Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Чи правильно я розумію, що Приват відстежує ліміти на перекази за номером картки отримувача? Тобто, на один і той же номер картки отримувача не можливо переказати більше 30 тис. і не має значення зі скількох облікових записів відправників (свого, родичів, друзів).

Ну і, крім цього, діють ліміти в 30 тис для одного облікового запису відправника.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, pilGrim сказал:

Чи правильно я розумію, що Приват відстежує ліміти на перекази за номером картки отримувача? Тобто, на один і той же номер картки отримувача не можливо переказати більше 30 тис. і не має значення зі скількох облікових записів відправників (свого, родичів, друзів).

Ну і, крім цього, діють ліміти в 30 тис для одного облікового запису відправника.

Ніби так, але люди відправляють більше.

Тепер буду пробувати комбінації, щоб карти були різні, наприклад з Візи на Мастер Рево.

Змінено користувачем Twin

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минут назад, Twin сказал:

 А з Мастер на Віза-рево пройшло, та ще й курс кращий вийшов 33,24. Все віртуальна Віза-рево використана на 30

ПС а як  вдається робити на 60-90 чи то зараз так, а потім Мастер пройде?

Да щось на мастер дейкий час підглючує, але восновному проходять платежі

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, pilGrim сказал:

Чи правильно я розумію, що Приват відстежує ліміти на перекази за номером картки отримувача? Тобто, на один і той же номер картки отримувача не можливо переказати більше 30 тис. і не має значення зі скількох облікових записів відправників (свого, родичів, друзів).

Ну і, крім цього, діють ліміти в 30 тис для одного облікового запису відправника.

Вроде да. Но никто ж не мешает закрыть виртуалку Революта и открыть новую.

Я лично не пробовал на одну карту Революта в июне отправить больше 30к. Если у кого-то получилось, отпишитесь.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Mozart сказал:

Но никто ж не мешает закрыть виртуалку Революта и открыть новую.

Це вже підозрілий крок буде на стороні Рево, краще зробити якусь дію, щоб Рево сам змінив номер карти.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Mozart сказал:

Вроде да. Но никто ж не мешает закрыть виртуалку Революта и открыть новую.

Я лично не пробовал на одну карту Революта в июне отправить больше 30к. Если у кого-то получилось, отпишитесь.

И не получится на один номер карты в месяц с привата отправить больше 30к. Так как система запоминает Приват 24 не только сколько отправлено но и номер карты получателя.

Змінено користувачем BrazZzilec
  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, BrazZzilec сказал:

И не получится на один номер карты в месяц с привата отправить больше 30к. Так как система запоминает Приват 24 не только сколько отправлено но и номер карты получателя.

Значить 60 має пройти з двох П24 без проблем.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в Революте максимум одновременно 3 карты могут быть открыты? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Mozart сказал:

А в Революте максимум одновременно 3 карты могут быть открыты? 

Є така можливість, Мастер, але в мене тільки 2 (Мастер і Віза) не ризикував ще третю робити.

Змінено користувачем Twin

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, BrazZzilec сказал:

И не получится на один номер карты в месяц с привата отправить больше 30к. Так как система запоминает Приват 24 не только сколько отправлено но и номер карты получателя.

у меня получилось отправить 30 к на одну карту револют, на вторую карту не пускал приват с других аккаунтов, видимо, эти обе карты были уже в памяти привата и связаны одной фамилией (ведь вы вводите еще и фамилию, имя при переводе), получилось перевести еще 30к  только при удалении одной карты револют и получении новой, видимо, приват ее не привязал еще к моему аакаунту, согласна с Твин, не хочу рисковать еще раз, и менять карту револют, опасаюсь мониторинга

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×