Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.11.2024?  

162 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.11.2024? (голосование будет закрыто 10 октября)

    • Менее 39,00
      0
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-40,50
    • 40,50-41,00
      0
    • 41,00-41,30
    • 41,30-41,70
    • 41,70-42,00
    • 42,00-42,30
    • 42,30-42,70
    • 42,70-43,00
    • 43,00-43,50
    • 43,50-44,00
      0
    • Более 44,00


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Twin сказал:

Тобто це буде перший місяць,  коли Райф стане антимаяком,  тобто після акції гривня піде на зміцнення,  цікаво,  дізнаємось вже згодом.

Якщо я не помиляюсь, перший випадок був у липні.

19 липня, у п'ятницю,  Райф здійснював акцію. Курс долар/гривня на МБ під час закриття торгів був 41.495/41.505. Акційний курс продажу доларів у Райфі був  /41.54.

Однак, вже з понеділка, 22 липня, гривня зміцнювалася на МБ до кінця липня. Найкращий курс долар/гривня був на МБ 30 липня, а саме 40.90 / 41.00.

Як буде у цьому випадку, дійсно, дізнаємось згодом.

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Modestus сказал:

Райф выбрал день для проведения акции неслучайно. Вероятно, что его задачей было отвлечь на себя спрос на валюту физических лиц. Похоже, что валюта из резервов НБУ продавалась на МБ в рамках валютной либерализации преимущественно для Kernel с целью погашения 17 октября еврооблигаций на 300 млн. долл. Если это так, то пик спроса на валюту на МБ должен был миновать на этой неделе, а на следующей гривне может быть полегче.

https://www.kernel.ua/ua/media-center/news/#kernel-pogasiv-yevroobligatsiyi-na-300-mln-dolariv-ssha

Ничего нового под солнцем - с 20х чисел и так обычно происходит укрепляж . Зато присутствует интрига - на месячном тайме ( если месяц закроется вблизи текущих) рисуется модель три звезды , что-то наподобие как в 2019 м . Большого снижения конечно ждать не стоит , а вот ещё  три месяца боковика - вполне себе реальная штука . Стоит заметить что такой вариант возможен только в случае победы Трампа на выборах . Это же касается и роста в паре евро/доллар .

 

  • Дякую 6
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, g_1915 сказав:

off. Історія для тих хто чекає на зміну 2коп. В березні я вирішив відкрити валютний депозит в одному з банків, коли я сів за стіл менеджера- вона встала і на таблі додала +2 коп. до курсу, шось типу 38.15 - 38.17, це була п'ятниця, закінчення робочого дня. Оскільки я мав круглу чітко пораховану суму грн., а бігати по банкоматах і знімати різницю вже не хотів- вирішив прийти з понеділка. З понеділка 2 коп. переросли в 20 коп. і в результаті депо я так і не відкрив.

Мораль: краще синиця в руках ніж журавель в небі, назагал тепер я вже не рахую скільки зможу зекономити на пониженні курсу, а чи назагал він мені підходить і беру якщо потрібно. Якщо курс пішов вниз- все ок, це витрати за страхування. Окрім того, за час моніторингу і вичікування -2 коп.- можна заробити значно більшу суму грошей сфокусувавшись на основній сфері діяльності.

Ваша історія абсолютно показова.

Тільки мораль тут не про дві копійки різниці та "краще синиця в руках", а про саме відношення до грошей, заощаджень.

Ви розповідаєте про цю історію, як про Подію у вашому житті. Тобто ви зібрались, підготувались, акумулювали строго визначену кількість гривні для круглої суми у валюті, знайшли час для походу у відділення і т.д. і т.п.

Це чудово, що ви заощаджуєте і вмієте це робити, але якщо ви дійсно хочете отримати хороший результат та задоволення від цього процесу, то його потрібно сприймати не як подію, а як похід в супермаркет. Якщо ціна вас влаштовує - купляєте. Якщо ні, але дома закінчилось масло - то теж купляєте, просто менше ніж зазвичай. Або можете зайти в інший супермаркет або в інший день. Плюс не забувайте що є ще доставка продуктів на дім (онлайн банкінг).

Мораль ви ніби і правильно визначили, але я би ще додав, що в момент коли ви готові були відкрити депозит, ви вже порахували свою дохідність та   вважали ще не отримані відсотки своїми. Саме тому, з точки зору психології, при падінні курсу на 20 коп, всередині ви відчули неначе втратили частинку своїх коштів і це призвело до внутрішньої образи та відмови взагалі відкривати валютний депозит. (втратив/ла, ну і нехай, переживу)

Дуже часто бачу таке в людей старшого покоління. Коли за 100-200 грн втраченої чи можливої вигоди люди переживають бурю емоцій, при тому вони абсолютно спокійні від того, що за останні 5-6 років доларова інфляція з'їла їхню заначку під матрацом приблизно на 20-25%. (втратив/ла, ну і нехай, переживу)

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, Modestus сказал:

Якщо я не помиляюсь, перший випадок був у липні.

19 липня, у п'ятницю,  Райф здійснював акцію. Курс долар/гривня на МБ під час закриття торгів був 41.495/41.505. Акційний курс продажу доларів у Райфі був  /41.54.

Однак, вже з понеділка, 22 липня, гривня зміцнювалася на МБ до кінця липня. Найкращий курс долар/гривня був на МБ 30 липня, а саме 40.90 / 41.00.

Як буде у цьому випадку, дійсно, дізнаємось згодом.

Так,  але є один момент,  це була друга акція впродовж місяця,  а тому не показова,  а от після першої в липні пішли вверх. 

  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Interesting сказал:

Мораль ви ніби і правильно визначили, але я би ще додав, що в момент коли ви готові були відкрити депозит, ви вже порахували свою дохідність та   вважали ще не отримані відсотки своїми. Саме тому, з точки зору психології, при падінні курсу на 20 коп, всередині ви відчули неначе втратили частинку своїх коштів і це призвело до внутрішньої образи та відмови взагалі відкривати валютний депозит. (втратив/ла, ну і нехай, переживу)

З вигляду валютообміну це виглядає наступним чином,  умовно знаєте що беруть вільно по 41.90 скажімо,  збираєте суму рахуєте ітд, приходите і чуєте у вікні 41,85 бо падає.  Сама головна помилка розвернутись і піти геть,  бо вже вечером цього ж дня буде наступна фраза,  о дурак треба було...) 

Пс правда є момент,  в інших місцях ще можуть брати по 41,90 а тому треба перевіряти все,  бо вечером цього ж дня можна дізнатись від колег,  що от там таки брали до кінця дня по 41,90 

І тоді знову в голові закрутиться фраза,  о дурак треба було...) 

  • Дякую 1
  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Interesting сказав:

ви вже порахували свою дохідність та   вважали ще не отримані відсотки своїми.

не зовсім, депозит був 0.01%, тут більше була потреба перейти у валюту. Про похід в супермаркет згоден, підходить курс- роблю обмін, не підходить- чекаю кращих часів.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×