Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Предлагаю в блоке внизу страницы "СЕЙЧАС НА СТРАНИЦЕ   132 ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ" имена пользователей упорядочить любым доступным программистам сайта способом - по имени, наличию подписки или по рангу (а внутри - уже по имени).

Сразу отвечу на вопрос: "Зачем?"

Если эта информация всё же выводится на экран, то почему бы её сразу не сделать удобной для ознакомления или для быстрого визуального поиска требуемого пользователя?

Змінено користувачем Pavel159
  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@SanderEA , может все таки рассмотрите возможность свернуть список присутствующих? Ужасно мешает, честно, особенно в период наплыва посетителей.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня конкретное предложение по работе форума. Убрать именно этот раздел.Есть правила - их придерживаться.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не успела исправить. Раздел оставить для предложений технического и оформительного характера.Указать это.Всю остальную воду снести.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Moskit сказал:

Доброго вечора всім, ми з України!

Питання до адміністрації ресурсу: чому під час війни з агресором тут "пасуться" преставники держави-окупанта?

Можливо цим "пісателям" варто доганяти свій флагман "москву", а не залишати на форумі свої "вис@ри", додаючи роботу модераторам?

Можливо краще надати ім статус одноразових читачів?

П.С. за підписку вони всерівно не заплатять, оскільки в Україні рублі не ходять, а долари їм самим не потрібні вже)))

 

Добрый день.

Накидайте, пожалуйста, в личку модератору @Хасан список данных людей и доказательства почему Вы так считаете и он рассмотрит все Ваши жалобы. На сколько я знаю, за любые подобные, как Вы выразились "вис@ри", на форуме сейчас можно получить бан минимум на 3 месяца, в сегодняшней ситуации особо никто не церемонится с нарушителями и провокаторами.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Art_ja сказав:

Добрый день.

Накидайте, пожалуйста, в личку модератору @Хасан список данных людей и доказательства почему Вы так считаете и он рассмотрит все Ваши жалобы. На сколько я знаю, за любые подобные, как Вы выразились "вис@ри", на форуме сейчас можно получить бан минимум на 3 месяца, в сегодняшней ситуации особо никто не церемонится с нарушителями и провокаторами.

Доброго дня!

Дякую за Вашу відповідь.

З шановним Хасаном спілкуюсь періодично, коли отримую попередження)))

Список писати - все таки не моє)))

Реакція учасників форуму на моє повідомлення imho вказує, що проблема «запоребрікових» таки має місце.

Щодо «вис@рів»: демонстрація рашиської, комуністичної символіки на аватарках, проросійські та сепаратискі висловлювання та негативні оцінювання проукраїнських повідомлень (не тільки моїх) не сприяють нормалізації загального настрою на форумі.

 imho

все буде Україна!

  • Лайк 6
  • Дякую 2
  • Подобається 4
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Предоставьте возможность скрывать неиспользуемые элементы форума под спойлер. 'Голосование' или совсем бесполезная часть 'пользователи онлайн' при доступе на форум через телефон занимают 50% скроллинга.

  • Лайк 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×