Перейти к публикации

sinatotal

Форумчанин
  • Публикации

    58
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Репутация

89 Душка

О sinatotal

  • Звание
    Advanced Member

Дополнительные данные

  • Пол:
    Мужской

Посетители профиля

1334 просмотра профиля
  1. А яка влада,на Вашу думку,буде краща,якій будуть давати?Сказали "а"-скажіть і "б".Дякую.
  2. sinatotal

    Лига чемпионов

    А в якій тоді лізі грати Шахтарю,який програє Динамо вже котрий двобій поспіль?Просвітіть нас,будь ласка.
  3. sinatotal

    Лига чемпионов

    А от до початку протистояння в букмекерских конторах та біржах саме Астана була фаворитом.І я з ними погоджуюсь.У фізиці Астані треба додати однозначно. І
  4. Вибачте,що влажу в діалог,а з якими біржами ставок Ви працюєте,крім betfair?
  5. Я теж вболіваю за хорватів.Але,об"єктивно,навіть,якби вони зараз демонстрували футбол рівня плей-оф із збірною України,вирвати кубок у теперішньої збірної Франції не зможуть.Але дива в футболі ніхто не відміняв.На це й сподіватимемось.І да,найцікавішу,найяскравішу,найвидовищнішу,найпотужнішу гру на цьому чемпіонаті продемонструвала збірна Бельгії.
  6. Мій прогноз:1.Франція.2.Хорватія.3.Бельгія.4.Англія.
  7. Доброго дня.Якщо не складно,розкажіть детальніше про косяки,з якими ви стикнулися з новобудовою,на що звертати увагу при прийомі квартири перед підписанням основного договору після завершення будівництва?
  8. sinatotal

    Прогноз курса доллара к гривне

    Тобто,якщо мета-витіснення дрібних та середніх виробників,аграріїв крупними,стабілізець(повільна ревальвація)-дієвий засіб.Ще й ціна на стагнуючий актив буде знижена.Потрібно ж підготувати активи перед майбутнім введенням ринку землі.
  9. sinatotal

    Прогноз курса доллара к гривне

    Я не порівнював ФРС з НБУ.Просто намагаюся "на вопросы смотреть поширше,а к людям-помягче".
  10. sinatotal

    Прогноз курса доллара к гривне

    Так-то воно так.Але,що відбувається,якщо безконтрольно друкувати доллари будь-де для всього світу?А НБУ контролювати кількість гривні може.
  11. sinatotal

    Прогноз курса доллара к гривне

    Є така народна мудрість:НІКОЛИ не кажи НІКОЛИ.
  12. sinatotal

    Прогноз курса доллара к гривне

    А чому Ви вирішили,що "інвестори" будуть виходити із вигідного прибутку у вказані Вами сроки?
  13. sinatotal

    Прогноз курса доллара к гривне

    Доброго дня.Маю деякі думки відносно курсу,без категоричних цифр.Деякі поважні форумчани,володіючі інформацією,повідомляли,що,на протязі певного часу,в країну заходила велика кількість валюти,яку продавали і переводили в овгз,депозити.Цікаво було би знати,чиї це гроші.Думаю,поверталися в країну гроші,виведені із неї у свій час після відомих подій і втрати влади(із-за теперішноьї небезпеки офшорів та під майбутню виборчу кампанію),а,також,гроші спекулянтів,мета яких-отримання прибутку з цих депо.І,по-можливості,прибутку максимального.Тому,не думаю,що ці "грошові мішки" будуть виходити із гривні в баки по курсу,більшому,ніж зайшли в гривню.З іншої сторони,в передвиборчий рік,шанси залишитися при кориті у наших керманичів(в т.ч.і фінансовою системою) є.Тому,думаю,всі ці персонажі не зацікавлені в девальвації гривні найближчим часом,що потягне за собою втрату прибутку, подальші інфляцію,зубожіння та ще більше невдоволення громадян.Тому,відповідно,найближчим часом,ніяких суттєвих рухів вверх(вище,ніж заходила валюта з початку року) не чекаю.А ціни ростуть,вирівнюючись із цінами в сусідів(на жаль,це не відбувається із доходами населення) і збільшенням ціни товару в долларах(він теж девальвує).Але,зараз,баки міняти з метою заробити не раджу.Гарного настрою всім.
  14. sinatotal

    Прогноз курса доллара к гривне

    Відчуття,що, з 2 квітня,і трошки пізніше, засумуєте Ви,і,ті,хто прислухався до ваших категоричних заяв.
  15. sinatotal

    Савченко "террорист" или политическая жертва?

    Думаю,у Вас шансів більше.
×