Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

194 користувача проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

14 часов назад, Mozart сказал:

:) Понимаете... я в данном случае лицо незаинтересованное. По-моему, надо было ОТКЛЮЧАТЬ ВСЕ, включая снятие наличных за границей. Оставить расчеты по картам. Расчеты. Остальное - отключить. 
Теперь "пришли на наличный рынок те"...кто не занимался ни P2P-переводами, ни обналом за границей. Это совсем другие деньги, поверьте...

ОК, давайте по-другому. ЕСЛИ они пришли, потому что перекрыли, то по логике, теперь должен быть только рост. 
Так? 
А я думаю, что не завтра-послезавтра мы увидим остановку, а затем - откат вниз. 
КАК это укладывается в Вашу схему? :) Это насчет причин роста. 

 

Напишу свою точку зору. 
в мене дружина поїхала на навчання за кордон, на інший континент. Нажаль схаменулись пізно, і вжє ні вейс, ні інші системи не працюють. Наразі немає жодної можливості мені перераховувати їй кошти для проживання (оренда житла, їжа, побутові потреби, транспортні потреби, сплата за навчання (хоча наче свіфтом ще є можливість сплачувати тільки за навчання на рахунок університету, при умові якщо моє відділення банку відкриється). 
перекрито всі канали (або я про якісь просто не знаю). Єдине що лишилось, це або сплачувати їй українською карткою по захмарними курсами (з подвійною конвертацією на жаль) - тільки їжа та транспорт. 
за оренду житла ситуація катастрофічна - зараз працює тільки один варіант (або я не знаю робочих інших) - українською гривневою картокою зняття в банкоматі, знову ж таки подвійна конвертація, + комісія укрїнського банку + комісія власника банкомату, далі кеш нести в місцевий банк і знову ж таки з комісією класти на поточний рахунок, і вжє з нього сплачувати оренду. До цього ще додається додатковий гемор з паперами для місцевої податкової щоб довести що це чисті гроші, і з них сплачені податки в Україні, що цей кеш не зароблений по чорному в тій країні. Кругом бігом втрати на конвертаціі і комісіі просто космічні.

звісно, перекривати канали для виводу валюти з країни для збагачення треба, алє могли б лишити хоч щось для звичайних українців за кордоном з реальними потребами, нехай навіть з лімітами і тд.

вибачаюсь якщо не по темі, просто не очікував, що будучи мобілізованим, і втративши можливість заробляти, ще й доведеться зтикатися з такими проблемами по утримуванні дружини на навчанні за кордоном.

  • Лайк 3
  • Сумно 10
  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Chimp сказал:

сплачувати їй українською карткою по захмарними курсами (з подвійною конвертацією на жаль) - тільки їжа та транспорт. 
за оренду житла ситуація катастрофічна - зараз працює тільки один варіант (або я не знаю робочих інших) - українською гривневою картокою зняття в банкоматі, знову ж таки подвійна конвертація, + комісія укрїнського банку + комісія власника банкомату, далі кеш нести в місцевий банк і знову ж таки з комісією класти на поточний рахунок, і вжє з нього сплачувати оренду. До цього ще додається додатковий гемор з паперами для місцевої податкової щоб довести що це чисті гроші, і з них сплачені податки в Україні, що цей кеш не зароблений по чорному в тій країні. Кругом бігом втрати на конвертаціі і комісіі просто космічні.

А звідки подвійна конвертація при розрахунках гривневою карткою? Якщо обирати валюту країни - ніяких подвійних конвертацій.
І про житло. Невже всі комісії складають більше 10%? Якщо ні, то з картковим курсом близько 30 грн/1$ ви отримуєте курс менше 35 грн/1$, тобто нормальний курс в українських обмінках.

  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, ДмитрийАлекс сказал:

Скажите уважаемые, когда ждать отката курса, просто слишком быстро и стремительно рост пошёл😫

Уже вниз курс идет с утра :)

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, Chimp сказал:

Напишу свою точку зору. 
в мене дружина поїхала на навчання за кордон, на інший континент. Нажаль схаменулись пізно, і вжє ні вейс, ні інші системи не працюють. Наразі немає жодної можливості мені перераховувати їй кошти для проживання (оренда житла, їжа, побутові потреби, транспортні потреби, сплата за навчання (хоча наче свіфтом ще є можливість сплачувати тільки за навчання на рахунок університету, при умові якщо моє відділення банку відкриється). 
перекрито всі канали (або я про якісь просто не знаю). Єдине що лишилось, це або сплачувати їй українською карткою по захмарними курсами (з подвійною конвертацією на жаль) - тільки їжа та транспорт. 
за оренду житла ситуація катастрофічна - зараз працює тільки один варіант (або я не знаю робочих інших) - українською гривневою картокою зняття в банкоматі, знову ж таки подвійна конвертація, + комісія укрїнського банку + комісія власника банкомату, далі кеш нести в місцевий банк і знову ж таки з комісією класти на поточний рахунок, і вжє з нього сплачувати оренду. До цього ще додається додатковий гемор з паперами для місцевої податкової щоб довести що це чисті гроші, і з них сплачені податки в Україні, що цей кеш не зароблений по чорному в тій країні. Кругом бігом втрати на конвертаціі і комісіі просто космічні.

звісно, перекривати канали для виводу валюти з країни для збагачення треба, алє могли б лишити хоч щось для звичайних українців за кордоном з реальними потребами, нехай навіть з лімітами і тд.

вибачаюсь якщо не по темі, просто не очікував, що будучи мобілізованим, і втративши можливість заробляти, ще й доведеться зтикатися з такими проблемами по утримуванні дружини на навчанні за кордоном.

Давайте ввечері обговоримо це питання, ОК? Тільки підкажіть, про яку країну мова, для більшої конкретики. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Crow79 сказал:

А звідки подвійна конвертація при розрахунках гривневою карткою? Якщо обирати валюту країни - ніяких подвійних конвертацій.
І про житло. Невже всі комісії складають більше 10%? Якщо ні, то з картковим курсом близько 30 грн/1$ ви отримуєте курс менше 35 грн/1$, тобто нормальний курс в українських обмінках.

Картка гривнева укрсіб. Спочатку UAH->EUR, потім EUR->AUD

за житло можна сплачувати тільки з австралійського рахунку в валюті AUD, трохи по вншоми ринок оренди поацює ніж у нас.

враховуючи що збереження в мене були на USD фоп рахунку, і укрсиб продаю валюту по 29 з копійками, то кругом виходить більше 10%, що більше ніж до 24 лютого. Звичайний SWIFT був 0,5%, і сплачував з EUR рахунку

  • Лайк 1
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Mozart сказал:

Давайте ввечері обговоримо це питання, ОК? Тільки підкажіть, про яку країну мова, для більшої конкретики. 

Дякую! Якщо знайдеться якийсь більш гуманний варінт, я тільки за. Мова йдє про Австралію

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Chimp сказал:

Дякую! Якщо знайдеться якийсь більш гуманний варінт, я тільки за. Мова йдє про Австралію

Пользоваться нужно Визой, а не Мастеркардом. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Chimp сказал:

Дякую! Якщо знайдеться якийсь більш гуманний варінт, я тільки за. Мова йдє про Австралію

По-моему, есть неплохой вариант, который применялся евреями пару десятилетий при выезде в Израиль и др кошерные страны. А выезд с деньгами из СССР был ох как непрост и опасен (да и где взять столько валюты?) Вырученные от продажи недвиги (ах какие были сладкие цены) и др.скарба деньги отдавались своим надёжным людЯм. Самые обыкновенные советские рубли. По приезду в Израель,Германию, США...и тд переселенцы получали заранее оговорённую сумму с точностью до цента. От опять же надёжных людей или родственников получивших деньги "там" Все довольны ,все заработали, все смеются. И так. Вашей жене нужно найти среди знакомых, кто помогает материально родственникам в Украине. Вы отдаёте деньги тем,кому помогают, а австр. друзья отдают деньги жене..Вроде бы всем хорошо.

  • Лайк 4
  • Подобається 5
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Луцьк - роздріб: 33.5 продаж 34.00 на разі

  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×