Перейти к публикации

sinatotal

Форумчанин
 • Публикации

  59
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

89 Душка

О sinatotal

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской

Посетители профиля

1477 просмотров профиля
 1. sinatotal

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  "Хочеш миру-готуйся до війни."Як на мене-мудро сказано.
 2. А яка влада,на Вашу думку,буде краща,якій будуть давати?Сказали "а"-скажіть і "б".Дякую.
 3. sinatotal

  Лига чемпионов

  А в якій тоді лізі грати Шахтарю,який програє Динамо вже котрий двобій поспіль?Просвітіть нас,будь ласка.
 4. sinatotal

  Лига чемпионов

  А от до початку протистояння в букмекерских конторах та біржах саме Астана була фаворитом.І я з ними погоджуюсь.У фізиці Астані треба додати однозначно. І
 5. Вибачте,що влажу в діалог,а з якими біржами ставок Ви працюєте,крім betfair?
 6. Я теж вболіваю за хорватів.Але,об"єктивно,навіть,якби вони зараз демонстрували футбол рівня плей-оф із збірною України,вирвати кубок у теперішньої збірної Франції не зможуть.Але дива в футболі ніхто не відміняв.На це й сподіватимемось.І да,найцікавішу,найяскравішу,найвидовищнішу,найпотужнішу гру на цьому чемпіонаті продемонструвала збірна Бельгії.
 7. Мій прогноз:1.Франція.2.Хорватія.3.Бельгія.4.Англія.
 8. Доброго дня.Якщо не складно,розкажіть детальніше про косяки,з якими ви стикнулися з новобудовою,на що звертати увагу при прийомі квартири перед підписанням основного договору після завершення будівництва?
 9. sinatotal

  Прогноз курса доллара к гривне

  Тобто,якщо мета-витіснення дрібних та середніх виробників,аграріїв крупними,стабілізець(повільна ревальвація)-дієвий засіб.Ще й ціна на стагнуючий актив буде знижена.Потрібно ж підготувати активи перед майбутнім введенням ринку землі.
 10. sinatotal

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я не порівнював ФРС з НБУ.Просто намагаюся "на вопросы смотреть поширше,а к людям-помягче".
 11. sinatotal

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так-то воно так.Але,що відбувається,якщо безконтрольно друкувати доллари будь-де для всього світу?А НБУ контролювати кількість гривні може.
 12. sinatotal

  Прогноз курса доллара к гривне

  Є така народна мудрість:НІКОЛИ не кажи НІКОЛИ.
 13. sinatotal

  Прогноз курса доллара к гривне

  А чому Ви вирішили,що "інвестори" будуть виходити із вигідного прибутку у вказані Вами сроки?
 14. sinatotal

  Прогноз курса доллара к гривне

  Доброго дня.Маю деякі думки відносно курсу,без категоричних цифр.Деякі поважні форумчани,володіючі інформацією,повідомляли,що,на протязі певного часу,в країну заходила велика кількість валюти,яку продавали і переводили в овгз,депозити.Цікаво було би знати,чиї це гроші.Думаю,поверталися в країну гроші,виведені із неї у свій час після відомих подій і втрати влади(із-за теперішноьї небезпеки офшорів та під майбутню виборчу кампанію),а,також,гроші спекулянтів,мета яких-отримання прибутку з цих депо.І,по-можливості,прибутку максимального.Тому,не думаю,що ці "грошові мішки" будуть виходити із гривні в баки по курсу,більшому,ніж зайшли в гривню.З іншої сторони,в передвиборчий рік,шанси залишитися при кориті у наших керманичів(в т.ч.і фінансовою системою) є.Тому,думаю,всі ці персонажі не зацікавлені в девальвації гривні найближчим часом,що потягне за собою втрату прибутку, подальші інфляцію,зубожіння та ще більше невдоволення громадян.Тому,відповідно,найближчим часом,ніяких суттєвих рухів вверх(вище,ніж заходила валюта з початку року) не чекаю.А ціни ростуть,вирівнюючись із цінами в сусідів(на жаль,це не відбувається із доходами населення) і збільшенням ціни товару в долларах(він теж девальвує).Але,зараз,баки міняти з метою заробити не раджу.Гарного настрою всім.
 15. sinatotal

  Прогноз курса доллара к гривне

  Відчуття,що, з 2 квітня,і трошки пізніше, засумуєте Ви,і,ті,хто прислухався до ваших категоричних заяв.
×