Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.11.2024?  

162 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.11.2024? (голосование будет закрыто 10 октября)

    • Менее 39,00
      0
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-40,50
    • 40,50-41,00
      0
    • 41,00-41,30
    • 41,30-41,70
    • 41,70-42,00
    • 42,00-42,30
    • 42,30-42,70
    • 42,70-43,00
    • 43,00-43,50
    • 43,50-44,00
      0
    • Более 44,00


Рекомендовані повідомлення

11 часов назад, ZzzZzzZzz сказал:

Ні, в 2019 доковідному бензин був 2,26-2,18. Зараз 3,29-3,48$ за галон.

От 50% і вказує приблизно реальний масштаб доларової інфляції з 2019 по кінець 2024. Тобто купівельна спроможність доларів з матрацу 2019 року впала на третину.

  • Дякую 2
  • Сумно 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"Спалили" вчора Райф,то він курс і не рипає))))

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 хвилин тому, barbatsutsa сказав:

"Спалили" вчора Райф,то він курс і не рипає))))

Перевірте після 9:30

Змінено користувачем Ashuprox
  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Райф - 41,25

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Т.С. сказал:

Якщо Райф, то в ньому можна замовити на наступний день, якщо встигнути напередодні до 15:00, що я сьогодні і зробив.

Це я кажу все про Київ.

Але якщо у вас інше місто, і саме у вашому місті «свої правила» у названих мною банках, то про них можуть знати виключно ті, хто там проживає, а тому, те що вам вочевідь, іншим буде просто не зрозуміло.

UPD

Поки набирав цей текст, відповідь вже надали.

От бачите, у вас Райф замовляє тижнями, а в Києві – день-два)

НЕ Київ, але схема приблизно така ж в Райфі як ви написали , але сам замовляю в чатику, після обміну пишешь суму та адресу відділення, де бажаєшь забрати, видає дату від мінімальної(+2 дні десь)  до дати яку забажаєшь, вибираєшь час також... вже пару років користуюсь цим методом, один раз телефонував касир вже з віддлення - переносили на іншу дату на декілька днів, але це тоді як завезли мало готівки, у всіх банках не було готівкового. Весь час видаюсь сині, на відміну від ПБ, який став як курс вищий ставити та ще видавати сині + білі (по народному кажучі "махлювати") ...

Валютчики свої у всіх відділеннях любого банка, "отоварюються" в першу чергу. Після інкасації спостерігав в ПБ є така каса "для великих клиєнтів" , ось вони туди заходять і отримують свою суму в пачках, щоб не привертати увагу тих, хто в касу стоїть... всі в шоколаді, як банк(не безплатно ж таке роблять при обмеженні 50к), так і валютники- весь час синій мають скільки замовили...

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, sergeipo сказал:

і що по вашим підрахункам в акцію Райф скидує -10 коп. (зараз 41.37)? Будь те чесними, принаймі перед собою. В акцію скидки більше 10 коп..

І як отримали більше)  

41,25 ройф розщедрився... 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, AlexM сказал:

НЕ Київ, але схема приблизно така ж в Райфі як ви написали , але сам замовляю в чатику, після обміну пишешь суму та адресу відділення, де бажаєшь забрати, видає дату від мінімальної(+2 дні десь)  до дати яку забажаєшь, вибираєшь час також... вже пару років користуюсь цим методом, один раз телефонував касир вже з віддлення - переносили на іншу дату на декілька днів, але це тоді як завезли мало готівки, у всіх банках не було готівкового. Весь час видаюсь сині, на відміну від ПБ, який став як курс вищий ставити та ще видавати сині + білі (по народному кажучі "махлювати") ...

Валютчики свої у всіх відділеннях любого банка, "отоварюються" в першу чергу. Після інкасації спостерігав в ПБ є така каса "для великих клиєнтів" , ось вони туди заходять і отримують свою суму в пачках, щоб не привертати увагу тих, хто в касу стоїть... всі в шоколаді, як банк(не безплатно ж таке роблять при обмеженні 50к), так і валютники- весь час синій мають скільки замовили...

Так, все вірно, можна й через чат, але коли загружаю гривню в банкомат, я одночасно роблю замовлення у відділенні, і вони ще роблять таку помітку, що саме синні)

А Приватом, з огляду на не цікавість курсів, комісій та квесту по пошуку нормальних купюр, не користуюсь вже більше 1,5 року. Хоча, головне, це курси, а по решті, можна й комісії мінімізувати, та знайти сині «грибні місця».

 

Дії валютчиків не відслідковую, і ніколи не помічав, щоб вони мені в якомусь сенсі «заважали», проте, знаю, що така «співпраця» у них з багатьма банками точно існує.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Т.С. сказал:

Дії валютчиків не відслідковую, і ніколи не помічав, щоб вони мені в якомусь сенсі «заважали», проте, знаю, що така «співпраця» у них з багатьма банками точно існує.

Трохи поясню. Мене здивувало, що я, подзвонивши о 8 ранку(!), вже не міг втрапити в чергу. Гаряча лінія сказала: "у вашому місті спостерігається незрозумілий ажіотаж до каси". Тобто там вже з 7 ранку розбирали всі місця у черзі. 
У моєму місті, обласному центрі, залишилось лише 2 відділення Райфу, а тому тут таке і діється. Звісно, у Києві, де відділень десятки, буде простіше з цим. 
До речі, якщо говорити просто про купівлю, то є банки (не найменші), де курси і нижче, ніж у Райфа. Але, гадаю, там проблема з наявністю, і простому смертному там щось ловити немає чого. На відміну від Райфу, де шанси є. 
Тому я про це все й розписав так детально.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Mozart сказал:

Доллар в Райфе онлайн - 41,25
Евро - 44,82
Была бы гривна свободная, я бы евро на все брал по такой цене.

У нас $ в обменке принимают  по 41.45 разница с продажей  с райфом 0.20 коп

€ 44.90 в обменке приём, а в райфе на момент 44.82 то есть  разница 0,08 коп

помнится Вы писали что евро в корзину ещё рано покупать … или я что то пропустил ?

долгосрочный тренд не изменился 

 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×