Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Аарон, я розумію , що Ви патріот Омега-Автопоставка та Техноопторг , але мені не треба нічого доказувати. Я просто продаю шини.

Я патріот гарної шини за розумні гроші, тим більше ханкуком і бріджем у нас заямаються "не только лишь все", тим ,більше Вам із Западної України добре видно хто і як за цінами іноді ЗНАЧНО НИЖЧЕ.

Доречі у жодній іх програм участі не приймаю. Шини продаю будь-які в залежності від того, що потрібно саме клієнту (навіть якщо він сам цього не може сформулювати).

Особисто вважаю що гудієр при рівних умовах не може коштувати дорожче мішеліна. контіка та бріджа.

На початку цієї теми ТС особисте завдав питання - надати пораду щодо варіантів зимових шин 185.65.15 - Ваші варіанти?

Я свої зазначив вище.

Доречі щодо General Altimax Arctic також приходять до Вас особисто через рік експлуатації, жаліються на шини та просять "вставити" шипи?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дональд?!

А у Вас із Дружиною однакові авто?

Разные. Но обе полноприводные. У меня-япошка. У жены-немка.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Топікстартеру , я би рекомендував Nordman Rs або Sava Eskimo S3+.

А з питанням: Йой хлопці зашипуйте- дошипуйте - приходит 70-75% клієнтів, що від'їздили на ннешипованих шинах типу Дженерала чи Ханкоок чи Нексен

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дональд, я думаю , що причину правильно вказали і інші дописувачі: Вам підібрали зам'які шини для Вашого авто. Та й в Дружини авто напевно що новіше і з кращими системами стабілізації.

Головне, що все закінчилось благополучно.

Машини- це ж лише засіб пересування, а не смисл життя

  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дональд, я думаю , що причину правильно вказали і інші дописувачі: Вам підібрали зам'які шини для Вашого авто. Та й в Дружини авто напевно що новіше і з кращими системами стабілізації.

Головне, що все закінчилось благополучно.

Машини- це ж лише засіб пересування, а не смисл життя

Со всем согласен. Но все же ожидаешь от разрекламированной японской резины большего. Тем более что она еще и не самая дешевая. Посмотрел- в моем размере 235/55 R18 стоит сегодня около 3700грн. За комплект 15тысяч.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аарон, мені здається , чи Ви все таки порівнюєте шини по тому ж принципу як це роблять більшісь споживачів:

- порівнюєте вартість шини арктичного типу із шиною для європейської зими ( маю на увазі порівняння вартості Гудіка з Мішкою чи навіть із Бріджем, на який доречі чомусь спеціально занижуює ціну імпортер )?

Нічого особистого- так- цікавість?

З повагою , Свят

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Топікстартеру , я би рекомендував Nordman Rs або Sava Eskimo S3+.

А з питанням: Йой хлопці зашипуйте- дошипуйте - приходит 70-75% клієнтів, що від'їздили на ннешипованих шинах типу Дженерала чи Ханкоок чи Нексен

Ну от бачите у нас по нордману - повний консенсус :P , а сава трошки задешевша для оголошеного ліміту, тай на льоду "не айс" :)

а щодо шипів - беруть 1 комплект на 100 нешипованих.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сергій?! А чи розглядатимите Ви скажімо Debica Frigo Hp зроблену в Germany на фоні Michelin X-Ice North 3 ( заводська шиповка ) зроблену в Russia?

P.S. Я був на 5 шинних заводах - найновіші і НАЙТЕХНОЛОГІЧНІШІ зараз в Польщі ( завод Debica , де рбиться величезна кількість шин , і марки Goodyear в т.ч. ) та в Росії ( новий завод Нокіан )

З повагою , Свят

Попробовал бы зимний Мишлин, но не российский точно :)

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Со всем согласен. Но все же ожидаешь от разрекламированной японской резины большего. Тем более что она еще и не самая дешевая. Посмотрел- в моем размере 235/55 R18 стоит сегодня около 3700грн. За комплект 15тысяч.

Почитайте за Yokohama Geolandar GO73 - гарна шина на мою думку. Вартість Вашого розміру шин в межах 130 долл

Або Yokohama Ice Guard 35 шипована - близько 120 за шину.

Мені здається ціна/якість норм

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×