Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Автотемы везде одинаковы. Вопросы и подколы даже одни и теже, гг )))
И это правильно. Машины это любимые игрушки настоящих мужчин....:D

  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Top-Performance сказал:

Я работаю, дилерство АПР у нас например более 5 лет.

Тогда может киньте ссылку на ваш сайт если таковая имеется? ;) интересно ознакомиться. На всяк случай продублируйте в личку если на ветке ссылку потрут.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Realist38 сказал:

А как должно быть устроено на моциках, товарищ?

Торохтящий воздушник V2 или свирепый атмо с 18-20к тахометром)))

Змінено користувачем reliz
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, reliz сказал:

Торохтящий воздушник V2 или свирепый атмо с 18-20к тахометром)))

Ок ))) Так нужно чиповать тачки, или ну его? )))

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо DSG стримайтесь від чіпу, якщо ручка, потрібно однозначно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Twin сказал:

Якщо DSG стримайтесь від чіпу, якщо ручка, потрібно однозначно.

Ну DSG можно не чіпувати а лише зробити оптимізацію і коштує це в рази дешевше (в усякому разі так стверджують тюнінгові контори) але що дає та оптимізація особисто мені достеменно невідомо...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Кремень сказал:

Ну DSG можно не чіпувати а лише зробити оптимізацію і коштує це в рази дешевше (в усякому разі так стверджують тюнінгові контори) але що дає та оптимізація особисто мені достеменно невідомо...

DSG це дуже складна коробка і дуже дорога в ремонті, взагалі її бояться як вогню) Хоча це перша коробка, яка обійшла по економії механіку і автомат звичайний, і ще багато плюсів. Але потребує багато уваги, саме головне вчасно міняти масло. Ця технологія тільки розвивається і вдосконалюється, тому лізти в неї з чіпом я б не став. Хоча їзда з чіпом на DSG це щось! І якщо у Вас є багато зайвих коштів, то воно того вартує..)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Twin сказал:

DSG це дуже складна коробка і дуже дорога в ремонті, взагалі її бояться як вогню) Хоча це перша коробка, яка обійшла по економії механіку і автомат звичайний, і ще багато плюсів. Але потребує багато уваги, саме головне вчасно міняти масло. Ця технологія тільки розвивається і вдосконалюється, тому лізти в неї з чіпом я б не став. Хоча їзда з чіпом на DSG це щось! І якщо у Вас є багато зайвих коштів, то воно того вартує..)

Якщо є багато зайвих коштів то навіщо лiпити з лайна цукерку, не простiше купити її одразу?

Ок ))) Так нужно чиповать тачки, или ну его? )))

Так что покупать Camry, GTR или H2R?

Змінено користувачем alex1982

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, alex1982 сказал:

Якщо є багато зайвих коштів то навіщо лiпити з лайна цукерку, не простiше купити її одразу?

Звісно можна, тільки поняття цукерки в кожного різне:)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Twin сказал:

DSG це дуже складна коробка і дуже дорога в ремонті, взагалі її бояться як вогню) Хоча це перша коробка, яка обійшла по економії механіку і автомат звичайний, і ще багато плюсів. Але потребує багато уваги, саме головне вчасно міняти масло. Ця технологія тільки розвивається і вдосконалюється, тому лізти в неї з чіпом я б не став. Хоча їзда з чіпом на DSG це щось! І якщо у Вас є багато зайвих коштів, то воно того вартує..)

Масло треба міняти лишн в 6-ти ступеневій DSG яка йде з дізелями,  а  7-ми ступенева це вже сухе зчеплення і масло там лише в картері де крутятся безпосередньо самі шестерні.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×