Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, ozon1 сказал:

У меня - смс (вайбера нет) в сити24 или в другом - звонок и внести 4 цифры.

Когда вайбера нет то понятно,что смс. Имела в виду,что если вайбер установлен и код идет туда,то в случае отсутствия интернета продублируется ли по смс телефона. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Ирина_ сказал:

Когда вайбера нет то понятно,что смс. Имела в виду,что если вайбер установлен и код идет туда,то в случае отсутствия интернета продублируется ли по смс телефона. 

Так проверьте. Выключите интернет и проверьте.

  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, mahatm сказал:

Так проверьте. Выключите интернет и проверьте.

Я проверила. По ряду причин результатом недовольна. Стало интересно  как у других при установленном вайбере обстоят дела. Поинтересовалась в том числе и тут. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Повна фігня. Тепер йде ще більше часу на поповнення рахунку. Інтернет не вимикав, приходить смс на вайбер.

Автоматичне зчитування карти в 99% випадках не працює.

Мало того, що я під 2 метри зростом, поки запихну 40-50 тис, то потім увесь день спина болить, так воно ще й не приймає банкноти, десь 40% повертає. Разом з тим Приват бере ті ж купюри із задоволенням.

Банк став незручним, фізично. Проблеми з прийманням  банкнот  були давно, а стало ще гірше. У мене реально йде 10-12 хв, щоб згодувати терміналу 100 купюр, так штук 40 він ще й не візьме. Якщо є час та натхнення, то можна разів 5-8 покрутити банкноту і він таки її забере...

  • Лайк 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Питання до знатоків: торгував на Бінансі, відповідно отримував гроші на карту від багатьох контрагентів і також відправляв багато платежів різним контрагентам. сума порядка 200 тис на протязі місяця. зараз моно прислав отакий запит.

жодного із перечислених документів на руках немає (як і офіційних доходів на нинішній момент), що відповідати в такому випадку?

які можуть бути наслідки ненадання підтвердження?

 

 

1.jpg

2.jpg

Змінено користувачем frosya27

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, frosya27 сказал:

жодного із перечислених документів на руках немає

ну так зробіть договір позики від батьків/родичів/друзів заднім числом -)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вже вирішилося, але голову поморочили.

приблизний зміст переписки:

моно: "Просимо вас пояснити економічну суть операцій по карті: зарахування на вашу карту з різних інших карт / ресурсів - за що ви приймаєте оплату? Перекази з вашої картки на різні карти інших одержувачів - за що ви проводите розрахунок?"

я: "розпродував майно (старі ноутбуки, телефони, телевізор, системний блок і тд), роздавав борги та здійснив кілька операцій P2P на Бінансі, отримував гроші за оренду гаража"

моно: "Просимо надати скріншоти листування з покупцями, які могли б підтвердити вашу діяльність з продажу товарів на торгівельних площадках, ТТН накладні з відправки товарів покупцям, а також скріни і посилання на ваші оголошення про продаж товарів."

я: "я не зможу надати ці скріншоти, оскільки майже все в мене купили знайомі і знайомі знайомих"

потім іде тривала переписка, де вони цікавляться чи є в мене офіційний дохід, я скидаю довідку з дії, фоткаю договора продажу нерухомості, розповідаю про депозити які закінчилися. вони - цього всього недостатньо. я "припустимо що ці всі операції це Р2Р, це ж ніби не заборонено законом". вони: "не заборонено, але це підозрілі операції і тд".

коротше все що на словах і написано від руки їх не влаштовує.

в результаті розблочили, але сказали що якщо ситуація буде повторюватися, то картку заблокують назавжди

Змінено користувачем frosya27
  • Дякую 4
  • Сумно 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

і питання задавали не тільки по тим сумам які заходили в цьому місяці, а взагалі з початку року

 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

должно было упасть на карту  аж целых 30 баксов из Европы, но пока нет, сколько такое идет?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Евро быстро приходят, в течение 30 мин или часа, в рабочее время правда - есть ли связь не знаю. На выходных как то отправил пришли в понедельник. А было и в субботу приходят за 20 минут. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×