Перейти до змісту

Каким будет курс 01.07.2026?  

128 проголосували

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.07.2026? (голосование будет закрыто 15 июня)

    • Менее 42,00
      0
    • 42,00-42,50
      0
    • 42,50-43,00
    • 43,00-43,40
      0
    • 43,40-43,70
    • 43,70-44,00
    • 44,00-44,30
    • 44,30-44,60
    • 44,60-45,00
    • 45,00-46,00
    • Более 46,00

Опитування закрите для нових голосів


Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Вчера 23,8 и сегодня 23,8. Видать хотят притормозить немножко.

100%

Вот на столько поливалки у мамки хватит? Явно сег продажи будут за 13 мио. Считаем за пару дней мамка 18 слила. Выдаёт порционно, что сильно не просадит МБ. Так корректировочка +- 5-15 коп. Её подачки уходят, как вода в песок!

Опубліковано

100%

Вот на столько поливалки у мамки хватит? Явно сег продажи будут за 13 мио. Считаем за пару дней мамка 18 слила. Выдаёт порционно, что сильно не просадит МБ. Так корректировочка +- 5-15 коп. Её подачки уходят, как вода в песок!

Так этот механизм хорошо работает, когда есть некий краткосрочный пиковый спрос (или наоборот пиковый провал в поступлении валюты), а затем выходит много предложений и курс разворачивается...а на низах можно и обратно откупить потраченное. На 23 была ситуация, присадили на 20коп., а затем как я понимаю выбежало много покупашек с криками и мне и мне...а предложения нема. 

Опубліковано

Торги по доллару окончили уже активную фазу. Идут единичные сделки. НБУ продал на аукционе 15,2 млн долларов по цене -не ниже 23,80, хотя декларировал продажу опять до 50 млн долларов. Курс несколько снизился, но особого эффекта такие объемы продаж валюты на рынок не оказывают

Опубліковано

Доречі, є один цікавий факт, 03.12.2015 закіньчується мораторій НБУ на заборону покупки валюти на кантракти яким більше чим півроку (я не памятаю її точної назви, думаю експерти поправлять і найдуть текст я не зміг сорі) тай ще низка заборон і обмежень включно до 03.12.2015

Ну хіба продовжать.

До чого я веду. Це також впливає на ринок і тисне курс вверх, але і якщо знімуть обмеження то піде відкладений попит... Результат думаю зрозумілий...

Опубліковано (змінено)

Не розумію. Чим більшість так заінтересована в рості курса що в підприжку всі мінусуть тих хто має іньшу думку? Від цього курс полізе вверх як ви хочите?

Я 10 раз писав що до 15.06 будем плавати в межах 22. Після 15.06 залежить як будуть домовлятися. Є обіцянки і транші тому уурс пішов був вверх до 24.70 (я все про чр пишу.)

І тоді я писав що це явище тимчасове і буде зниження і те що я зайшов в грн по 24.30 і відкуплятися буду по 23 так і відкупився. Чого не по 22? Бо немає чітких домовленостей. Як тільки вони будуть то куплю знову грн по 22.70 якшо встигну. І відкуплюся вже по 22. Плюс мене хвилює парочка рубль-нафта. Її вплив на грн ми відчуємо не раніше 20-х чисел серпня. Якщож впливу не буде то пройшла відвязка і в цтх числах і будуть домовленості по кредитам і їх списаню.

А ті хто загадує до нового року щось це ті самі крикуни на мітингу :)

Бакс, чому ви тепер постійно про ракету пишете? Щось ваші пости дуже,  дуже  підозрілі.Та розганяєте курс....що змінилось з 8 серпня? Чи у вас інше призначення було в серпні і є тепер...

Змінено користувачем галсо

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете написати зараз та зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь, щоб опублікувати від імені свого облікового запису.
Примітка: Ваш пост буде перевірено модератором, перш ніж стане видимим.

Гість
Відповісти на цю тему...

×   Вставлено із форматуванням.   Вставити як звичайний текст

  Дозволено використовувати не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудована.   Відображати як звичайне посилання

×   Ваш попередній контент було відновлено.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставляти зображення безпосередньо. Завантажуйте або вставляйте зображення за посиланням.

Завантаження...
×
×
  • Створити...