Перейти к публикации

mikolkarex

Форумчанин
 • Публикации

  36
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

82 Душка

О mikolkarex

 • Звание
  Member
 • День рождения 02.09.1976

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Ровно
 • Интересы:
  автомобили из Европы,покер,англ.язык

Контактные данные

 • Skype
  mikolkarex

Посетители профиля

2 295 просмотров профиля
 1. mikolkarex

  Юмор (без политики)

  Не пам'ятаю, чи було: Ніч, парк. Жіночий голос: - Пєтя, зніми окуляри. Ти мені колготки порвеш. - Пєтя, краще одінь окуляри, а то ти лавку лижеш.
 2. mikolkarex

  Пятничные посиделки в кругу друзей.

  Саме так, і чому більшість порадила не розділити витрати пополам з партнером, а знайти відмазку i не платити?
 3. mikolkarex

  Пятничные посиделки в кругу друзей.

  З девочками теж трапляються ситуації. У двох моїх знайомих були схожі ситуації: під час танцю, в порыве страсти так сказать, кавалер підхоплював даму, дабы вскружить(и голову, и саму даму), і щось там в нього йшло не так. Коротше кажучи - падав він разом з дамою і... В обох випадках у дівчат були переломи ключиці, що теж дуже неприємно і недешево(не думайте, що зараз завжди обходиться гіпсом - це операція, металева пластина на ушкоджену кістку, 2-3-4 тижні в лікарні,через рік повторна операція по видаленню пластини). І що Ви, як девочка, вважаете правильним робити в такій ситуації? Адже ці девочки не просили кавалерів брати їх на руки і навіть не підозрювали, що таке може статися. Вони неправильно оцінили ризики перед тим як іти в нічний клуб? ).
 4. mikolkarex

  Насколько вы внимательны?

  Согласен с Kometa.
 5. mikolkarex

  Пятничные посиделки в кругу друзей.

  А я в Ютубі бачив відео, де девочки отак змагалися і руки в них ломалися... бр-р-р-р... Це питання(про перелом) вже вирішене і знайомий йде на поправку. Просто мене здивувала позиція більшості в питанні компенсації власнику авто одному з партнерів по бізнесу: нічого не компенсовувати або дати 1/3 cуми... Я вважаю, що партнери повинні розділити ці витрати 50 на 50. Машина в даному випадку під час аварії використовувалася для спільного бізнесу, а те що власнику компенсовувалися витрати на пальне і амортизація, так було б дивно якби він ці витрати ніс з своєї половини прибутку -це ж прямі витрати на спільну справу. Він же не надавав платні транспортні послуги(з прибутком), і йому навіть не платилася зарплата як водію(хоча це теж робота і нелегка, - набагато простіше їхати пасажиром). Якби аварія відбулася під час користування власником в особистих цілях - тут все зрозуміло, це його проблема. І у автора запитання недарма совість неспокійна, нехай поставить себе на місце свого партнера і зрозуміє як би він хотів, щоб поступили з ним в такій ситуації. Поступай з людьми так, як хочеш щоб вони поступали з тобою...
 6. mikolkarex

  Пятничные посиделки в кругу друзей.

  Та ні, наразі ніхто нічого один від одного не вимагає. Просто питання: як в такій ситуації правильно поступити? І, до речі, який би був результат в суді?
 7. mikolkarex

  Пятничные посиделки в кругу друзей.

  На основі попереднього прохання про пораду схоже: з знайомим(не партнер по бізнесу) на кухні після вечері вирішили позмагатися (арм-реслінг), але в процесі в нього ламається рука. Питання: хто і в яких частинах несе матеріальну відповідальність за даний прикрий інцидент? P.S. Перед подібними заннятями гляньте Youtube і змагайтесь в чомусь іншому....
 8. mikolkarex

  Покупка авто

  Якщо я правильно зрозумів, то авто під льготний акциз? І вам доведеться зустрічати його на кордоні? Взагалі, зазвичай, підтвердженням покупки автомобіля Вами на митниці виступає фактура(купча, вона має бути виписана на Вас, а не на чотирьох людей),а платіжки можна і не показувати, ви ж могли оплатити різними способами, в тому числі й готівкою. Платіжки можуть виступати підтвердженням вартості авто при розмитненні, але в різних регіональних митницях різні підходи до оцінки митної вартості і ці чеки можуть, взагалі, не взяти до уваги, а будуть оцінювати по каталогу Швакке. В Рівному так оцінюють, в Львові по фактурі. Не знаю як у Вашому місті. А способи доставки грошей в Штати є теж різні. Є ті, хто займається доставкою авто та й інших товарів з штатів. Я думаю, вони гроші через банк не відсилають.
 9. mikolkarex

  Покупка авто

  https://www.autocentre.ua/news/novinka/poyavilos-pervoe-izobrazhenie-nissan-leaf-vtorogo-pokoleniya-337994.html Новий Ліфчик... теж гарненький....
 10. mikolkarex

  Покупка авто

  Добре, вже хоч з сертифікатами на авто зі США легше стало...
 11. mikolkarex

  ГНР?

  І якби у всіх регіонах проходили схожі мітинги ( без закликів до сепаратизму), а з претензїєю - скільки можна красти, пішли на фіг, то може влада б трохи зашевелилася.
 12. mikolkarex

  ГНР?

  Позиція громадської організації, яка провела цей мітинг, не відображає точку зору переважної більшості населення регіону, а скоріше, нагадує владі про її обіцянки ( більше влади і грошей регіонам, а то щось все заглохло), а ще показує владі, що все, що вона робить( краде, обманює, і т.п.) народ бачить і це вже його дістало. А то ми звикли про це все говорити тільки на форумах і позаочі. Так, що в цій акції можна побачити любу сторону медалі, яку хочеться бачити.
×