Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Texhokpat сказал:

Дал просто люди из страны выезжают и выезжают. Потребление импорта сокращается. Если с нового года откроют границы для гастарбайтеров более развитые страны то можно и ниже 27 легко уйти. Недавно слышал прогноз, что через пару лет в Украине останется всего 7 миллионов трудоспособных граждан. Потребление импорта все время сокращается, так что и на 25, а то и ниже в следующем году можно замахнуться. В следующем году вопрос курса явно будет вторичен к вопросу наполнения бюджета.

Именно об этом я и хотел сказать: меньше народу проживает- меньше потребителей- меньше обороты бизнеса- экономика сжимается- потребление валюты падает, а валюту заробитчане везут и везут. Вопрос по выплатам долгов вроде решается за счет новых займов. Плюс НБУ эффективно связывает гривну, что приводит к охлаждению экономики. НБУ вынужден связывать гривну, чтобы избежать сильных рывков на тонком рынке. Поэтому есть шанс удержать гривну, единственная очень большая проблема -это политиканы, которые запросто могут дестабилизировать гривну, посеяв панику.

 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наступний ріст я бачу вже в наступному році, а точніше одразу після першої декади січня. На скільки присядемо зараз також важко сказати, але 27,00 думаю не протиснемо, можливо ще буде захід на 27,20

Тут цікаве інакше, чи продовжать воєнний стан (а інакше навіщо було це все починати) я думаю що так, але для цього потрібно новий, хоч якийсь конфлікт, ну щоб підстава була, от на цьому можемо відскочити...

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Twin сказал:

Наступний ріст я бачу вже в наступному році, а точніше одразу після першої декади січня. На скільки присядемо зараз також важко сказати, але 27,00 думаю не протиснемо, можливо ще буде захід на 27,20

Тут цікаве інакше, чи продовжать воєнний стан (а інакше навіщо було це все починати) я думаю що так, але для цього потрібно новий, хоч якийсь конфлікт, ну щоб підстава була, от на цьому можемо відскочити...

Военное положение не продлят ...ВР уже ушла на каникулы и закон о продлении никто принимать не будет ...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, orest777 сказал:

Я викладав два бачення січня. Перше десь в жовтні, коли ще не відомо було остаточно про позики від МВФ, ЄС, СВ. Там очікував ріст в діопазон 28,5-28,8. І недавно писав, що тепер мало вірю навіть в 28,5 в січні (може 28,2, але не менше 50% імовірності, що й 28 не побачимо).

Щодо воєнного стану: кораблі НАТО в Чорному морі, навіть в Одесі; нафта уже біля 50 за барель, хоч кремль і осідлав ОПЕК. Це сигнал для Москви. Нашим Вашингтон сказав прямим текстом: продовження конструктивного діалогу тільки в разі закінчення воєнного стану і гарантії вчасних демократичних виборів (а зрада дату першого туру виборів гаранта ЗАТВЕРДИЛА в законі про ВС).

Тому, воєнний стан і подальші загострення (включаючи описані мною раніше сценарії повного закриття морів) ДУЖЕ мало і мовірні.

Ніби все логічно, але курс 28 як би то сказати просто, не є ринковим на сьогодні, так само як літом захід на 26,00 був фальшивим. Тому сьогоднішній захід на 27,50 і нижче вважаю політичним маневром, ну або іншими словами, просто аферою, якою вдало крутять, керують на Банковій.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Подобається 4
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Инсайд от ИКУ

Погляд ICU: Гривня отримувала досить суттєву підтримку від експортерів, які продовжували продавати валютну виручку. Але цього тижня, схоже, Нафтогаз знову активізувався з продажем валюти для сплати дивідендів до державного бюджету. За три дні тижня було сплачено понад 5 млрд грн, і принаймні для частини цих платежів Нафтогаз міг продавати валюту. Однак уже за кілька днів цей фактор буде вичерпано, а через низку святкових днів та вихідних ділова активність сповільниться та попит на валюту переважатиме над пропозицією. Тому ми очкуємо, що гривня знову послаблюватиметься, але вже залишатиметься сильнішою за наш попередній прогноз, і може бути у коридорі 28.0-28.5 до кінця поточного року.  

  • Лайк 1
  • Дякую 4
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Долгосрочный инсайд от ИКУ

Погляд ICU: Затвердження нової програми МВФ значно підвищує шанси українського уряду сплатити $9.2 млрд валютного боргу в 2019 р. і в такий спосіб зберегти фінансову й макроекономічну стабільність у країні. Як результат, було розблоковано надання фінансової допомоги Україні від Інших двох ключових кредиторів України, ЄС і Світового банку, які мають працюючу програму із співробітництва з МВФ як одну з першочергових умов. Отже, EUR500 млн коштів, що вже були перераховані ЄС, і $1млрд позик, які уряд планує взяти під гарантії Світового банку, повинно вистачити уряду, щоб розрахуватися за валютними зобов`язаннями до кінця травня 2019 р. Якщо Україна отримає наступного року другий транш допомоги від ЄС у EUR500 млн, борговим виплатам буде забезпечено фінансування до вересня 2019 р. Але до вересня, який буде одним з місяців з піковими борговими виплатами в 2019 році, Україні потрібно буде шукати можливості виходити на зовнішні фінансові ринки. Внутрішня політична невизначеність унаслідок виборів, а також імовірна несприятлива ринкова кон’юнктура роблять випуск суверенних єврооблігацій наступного року дуже складним завданням. І, якщо події розвиватимуться за негативним сценарієм, уряд може бути вимушений шукати згоди МВФ на перенаправлення наступного траншу безпосередньо в держбюджет.  

  • Лайк 1
  • Дякую 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×