Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Купите ребенку за 300-400 гр самый простой - будет думать на что садится ;) А понты ни к чему

Ребенку 15 лет. Уже понимает. Сел случайно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, дайте, пжл, совет. Залили ноутбук (не водой) lenovo z570. Мастер сказал, что нужно менять материнку и клавиатуру. Что скажите , покупать новый или заменить вышедшие из строя комплектующие. Либо посоветуйте, куда отослать ноутбук для диагностики и ремонта ( я из Красноармейска и профессионализм мастера под вопросом, специализированных сервисов у нас в городе нет).

 

Як показує практика, такий ремонт робити не доцільно, мотивація - Вашому ноутбуку +/-3роки, це часткове зношення всіх елементів (запас міцності самих компонентів не виликий, якщо виробник вкладає його в рік гарантії, все що проробить більше це лише окреме везіння окремої людини та екземпляру), далі батарея - вона певне повністю зношена, або частково, іншими словами можливо тримає 20-30хв, це припущення, плюс жорсткий диск який постійно працює мінімум 12год на день, а ця деталь одна з найчутливіших, другими словами якщо вона робила стабільно +/-3роки по 12год/добу на швидкості обертів в 5400/хв, то часково вона свій ресурс також використала - тобто запас міцності, а це закладений рік, два. 

По іншому, материнська плата та клавіатура це добра 1/3, або навіть більше ціни самого ноутбука, тому я не рекомендував би Вам його ремонтувати через ці фактори, тому що у випадку заміни плати та клавіатури згадуємо про раніше написаний запас міцності решти комплектуючих, що невдовзі можуть з часом вийти з ладу і це призведе до вкладення не передбачуваних коштів (забув написати за дисковод, також може бути сівший, тобто частково, або взагалі не читати носії). Єдине правильне для Вас рішення здати його на запчастини, а це від 1тис.грн. до 2тис.грн. в залежності від попиту на деталі даної моделі та їх стан.

Препрошую за великий текст, але кожен хоче почути найбільш доцільну пораду по відношенню до себе та своєї проблеми.

 

 

Посоветуйте. Ребенок сел на телефон, треснул экран. Были у разных мастеров, диагноз-замена модуля. Телефон Самсунг S4 mini I9192. Стоимость модуля-2800грн. Были на радиорынке, можно взять такой же б/у телефон за 2600-2800грн., с гарантией на 2 месяца. На модуль тоже гарантия 2 месяца. Какой вариант выбрать? Киев

Ваше питання схоже, тому об'єднав з проханням вище. У Вас схожа ситуація, тобто - телефону +/-2роки, це як мінімум зношена частково батарея, треба враховувати можливі падіння його в процесі користування (це можливі мікро тріщини) пам'ятаємо про закладену міцність компонентів виробником - вона схожа як в більшості техніки, тобто +/-рік, також слід враховувати можливе часткове попадання сирості чи вологи в телефон при умові (сира погода, зима, піт та інше, як варіант) і саме основне при заміні цієї деталі що Вам пропонують - гарантію дадуть тільки на свою роботу та на деталь, а це від сили 1-3місяці, запитайте себе чи Вам це підходить при умові що новий такий телефон коштує на розетці (а він ще досі продається і актуальна ціна на сьогодні становить 3999грн, відніміть грубо 2800за модуль + гривень 200 за роботу = 3тис.грн. і тепер запитайте себе чи вартий Ваш спокій в один рік гарантії ціною + 999грн (це різниця в ціні між ремонтом Вашого старого!)

Також перепрошую за велике розписання своїх мотивацій не в користь ремонту, надіюсь це допоможе обом людям. Хай щастить з рішенням в обох випадках не залежно від вибору.

 

З повагою, Вячеслав.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

насчет телефона соглашусь - купите ребенку простую нокию 
как у всех - плохой показатель

по ноуту он у вас довольно хорош даже на фоне новых выпуска 2014
 если в Харькове  будете
приезжайте на метро Героев Труда выход на строну ранка Солли
вдоль Радиорынка идете в сторону РТЦ караван Дафи - от метро 200 метор справа киоски 
HELP называется 
очень профессионально чинят ноуты и только(!) ноуты 
несколько  покойничков мне  оживили :) 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

(а він ще досі продається і актуальна ціна на сьогодні становить 3999грн, відніміть грубо 2800за модуль + гривень 200 за роботу = 3тис.грн. і тепер запитайте себе чи вартий Ваш спокій в один рік гарантії ціною + 999грн (це різниця в ціні між ремонтом Вашого старого!)

Також перепрошую за велике розписання своїх мотивацій не в користь ремонту, надіюсь це допоможе обом людям. Хай щастить з рішенням в обох випадках не залежно від вибору.

З повагою, Вячеслав.

Дякую за відповідь. Ваша правда. Якщо ще врахувати, що за телефон в такому стані пропонують 300грн., то 999-300=699грн. Дійсно краще купувати новий.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купите ребенку за 300-400 гр самый простой - будет думать на что садится ;) А понты ни к чему

Ребенку 15 лет. Уже понимает. Сел случайно.

Не фанат Fly, но ребёнку купили IQ4491, быстрый, нормальный, недостаток только один - качество экрана не айс, если это важно и надо экономить, обратите внимание на китайцев - один из вариантов Jiayu G3, хороший середнячок.

У самого G4S, нормальный современный смарт, качественный экран, быстрый. Если не боитесь прошивать кастом сборки - самое оно, хотя я долго пользовался стоком, сравнительно не дорого и железо современное, батарейка 3000мАч.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Недавно я начал интересоваться выбором смарта на 2 SIM карты (полноценные два радиомодуля) - и к удивлению обнаружил, что на рынке есть только две фирмы, выпускающие такие аппараты. Это НТС и Huawei. Есть еще правда ни разу мной не слышанный Gigabyte G-Smart Simba SX1, но что то отзывы о нем не очень то... 

Про НТС я знаю, у самого М7, успешно справляется со всеми задачами... А вот что за зверь Huawei? 

Кто что может сказать кроме смешного названия, которое на самом деле читается как "Вавей" или "Ува-вэй" :) 

Есть на форуме обладатели этого "убийцы айфонов"? Что можете сказать плохого? Что хорошего, я и в рекламных статейках-обзорах уже начитался... 

 

Заранее всем благодарен за ответы (можно здесь, можно в ЛС, кому как удобнее).  

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня ноут  LENOVO V570, уже 4 года. Качество хорошее, только тяжеловат (металлический корпус). Три месяца назад сдавала на переустановку Windows в компьютерный салон, мастер сказал, что модель и сейчас очень хорошая, морально не устарел.

 

     А дочери сейчас выбираю смартфон. Остановились на LENOVO s850, может у кого есть, хотелось бы услышать отзывы

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Недавно я начал интересоваться выбором смарта на 2 SIM карты (полноценные два радиомодуля) - и к удивлению обнаружил, что на рынке есть только две фирмы, выпускающие такие аппараты. Это НТС и Huawei. Есть еще правда ни разу мной не слышанный Gigabyte G-Smart Simba SX1, но что то отзывы о нем не очень то... 

Про НТС я знаю, у самого М7, успешно справляется со всеми задачами... А вот что за зверь Huawei? 

Кто что может сказать кроме смешного названия, которое на самом деле читается как "Вавей" или "Ува-вэй"  :)

Есть на форуме обладатели этого "убийцы айфонов"? Что можете сказать плохого? Что хорошего, я и в рекламных статейках-обзорах уже начитался... 

 

Заранее всем благодарен за ответы (можно здесь, можно в ЛС, кому как удобнее).  

 

про Хуавей лет 6-7 назад услышал брали их сетевое оборудование хорошее было на тот момент(для нас бренд звучит немного экзотически, есть и хуже "dahua"), По Гигабайт могу сказать взял 7 смартфонов из них в течении 2 месяцев 4 попали по гарантии в ремонт.

Когда мой Самсунг умрет буду брать Хуавей есть интересные модели.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Недавно я начал интересоваться выбором смарта на 2 SIM карты (полноценные два радиомодуля) - и к удивлению обнаружил, что на рынке есть только две фирмы, выпускающие такие аппараты. Это НТС и Huawei. Есть еще правда ни разу мной не слышанный Gigabyte G-Smart Simba SX1, но что то отзывы о нем не очень то... 

Про НТС я знаю, у самого М7, успешно справляется со всеми задачами... А вот что за зверь Huawei? 

Кто что может сказать кроме смешного названия, которое на самом деле читается как "Вавей" или "Ува-вэй"  :)

Есть на форуме обладатели этого "убийцы айфонов"? Что можете сказать плохого? Что хорошего, я и в рекламных статейках-обзорах уже начитался... 

 

Заранее всем благодарен за ответы (можно здесь, можно в ЛС, кому как удобнее).  

По телефону ничего сказать не могу, а вот 3G,4G(есть и тот и другой- пользуюсь в России) модэмы выпускает Huawei, вроди работают..

Змінено користувачем kiv147
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

huawey очень даже хорош. 
только есть дешевый сегмент 
и дорогой 
дабы не вдаваться в детали до 200 и более 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×