Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, ZzzZzzZzz сказал:

Наші останнє фото. Німці з металевими приборами, американці з пластиковими

я пожартував на рахунок вгадати.) 

Побув я між ними трохи.

Сильна в німців штабна робота, з одного боку більш методична з іншого звіряють карти з місцевістю... а американці роздовбаї як і наші.

І ще. В мене була мисль, що вони колу і гамбургери їдять)

ні, макдональдс там свято )

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Олександрм сказал:

я пожартував на рахунок вгадати.) 

Побув я між ними трохи.

Сильна в німців штабна робота, з одного боку більш методична з іншого звіряють карти з місцевістю... а америкоси роздовбаї як і наші.

І ще. В мене була мисль, що вони колу і гамбургери їдять)

ні, макдональдс там свято )

Їдять пайки в натовських чи американських пакетах. Гидота в більшості. Ґалєєєти

  • Сумно 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, Александр313 сказал:

зачем их так много когда толку от них практически нет.

Да ну как же нет толку, если Вы сами чуть Выше пишете:

11 часов назад, Александр313 сказал:

ходят кошмарят мирный народ, хотя никто их не уполномочил таким правом...
... Своя рубашка ближе к телу, боятся своего начальника майора или подполковника, который без жребия укажет на того кто плохо выполняет план бусификации

Все мы люди (крысы). Зачем властям избавляться от такого ценного актива, который даже без приказа тонко почувствовал что именно надо делать и делает это?
То что лично Вам/мне/кому-то это не нравиться не имеет ровным счетом никакого значения. Кто сильнее, тот и прав - это единственный закон, который работает всегда и везде. Да, чаши весов могут качнуться в ту или иную сторону, "силу" можно иногда купить, арендовать или задобрить но по итогу всё идет так как идет, а не так как хочется.

  • Лайк 3
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, NWEN сказал:

А не вдале?(риторичне питання якщо що, розумію що відповісти на таке на завжди можна)

 

Так ось невдале це Авдіївка, Вугледар, Очеретино, ітд.

Не розумію чому тут радуватись.

 

А ще коли закінчаться росіяни то підуть найманці з африки, чи інших подібних місць.

 

Щодо економіки то в нас вона закінчилась вже, якщо хтось не помітив. Далеко ходити не потрібно, закон про оподаткування недавно прийнятий тому підтвердження.

Тож чому радуватись?(і це вже не риторичне питання)

Моноэфир об этом не казал

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Александр313 сказал:

хотя никто их не уполномочил таким правом, они блюстители порядка,а начали вести себя как собаки на побегушках у тцк.

Мєнти завжди були на побігушках. 

Ви теж намріяли собі блюстітєлєй. ) не знаю як там на Україні, а на Буковині хто з чим бореться то й з того й живе.  Задача в них не блюсті порядок а контролювати прєступность.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Северная корея взорвала часть межкорейской дороги.Об этом раньше предупреждала разветка Южной Кореи.Это нужно для того,чтобы северная корея осуществила военные операции против Южной Кореи.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, сказкин сказал:

Северная корея взорвала часть межкорейской дороги.Об этом раньше предупреждала разветка Южной Кореи.Это нужно для того,чтобы северная корея осуществила военные операции против Южной Кореи.

Ага, легче по грязюке ходить и ездить. Распутица их главный союзник🤣🤣🤣

  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, сказкин сказал:

Северная корея взорвала часть межкорейской дороги.Об этом раньше предупреждала разветка Южной Кореи.Это нужно для того,чтобы северная корея осуществила военные операции против Южной Кореи.

Неужели именно Северная Корея надоумила Ким Джэ Гю, директора ЦРУ Южной Кореи, застрелить в 1979 году президента Южной Кореи Пак Чжон Хи, хотя тот любезно помог ему выбраться из тюрьмы в 1961 году и затем последовательно продвигал его по должностям, вплоть до директора ЦРУ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×