Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Мойша сказал:

Дякую, значить Ви профі, я б не наважився купити лом, треба добре в цьому розбиратися, які ювелірні вироби, який виробник, який вміст золота, срібла, яка проба ...

Так на любой вилке или ложки есть проба.Берите ляпмс-карандащ или реактив,и будет Вам счастье.Обратите внимание на серебро.По моему оно находится на дне.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, lvov210 сказал:

Это именно лом,я другое не беру.Если будите связываться с банками,пролетите.Слишком большая вилка.

Ой ли... Ювелиры лопатой могут принять слитки, дороже чем банк.. да и на вторичке не стесняются это делать... знаю человечка с этого форума, который с удовольствием поможет освободить Вас от этого тяжёлого металла по очень хорошей цене. Так что...

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Helios2 сказал:

Ой ли... Ювелиры лопатой могут принять слитки, дороже чем банк.. да и на вторичке не стесняются это делать... знаю человечка с этого форума, который с удовольствием поможет освободить Вас от этого тяжёлого металла по очень хорошей цене. Так что...

Спасибо,но думаю что это еще не цена для металлов.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, lvov210 сказал:

это еще не цена для металлов.

Не призываю от него избавляться именно сейчас. Ценник на рыжик прёт вверх, правда недельку назад на 200 Трампов откатились, а на днях сотку догнали за 2 дня...  1700 уже видели.. думаю и это не предел.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Oleg1 сказал:

. Якщо при стабільному розвитку світової економіки рекомендують тримати в золоті 10 % накопичених коштів  То в  даній ситуаці на мій погляд в корзині накопичених коштів валют золото має займати 50 % . Тому що всі країни світу будуть одночасно або з деяким інтервалом включати друкарський станок таким чином обезцінюючи свою гроші . Крім того у віддаленій перспективі ( при загостренні економічної ситуації ) можливий перехід від готівкових грошей до цифрових

В золоте держать 50%? Смело. Посчитайте маржу на входе-выходе в 100 граммовый слиток. Учтите колебания и то, что цена золота сейчас близка к историческим пикам. И после этого приведите аргумент в пользу золота. 
Или речь о ломе, купленном за полцены, плюс знакомый ювелир, который всегда заберет? Тогда возможно.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, lvov210 сказал:

Легко!В каждом городе есть скупка или ломбарды.Можно там.Для ленивых есть Виолити,но там нужно мониторить.

:) Я ж не просто спросил, как купить, а "как купить и не лохануться". Если Вы легко отличаете золотой лом от позолоченной меди или бронзы, тогда да. 
Я лично за такое не возьмусь...

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Mozart сказал:

:) Я ж не просто спросил, как купить, а "как купить и не лохануться". Если Вы легко отличаете золотой лом от позолоченной меди или бронзы, тогда да. 
Я лично за такое не возьмусь...

А удельный вес легко подделать?Смотрите,20франковик весит 6,4-6,45 грм в зависимости от состояния.Вопрос из школьной программы.Если это медь позолоченная,то вес будет таким?

 

8 минут назад, Mozart сказал:

В золоте держать 50%? Смело. Посчитайте маржу на входе-выходе в 100 граммовый слиток. Учтите колебания и то, что цена золота сейчас близка к историческим пикам. И после этого приведите аргумент в пользу золота. 
Или речь о ломе, купленном за полцены, плюс знакомый ювелир, который всегда заберет? Тогда возможно.

Это не пик.Если Вы разбираетесь в бумаге,то как можете прокомментировать триллион выделяемый на борьбу с вирусом?Его откуда возьмут?И еще.Нет такого "полцены".Есть же котировки.На сегодня это 1600 за унцию,а за 800 Вы не возьмете

Змінено користувачем lvov210
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В строковій перспективі (10-15 років) збереження заробленого капіталу має зміст купівля нерухомості (житла), так пишуть підручники.
Але не все так однозначно зараз. 10-ть років тому, це був чудовий варіант, сьогодні вже є сумніви. Зокрема, динамічне зростання комунальних, і поступове наближення до європейських тарифів. Перенасичення ринку, тобто час експозиції (пропонування може тривати більше  року). Значні капіталовкладення в ремонт, для здачі в оренду і т.д. 
Розумію, що легких заробітків не буває, шансів пролетіти з нерухомістю є набагато більше чим при конвертації заробленого у валюту.
 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Мойша сказал:

В строковій перспективі (10-15 років) збереження заробленого капіталу має зміст купівля нерухомості (житла), так пишуть підручники.
Але не все так однозначно зараз. 10-ть років тому, це був чудовий варіант, сьогодні вже є сумніви. Зокрема, динамічне зростання комунальних, і поступове наближення до європейських тарифів. Перенасичення ринку, тобто час експозиції (пропонування може тривати більше  року). Значні капіталовкладення в ремонт, для здачі в оренду і т.д. 
Розумію, що легких заробітків не буває, шансів пролетіти з нерухомістю є набагато більше чим при конвертації заробленого у валюту.
 

Купівля має зміст не під час кризи, а десь через 1-2 роки після неї.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Mozart сказал:

 

Якщо 

 

20 минут назад, Mozart сказал:

В золоте держать 50%? Смело. Посчитайте маржу на входе-выходе в 100 граммовый слиток. Учтите колебания и то, что цена золота сейчас близка к историческим пикам. И после этого приведите аргумент в пользу золота. 
Или речь о ломе, купленном за полцены, плюс знакомый ювелир, который всегда заберет? Тогда возможно.

Дана ситуація провокує економічну світову кризу та валютні війни тому золото може легко переписати максимум 1800 $ за тройську унцію . Відносно входження і виходу із золота завжди є оптимальний варіант просто Ви над цим не думали 

Змінено користувачем Oleg1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×