Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

И роза под вечер+5,может С утречка завтра как вы там молвите альтернативный 22.5? 23....?!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, я прошу прошения а о каком росте вы говорите?И у людей нет денег покупать по такому курсу-- по какому?Курс на чёрном рынке уже который день обыгрывает + - 10 коп.Может я что-то пропустил?

Имеется ввиду реальный рост налички. Думаю Мб вас не интересует как и меня. Не вхожи мы туда.Покупать по нынешнему курсу з зарплатой 3-4 000 грн!!!Или вы считаете что нынешний курс будет стабильным+-2 грн)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Факт один, 23 верхня межа на даний момент на МБ. Далі іде "відсікач" і плвний спад до 21.50. І це я так розумію до виборів буде. Ловіть момент.

Боюся я що це є дійсно знову ручне регулювання і коли відпустять то ми почнемо наганяти парочку руб-нафта кілометровими кроуами.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю в связи с новостью об увеличении с 1-го сентября минимальных пенсий и зарплат курс должен будет подрасти (приток налички). Есно не сразу, но предпосылки же явные.

  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Факт один, 23 верхня межа на даний момент на МБ. Далі іде "відсікач" і плвний спад до 21.50. І це я так розумію до виборів буде. Ловіть момент.

Боюся я що це є дійсно знову ручне регулювання і коли відпустять то ми почнемо наганяти парочку руб-нафта кілометровими кроуами.

Я так розумію, що 21,5-23 це Ваш прогнозований коридор по МБ. А який у Вас прогноз по налу до виборів?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приват понизил курсы:

 

 

USD 21.600 23.585

 

EUR 24.200 26.525

 

Что это значит, да ничего.

  • Подобається 4
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×