Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

Я щетаю будет правильно  прекратить прения до отмены ВСЕХ валютных ограничений..когда каждый сможет купить столько -сколько унесет это и будет примерным курсом..пока же предлагаю не позориться и прекратить следить за лукавыми гримасами и телодвижениями  луноликих ....ну и брать всегда и на все,окромя хлебных и гробовых.

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Есть информация, хочу ей поделится, уверяют что проверенная. Источник - высокий чин в банковском секторе. 

С 11.05 +- 1 день начнется мощный рост доллара.

100% процентной гарантии нет, но на заметку взять стоит. 

ага і акурат сьогодні нбу вирішив зміцнити на 50коп.. ;)

 

ПС, якби це була інфа з передової, то ще можна було б здогадатись яким чином відбудеться ріст.. :)

Змінено користувачем Twin
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Есть информация, хочу ей поделится, уверяют что проверенная. Источник - высокий чин в банковском секторе. 

С 11.05 +- 1 день начнется мощный рост доллара.

100% процентной гарантии нет, но на заметку взять стоит. 

11 мая же выходной. 

Зря вы тут "одна бабка сказала", когда народ тут верит в укрепление национальной валюты теперь на годы. Жизнь налаживается, все хорошо, сейчас еще кредит дадут. 

 

Вот http://www.morganstanley.com/Морган считает, что гривна только к концу года понизится до 25( с нынешних 21)вместе с углублением рецессии и ростом госдолга, который по прогнозу этих аналитиков и S&P составит 93% к ВВП.

  • Подобається 3
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вы верите в такую стабилизацию?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Есть информация, хочу ей поделится, уверяют что проверенная. Источник - высокий чин в банковском секторе. 

С 11.05 +- 1 день начнется мощный рост доллара.

100% процентной гарантии нет, но на заметку взять стоит. 

11 нет, а вот 13 могут немного поднять... :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

vkhab, думаю ваш источник - высокий чин в банковском секторе, ошибся, т.к. его просто напросто не отпустят пока транш не получат

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Те що бачимо з курсом зараз робиться спеціально під якусь потребу, а саме банк Фінанси і кредит, адміністрація там не за горами, питання часу кількох тижнів. Якраз приїде МВФ і поставить крапку в цьому питанні, звісно курс мусить бути відповідний на той момент ;)  Тепер по Дельті, для якої також вигідний низький курс, я не про простий люд який там застряв з своїми дрібними заначками, а про "китів" з серйозними капіталами, які просто не встигли вивести все, от і йде зараз процес дроблення, з подальшими виплатами і переводом по гарному курсу... Таким чином застрілять двох зайців відразу, ну звісно і простому люду перепаде трохи крохів з цього столу. Потім все завершиться і прийде осінь.

 

Це і є мій прогноз на літо без конкретних рівнів, але напрямок можна зрозуміти...

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

vkhab, думаю ваш источник - высокий чин в банковском секторе, ошибся, т.к. его просто напросто не отпустят пока транш не получат

А когда вы транш ожидаете, не подскажите? 

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×