Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

мой прогноз на неделю:

 

* дедлайн: 26 февраля - на этот день перенесено рассмотрение Радой законов о повышении коммуналки (необходимое условие для кредита МВФ).

 

если Рада принимает законы - возможна стабилизация ок. 30-35 гр./дол.

если нет - думаю, что к 1 марта курс будет выше 40 гр./дол.

 

Зы. + ещё нет ясности с проплатой газа на март; здесь дедлайн тоже ближайшие 1-2 дня.

Змінено користувачем Малорос

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А щодо маразма, то пропозиція хоча б на пару місяців. Я розумію, що боротьба з чорним ринком - справа не вдячна.

Вони й так затарились за цей короткий період, як за кілька років. Нічого, якщо взяли б нетривалу неоплачувану відпустку.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если не принять меры, гривна будет 50.

Причём очень скоро.
В любом случае дешевле 30 вряд ли будет уже.
Плохо будет также с армянской валютой, казахской, таджикской...

Змінено користувачем mishavm

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А кто вот скажет какой сейчас суммарный долг по невыплаченному НДС, только Ахметову должны были 2 ярда. А где эти денежки?

Во время войны моим дедулям давали обязательные облигации госзайма вместо зарплаты, с выплатой лет через 20 - ждемс и у нас :).

 Это для тех кто верит в сильную экономику и руку помощи МВФ.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в кого які прогнози на завтара? чи розумно купувати зараз долати в такій ситуації 4-5) чи краще купити якусь техніку ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А щодо маразма, то пропозиція хоча б на пару місяців. Я розумію, що боротьба з чорним ринком - справа не вдячна.

Это самая простая и, наверно, не самая эффективная мера - бороться запретительными мерами.Ну ужесточат репрессии к валютчикам, расстреливать будут. Вы в таком государстве хотите жить?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в кого які прогнози на завтара? чи розумно купувати зараз долати в такій ситуації 4-5) чи краще купити якусь техніку ?

Якщо поламалася пральна машина, то купувати потрібно купувати машину. Якщо з нею все нормально, то другу не треба, тому - долари.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это самая простая и, наверно, не самая эффективная мера - бороться запретительными мерами.Ну ужесточат репрессии к валютчикам, расстреливать будут. Вы в таком государстве хотите жить?

Боже збав, по-перше, ще раз кажу, що тимчасово, щоб населення заспокоїлось, по-друге, як казав один валютчик; "Мене цей ріст курса теж вже напрягає, раніше я мав свої 10 коп. на доларі, знав, що сьогодні маю, і завтра буду мати, а тепер не знаєш. що чекати".

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×