Перейти к публикации
Mozart

Прогноз курса доллара к гривне

Каким будет курс 01.09.2018?  

439 пользователей проголосовало

Этот опрос закрыт для новых голосов
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.09.2018? (голосование закрыто 10 августа)

• Менее 25,50
      1
    • 25,50-26,00
      3
    • 26,00-26,50
      11
    • 26,50-26,80
      15
    • 26,80-27,00
      27
    • 27,00-27,20
      58
    • 27,20-27,40
      85
    • 27,40-27,70
      86
    • 27,70-28,00
      58
    • 28,00-28,50
      42
    • 28,50-29,00
      7
    • Более 29,00
      21

Рекомендованные сообщения

доллар стоит и тема иссякла ,пошла экономика

• Нравится 2

Поделиться сообщением

Я не знаю про яку бідність пише Моцарт,бачу пожвавлення у сфері торгівлі,відносно значне у порівнянні з минулим роком,люди охотніше стали розлучатися з грошима, сподіваюсь що все так і продовжиться в тому ж дусі. По курсу не бачу істотних змін(більше 27.5),а весною літом вірю в 26-25-помрію про 24.5

• Нравится 3
  • Не нравится 2

Поделиться сообщением

2 часа назад, Кремень сказал:

Ну мріяти завжди можливо а деколи навіть і корисно, бо це навіть трохи полегшує життя і декому навіть додає оптимізму :) але від реалій сьогодення за мріями не сховаєшся. Тому Моцарт правий що справи в торгівлі таки кепські якщо не брати до уваги харчі та одяг із секонда. 

Якщо у Вас шановний інше бачення то в мене до Вас всього 2 питання :  1) Ви бачите що люди стали більше витрачати як покупець чи як власник магазину або торгової мережі? Якщо ви покупець, то питань в мене більше немає. А якщо Ви підприємець, то  2) в якій сфері торгівлі зараз так гарно пішли справи?  ;)

Ну а на рахунок майбутнього курсу, то зважаючи на те, що в бюджет 2017 офіційно закладено курс вище 27, то я навіть уявити собі не можу НАВІЩО його можуть опустити нижче цієї позначки наступного року? Я вже навіть не ставлю питання за рахунок чого опускати? А просто питаю навіщо? Бюджет наступного року і так страшнно дефіцитний, а якщо ще й курс знизити,  то дефіцит ще збільшиться Ви хоч це розумієте коли мрієте про свої 24.5? :blink:

як власник невеличкої міні-мережі середнього сегменту.

• Нравится 4
  • Не нравится 1

Поделиться сообщением

1 час назад, Кремень сказал:

Ви хоч це розумієте коли мрієте про свої 24.5? 

Вот я со стороны смотрю и получается, что все это понимают. И думаю - неужели нам вот так просто, предсказуемо, без разводов сделают 27,2? Ведь если все это понимают - то должно быть как-то по другому.

Например сначала 24,5 потом 30 и вышло 27,25. Но это тоже банально. Поэтому я бы не исключал все возможные варианты и держал нос по ветру.

• Нравится 9

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Vlad-i-mir сказал:

Вот я со стороны смотрю и получается, что все это понимают. И думаю - неужели нам вот так просто, предсказуемо, без разводов сделают 27,2? Ведь если все это понимают - то должно быть как-то по другому.

Например сначала 24,5 потом 30 и вышло 27,25. Но это тоже банально. Поэтому я бы не исключал все возможные варианты и держал нос по ветру.

Тогда просто ответьте мне на один вопрос :  когда в последний раз курс заложенный в бюджет РЕАЛЬНО удерживался? (кроме искусственно удерживаемых некогда железобетонных 8,05) ;) Не думаю что в этом году, эту "традицию" удасться изменить, а значит 27,2 далеко не наше фсё ;)

• Нравится 4

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас