципі третій рік чую в свою сторону,хоча стою і досі на своєму,незважаючи на те що мене масово дизлайкають хотільщики курсу 50+,но зато активно лайкають тих хто вже їм активно тут пише третій рік про крах національної валюти...p.s ..як я вже раніше тут розписував,каша ще та тут вариться ,тут більшість судить не по факту  прогнозів які зараз маємо,а по хотілках ждунів......і ще непотрібно зарас тут розписувати ти зачекай все буде ,понятно діло шо буде ,но ми керуємось зарас по факту що маємо,а не хотілками в майбутньому,невідомо коли і за яких обставин.....

  • Хаха 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, olmasss сказал:

Моё Имхо - я бы выходил из грн. на следующей неделе.   Мы топчемся по локальному Дну... Тогда смысл сидеть и ждать ниже?

События могут начать развиваться достаточно быстро в ближайшее время - и может так случиться, что на покупке объема Долл/евро можно будет услышать полузабытое "Без продажи; нет в наличии; сейчас посчитаем сколько валюты осталось и т.п."

Но не уговариваю вдруг чего...

Благодарю! Вы как всегда лаконичны, конкретны и вовремя !

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это НБУ топчет курс на уровне 41.2 (но не мы и даже не МБ) и уже заканчивается на этом 3 месяц. А попытки подойти к уровню 41.5 было-то всего 2. И в ближайшее  время это будет устраивать НБУ.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×