Jump to content

MaMaDx

Member
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Душка

About MaMaDx

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/05/1976

Additional Data

 • Пол:
  Мужской
 • From:
  Київ

Recent Profile Visitors

2,452 profile views
 1. Альфа Банк з кінця травня перестав приймати депозити строком на 1 місяць в будь-якій валюті. Тепер мінімум на 3 місяці. Ощадбанк знизив ставки по місячним депозитам на 1% (долар евро).
 2. Альфа Банк з 15.04 знизив відсотки по місячному депозиту (USD) з 5% до 4,5%.
 3. ОТП з квітня не приймає депозити строком на 1 місяць. Мінімум 3 місяці. Мінус один.
 4. MaMaDx

  Банк Первый

  Дякую але читати я також вмію. Я просив те, що між строк. Торги за те чи повертати гроші юрікам?
 5. MaMaDx

  Банк Первый

  Поясніть будь ласка пересічному що означає ця новина стосовно банку? ФГВФО вже давно видав всім свою 200К пайку. Що відбувається?
 6. 27,00 на сьогодні непоганий курс, принаймні дешевше ніж в Укрексім. Менше тільки СБР - 26,77 (інерціонна установа). Невірно - не всі банки, як вже сказав Arrow, дозволяють пряму конвертацію PayPal. Скоріш за все Вам знову нарахують подвійну комісію, але вже від курса купівлі на день повернення коштів. Тобто курс Пейпал + комісія ОТП (оскільки вони теж не підтримують пряму конвертацію PayPal). В принципі може виявитись, що Ви трошки ще і заробили в гривні оскільки курс зростає. Наприклад: 12,28 грн і 13,57 грн Правекс.
 7. Станом на 12.02.2016: Укрсиббанк - 26,32 (0% конвертація) ОТП - 26,6 (0% конвертація) СБР - 26,77 (1% конвертації враховано) Укрексімбанк - 26,97 (1% конвертації враховано)
 8. MaMaDx

  Укрсоцбанк

  Група Альфа придбає Unicredit
 9. Не можу знайти в мобільній версії опцію "дивитись останнє повідомлення". Аби попасти сюди витратив 5 хвилин
 10. MaMaDx

  ОТП Банк

  ОТП Банк оновлює програмне забезпечення. Дуже багато операцій зупинені до 28 жовтня.
 11. Можливо якось так? ТМ Кубик -> Luchshiesxemi.net. Далі електронка на mail.ru і порожній аккаунт Вконтакте. Спробуйте через регістратора домену (вірогідність дуже мала). Швидше за все людина досі цим займається, але вже з іншим іменем. "Кубик" існує як мінімум з 25.10.2013 а Luchshiesxemi.net з 13.11.2014
 12. Це не зміщений друк. Суто поліграфічна проблема. 1. В стосі паперу нижній і верхні листи можуть відрізнятися після порізки. Чому? При порізці на гільйотині "затягує" папір. Ніж опускаючись на стос паперу витягує з придавленої зони листи - часто верхні або нижні листи (до 10% від стосу). Якщо тиск прижимної балки менший ніж треба - то буде витягувати дуже сильно. Повсякчасна річ в друкарнях - запитайте в будь-кого з поліграфії. 2. Різні зміни різали аркуш доларів. Якщо невірно задати початковий відступ (саме відступ, бо розмір купюри - це стандарт) - весь аркуш поріжеться із збільшеним (а з іншої сторони зменшеним) полем. Абсолютно всі валюти потерпають від цього - людський фактор.
×