Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

173 користувача проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, Denka сказал:

Мой прогноз базируется на следующих допущениях:

- Путин не отведет войска, Северный поток не откроется. Нефть до конца года будет 90-120, возможно с выбросами вверх. На эпидемию коронавируса все забьют где-то с апреля.

- Энергетический кризис продолжится. Газ на споте будет 700 (летом)-1000 (след зимой). Уголь +/-150. Коксующийся уголь будет стоить дофига.

- ЖРС плавно вырастет до 200, окатыши - 250. Горячекатаный рулон стали в Украине и Китае 800+. В ЕС - 1100.

- Цена на пшеницу - 350, кукурузу 300. FOB. Подсолнечное масло - 1400.

- Карбоновые квоты в ЕС - не менее 70 Евро/т.

- Производство э/э в Украине 165 млрд. кВт.ч. Добыча газа - 21 млрд. куб.м. Вход в отопительный сезон с запасами не менее 18 млрд. куб.м.

Ставка ФРС 1-1,5% в конце года.

Доллар - евро 1:1 в конце года.

Теперь помесячно.

1.03 - 27.20

1.04 - 26.80

1.05 - 26.40

1.06 - 26.00

1.07 - 25.80

1.08 - 25.80

1.09 - 25.50.

1.10 - 25.80

1.11 - 25.50

1.12 - 25,20

1.1.23 - 25,20  

В конце года к поведению Путина все привыкнут. На 1 место выйдут выборы -23 в Верховную Раду.

 

Поднятие ставки ФРС , как может повлиять на курс. И притормозите камазы , ато долар уже никому не нужен.Красота .

 

  • Лайк 1
  • Хаха 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Denka сказал:

Мой прогноз базируется на следующих допущениях:

- Путин не отведет войска, Северный поток не откроется. Нефть до конца года будет 90-120, возможно с выбросами вверх. На эпидемию коронавируса все забьют где-то с апреля.

- Энергетический кризис продолжится. Газ на споте будет 700 (летом)-1000 (след зимой). Уголь +/-150. Коксующийся уголь будет стоить дофига.

- ЖРС плавно вырастет до 200, окатыши - 250. Горячекатаный рулон стали в Украине и Китае 800+. В ЕС - 1100.

- Цена на пшеницу - 350, кукурузу 300. FOB. Подсолнечное масло - 1400.

- Карбоновые квоты в ЕС - не менее 70 Евро/т.

- Производство э/э в Украине 165 млрд. кВт.ч. Добыча газа - 21 млрд. куб.м. Вход в отопительный сезон с запасами не менее 18 млрд. куб.м.

Ставка ФРС 1-1,5% в конце года.

Доллар - евро 1:1 в конце года.

Теперь помесячно.

1.03 - 27.20

1.04 - 26.80

1.05 - 26.40

1.06 - 26.00

1.07 - 25.80

1.08 - 25.80

1.09 - 25.50.

1.10 - 25.80

1.11 - 25.50

1.12 - 25,20

1.1.23 - 25,20  

В конце года к поведению Путина все привыкнут. На 1 место выйдут выборы -23 в Верховную Раду.

 

Спасибо, что написали свой Прогноз, вполне может осуществиться. Расхождение с моим прогнозом не существенное, учитывая, что Прогноз на "долгосрок ". Есть расхождение в том , когда курс $ к Гривне достигнет минимального значения в 2022 году. По моему Прогнозу, это Август 2022 года, а по вашему, деахкабрь 2022 года. Я так понял, что вы провели аналогию с 2019 годом. А я думаю немножко по другому, у меня "минимум" летом, а аналогия с 2019 годом будет в 2024 году . Аргументом является то, что минимальный курс $ к Гривне в 2024 выгодный власти по нескольким причинам: во 1-х, что бы показать народу "покращення " перед выборами, а через низкий курс $ к грв, цены на продукты понизятся, особенно на импортные, цены на коммуналку понизятся, цены на импортные товары ( гаджеты, одежда, обувь и так далее ) также относительно упадут. Во 2-х, если власть почувствует, что не сможет победить, а президент переизбраться, то по низкому курсу $ к грв все"заработанные" деньги во время нахождения у власти в спешном порядке конвертируют в валюту и выведут в офшоры. Признаюсь, вы очень сильны в фундаментальном анализе в отличии от меня, а у меня сильной стороной является знание основ теханализа, частично волногого анализа, поверхностно Теории Алмаза, я не плохо разбираюсь в политических аспектах, в психологии, я практик, занимаюсь давно бизнесом, жизненный опыт. В любом случае, как мой прогноз, так и ваш прогноз вследствие тех или иных фундамельтальных факторов подлежит корректировке. Как по мне,высока вероятность осуществления обоих прогнозов, так как они предполагают минимальное значение в 25.20 грв за $ по вашему пргнозу в декабре, а по моему прогнозу  минимальное значение курса $ к гривне 25.50-25.60 в августе 2022 года. А теперь осталось наблюдать за реализацией обоих прогнозов.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Подобається 5
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, SMV сказал:

Спасибо, что написали свой Прогноз, вполне может осуществиться. Расхождение с моим прогнозом не существенное, учитывая, что Прогноз на "долгосрок ". Есть расхождение в том , когда курс $ к Гривне достигнет минимального значения в 2022 году. По моему Прогнозу, это Август 2022 года, а по вашему, деахкабрь 2022 года. Я так понял, что вы провели аналогию с 2019 годом. А я думаю немножко по другому, у меня "минимум" летом, а аналогия с 2019 годом будет в 2024 году . Аргументом является то, что минимальный курс $ к Гривне в 2024 выгодный власти по нескольким причинам: во 1-х, что бы показать народу "покращення " перед выборами, а через низкий курс $ к грв, цены на продукты понизятся, особенно на импортные, цены на коммуналку понизятся, цены на импортные товары ( гаджеты, одежда, обувь и так далее ) также относительно упадут. Во 2-х, если власть почувствует, что не сможет победить, а президент переизбраться, то по низкому курсу $ к грв все"заработанные" деньги во время нахождения у власти в спешном порядке конвертируют в валюту и выведут в офшоры. Признаюсь, вы очень сильны в фундаментальном анализе в отличии от меня, а у меня сильной стороной является знание основ теханализа, частично волногого анализа, поверхностно Теории Алмаза, я не плохо разбираюсь в политических аспектах, в психологии, я практик, занимаюсь давно бизнесом, жизненный опыт. В любом случае, как мой прогноз, так и ваш прогноз вследствие тех или иных фундамельтальных факторов подлежит корректировке. Как по мне,высока вероятность осуществления обоих прогнозов, так как они предполагают минимальное значение в 25.20 грв за $ по вашему пргнозу в декабре, а по моему прогнозу  минимальное значение курса $ к гривне 25.50-25.60 в августе 2022 года. А теперь осталось наблюдать за реализацией обоих прогнозов.

моя корзина на сейчас , 70 в грн /  30 в валюте...очень сладкие прогнозы у Вас и Denka.. очень хочется ,чтобы так и было ...но...   респект Моцарту , что прогнозируя он делает сноску , не ситуации а-ля эскалация конфликтаи т.д..Орест также  в своих прогнозах много таких черных лебедей приводит.. думаю , если обобщить , то без черных лебедей курс 26-26,5 вполне реален в середине года... 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Из-за финта ушами Политбюро КНР на рынке железной руды никто не инвестировал денег в расширение производства. В этом году ограничения снимутся и на рынке будет некоторый дефицит качественного сырья, которое более востребовано при высоких ценах на коксующийся уголь. От урожая 2021 еще существенные остатки для экспорта. Экспорт продовольствия не будет останавливаться до июня. Похоже, что озимые в этом году созреют раньше из-за более раннего старта вегетации

https://www.gismeteo.ua/weather-kherson-4987/10-days/ 

Это приведет к постоянной сильной экспортной выручке - и я не советую играть против выручки агроэкспортеров.

И еще одна подсказка на что будет нужна гривна:  плюсаните меня те, кто заплатил (как физлицо или его бизнес) за энергоносители января, и дизлайкните те, кто не заплатил.

  • Лайк 2
  • Дякую 4
  • Подобається 6
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, orest777 сказал:

Дякую за теплі слова. Колеги, насправді прогнозувати курс помісячно на 2022 рік це ще складніше і малоймовірніше, ніж колись вгадувати 7 з 49 (сподіваюся, є дописувачі, які памятають спортлото і пробували хоч 5 з 36 вгадати). Є велика кількість чинників, силу дії яких протягом року дуже важко передбачити, є великі імовірності кількох видів "чорних лебедів" і тд. Кортко і схематично описував все і давав якесь бачення тенденцій і рівнів тут 

Хіба тільки з поваги до учасників, за даними яких вже збудовані графіки, вкажу якісь рівні, хоч я не вважаю цю затію серйозною і, сподіваюся, інші теж не будуть особливо орієнтуватися на них. Однієї цифри не дам, адже курс коливається в межах місяця. Будуть діапазони. Це будуть рівні з розрахунку, що не буде відвертих загострень зовнішньої і внутрішньої політичної, геополітичної ситуації, не буде форсмажорів і блокад (у відсутність яких мені майже не віриться). Якесь відчутне погіршення легко підніме місячний рівень на 1 грн. Будь який додатковий позитив зможе додатково зміцнити гривню в межах 50 коп. Якщо треба буде цей діапазон розмазати по місяцю, то більша цифра (слабша грн) - кінець місяця (хоч інколи може бути й початок, але вважати за кінець - останні 5-7 днів), а менша (сильніша грн) - середина місяця (13-20-ті числа)

Лютий  мінімум 27,6-27,8 (рівні, які вважаю ми ще побачимо цього місяця)
Березень  28,2-28,5
Квітень 28-28,3
Травень 27,8-28,1
Червень 27,5-27,7
Липень 27-27,2
Серпень 26,7-27
Вересень 27,3-27,5
Жовтень 27,5-27,8
Листопад 28-28,2
Грудень 28-28,5 останній тиждень ближче до 28
 

Большое спасибо Оресту за то, что принял участие!
Что касается двух цифр, я думаю,  Yurii.Kharkiv может взять для графика среднее (28,35 для марта, 28,15 для апреля и т.д.)

 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, SMV сказал:

Доброго дня, Оресте, сьогодні зовсім не планував нічого писати, але із поваги до вашої особистості напишу. Відповім вам коротко, тезисно , так як не маю бажання багато писати. По 1-ше, нічого такого, що ви мені приписуєте я не відкрив і не збираюся відкривати, це ваше нерозуміння моїх дописів. В своєму Прогнозі я керуюся рухом курсу $ до Гривні на Міжбанку на протязі багатьох років. Також враховую, що це відбувається в Україні, де головну роль в формуванні курсу $ до гривні грає НБУ в інтересах влади. Як мені здається, в поведінці курсу $ до Гривні, закладених певний алгоритм, який враховує Фундамент , теханаліз, Хвильовий аналіз, а також корекція руху на протязі кожного місяця проходить по рівням Фібоначчі, а саме проходять корекції , міні корекції . Це як у хвильовому аналізі є 5 хвиль, а саме 1-ша хвиля А, потім хвиля В, яка є корекцією до хвилі А, потім наступає хвиля С, яка трішки більша за хвилю А, після хвилі С наступає хвиля D, яка є корекцією до хвилі С, довжина якої зазвичай рівна хвилі В і на завершення відбувається хвиля E, рух якої відбувається в напрямку хвиль А і С. Вона є завершальною . Також під час реалізації хвиль, відбувається рухи, які називають під хвилями . Якщо все це зібрати до купи, то можна спрогнозувати курс $ до Гривні на довгий проміжок часу. Зазвичай за настанням певних обставин Прогноз підлягає коригуванню. На протязі великого проміжку часу можуть виникнути різні, як фундаментальні чинники, єкономічні чинники, потрясіння в світовій єкономіці, а саме можливе настання єкономічноі кризи, наприклад в КНР цієї осені, яку дехто із єкономістів прогнозує. Я відкидаю потрясіння , так як фінансова криза неможлива за наслідком закалки трлн. $ в США, в Європі закачали трлн. €, в КНР з єкономікою все гаразд, курс юаня за 1.5-2 роки зміцнився на 10%. В добавок, врахувавши теорію Алмаза від Art.ja я і написав свійПрогноз на рік. P.S. Я багато років на форумі kurs com ua, є підписником закритих гілок, також я присутній на форумі Мінфін, багато читаю інформації із преси і Інтернету, особливо як на політичні так і на єкономічні теми.  До того ж регулярно дивлюся політичні передачі як на українських каналах, так і на російських каналах. У мене є своє бачення тих чи інших процесів як всередині України , Росії , так і на просторах Європи США і так далі. Вибачайте, більше не має бажання продовжувати, я і так багато написав. P.S. Якщо вже і зараз вам не зрозуміло, то пропоную закінчити розмову.Я виклав як зміг. 

Дякую, зрозумів все... ще раніше. Тільки трохи менше агресії...

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×