Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.10.2024?  

158 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.10.2024? (голосование будет закрыто 10 сентября)

    • Менее 39,00
      0
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
      0
    • 40,00-40,50
      0
    • 40,50-41,00
    • 41,00-41,30
    • 41,30-41,70
    • 41,70-42,00
    • 42,00-42,30
    • 42,30-42,70
    • 42,70-43,00
    • 43,00-43,50
    • 43,50-44,00
      0
    • Более 44,00


Рекомендовані повідомлення

 Народ решил в долларе встретить завтрашнее заседание правления НБУ по вопросам монетарной политики, на котором, как предполагают, могут (не обязательно!) опустить ставку на 0,5% годовых, до 14%. цитата Моцарта….Моцарт вы серъёзно…думаете «народ» отслеживает…

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, nikolay_andreev сказал:

 Народ решил в долларе встретить завтрашнее заседание правления НБУ по вопросам монетарной политики, на котором, как предполагают, могут (не обязательно!) опустить ставку на 0,5% годовых, до 14%. цитата Моцарта….Моцарт вы серъёзно…думаете «народ» отслеживает…

Под "народом" я подразумевал крупных импортеров. А Вы о ком подумали? О тех, кто по оптовым обменкам бегает? :) 

  • Лайк 1
  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вижу, меня на этой ветке много. Возьму паузу на месяц, не буду мешать "молодым дарованиям"... Посмотрим, что из этого выйдет.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Не розумію 1
  • Сумно 16
  • Не подобається 10

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, Mozart сказал:

Олеже, я наступив собі на горло, щоб написати цього поста. Це - останній на Вашу адресу, але не написати його я не можу.
Тут багатьох втомила (і саме це Вам намагаються донести дизлайками) не Ваша "міцна позиція гривнепатріота", яким Ви себе намагаєтесь позиціонувати... А відверта і неприхована дурня, яку Ви пишете через раз , сукупно з відвертим блазнюванням (я про називання голови НБУ "Андрійком" і т.п.). Пишний молодший від мене і я знав його ще до НБУ - але я НІКОЛИ собі не дозволив би назвати його "Андрійком". Хто Ви такий і що з себе ставите, що таке пишете? 

Просто для справедливості - щоб розвіяти Ваше вірогідне упередження стосовно Олега - чомусь Ви не робили ніколи зауважень деяким особам тут,  які керівництво НБУ називали ЛГБТ командою. Чи Андрійком - не можна, а ЛГБТ командою - можна? 

Ну і до того ж Ваше постійне згадування про  якихось уявних, напевно ваших знайомих  -  "ждунів па 37" (бо наприклад тут на форумі я зустрічав лише одного, нам всім відомого) не менше коле око, ніж пости Олега. 

Змінено користувачем valutominyailo
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Подобається 9
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, nikolay_andreev сказал:

 Народ решил в долларе встретить завтрашнее заседание правления НБУ по вопросам монетарной политики, на котором, как предполагают, могут (не обязательно!) опустить ставку на 0,5% годовых, до 14%. цитата Моцарта….Моцарт вы серъёзно…думаете «народ» отслеживает…

Президент Ассоциации украинских банков А. Дубас считает, что НБУ снизит учетную ставку на 1,5%, а советник председателя правления банка "Кредитвест" В. Невмержицкий предполагает, что снижение ставки будет на 2%. Таким образом, завтра может быть сюрприз.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid033Z737wo8Ck5EE3FxjhhPryodSSkebgchfniUJvdquRG74SzXcD8b28PHUyMaZZXBl&id=100014911926481

  • Лайк 3
  • Дякую 3
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Modestus сказал:

Якщо валюту купляв ПУМБ для СКМ

Для цього банку НБУ міг спрацювати на випередження, тут я згоден, а навіщо тоді Укрєксімбанку дорого купувати? Виходить, державні кошти не рахують.(

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Інтрига росте разом з курсом)

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23.04.2024 в 14:23, Анджелина сказал:

Думаю по каждому городу свои низы мы увидели и ниже их не опустимся, будем проторговывать. И можно дать шанс тем, кто не слился или накупил дорого.

Это расклад на эту неделю.

 

23.04.2024 в 14:27, Анджелина сказал:

Конечно попробуем это сделать.. Но не получится.

 

3 минуты назад, Twin сказал:

Інтрига росте разом з курсом)

Всё по плану и без интриг ))

  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×