Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Василь-Рівне сказал:

Голова НБУ може "душевно" поговорити з керівниками банків щодо задирання оферів і впливу на готівковий ринок валют (це стало актуальним після відміни 2% пенсійного збору)

В мире бабла душевных разговоров хватает на пару дней, а в критических моментах до выхода из кабинета. На остальные пункты я бы не смотрел так оптимистично, манипуляция цифрами любимое занятие любых правительств. Это как средняя зарплата по стране.

Свой прогноз 28.0-28.3 не меняю, колебания 0,5-1% будут, в ужасные прогнозы на весну слабо верится.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Василь-Рівне сказал:

Шановний Моцарте. Мені дійсно важко спілкуватись на чистій український, бо більш ніж чверть століття була лише російська, але я вирішив для себе перейти на українську, а це не просто після 25-и років, повірте. Більше того, мені видається, що успіхи у мене кращі (чи може кращи ;)) в українській ніж у минулого прем"єр-міністра. Щодо Вашого зауваження, то Ви абсолюто не праві : кущі, Ваше не на часі, сироті, вежі, землі, плащі, ноч і т.д. Більше тут : https://uk.wikipedia.org/wiki/Граматика_української_мови  .

Закриту гілку я вже не читаю :(, але в Рівному курс долара знижується

Добре, я буду виправляти конкретні помилки :)

Щодо курсу долара у Рівному. Думаю, сьогодні по всій Україні буде нарешті вибраний якийсь конкретний напрямок. Чекаємо міжбанку...

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, Nirvana сказал:

думаю потопчемся день , два на 27,80-27,90 и снова покорять новые вершины к 28,30-28,60 , а потом и 29  выглянет.

Стесняюсь спросить - эти вершины действительно новые?

Разве мы их уверенно не покорили ещё 30 декабря, отрабатывая заявленный рост минимум в 1 грн. за 1 предпраздничную неделю?

В 30.12.2016 в 16:18, Nirvana сказал:

черкасская область по 28,50 розница, по 28,25 у нас оптом забирают.

  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Василь-Рівне сказал:

В.Гонтарєва вже далеко не кухарка, а досвідчений шеф-повар на кухні НБУ

Поговорим про аналогии :)

Вы мультфильм "Рататуй" не смотрели?

Там главный герой Лингвини тоже считался хорошим поваром (пусть и начинающим),

пока все не узнали, что его в качестве "куклы" использует одна Крыса

 

  • Подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як вчора прогнозував, почалась корекція на міжбанку, тепер чекаємо на вихід головного гравця НБУ, а точніше на яких рівнях почне підбирати..;)

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А щодо банків, то вони вирішили 2% пенсійних заробляти собі, смішно навіть сбербанк підтягнувся ,вчора продаж 27,3 сьогодні зранку 27,5 а тепер вже 27,75.Банки поки що самі штовхають на чорний ринок.

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Очередной классический кидок в исполнении НБУ.  Фиксируем очередной уровень около 27 грн.на МБ. А 27,5-28 уже не загорами,ведь дабы откупать летом было с чего,нужно планку поднять. Если взять за основу заявленный 27+, и учесть погрешность,которая всегда в бОльшую сторону,то на МБ 29 морально готов увидеть к лету,с откупом и  последующей коррекцией на 27+.  

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Serg1982 сказал:

Очередной классический кидок в исполнении НБУ.  Фиксируем очередной уровень около 27 грн.на МБ. А 27,5-28 уже не загорами,ведь дабы откупать летом было с чего,нужно планку поднять. Если взять за основу заявленный 27+, и учесть погрешность,которая всегда в бОльшую сторону,то на МБ 29 морально готов увидеть к лету,с откупом и  последующей коррекцией на 27+.  

Стою на асфальте я в лыжи обутый.... :shock:  Это КАК ЭТО к лету на МБ 29 а потом коррекция к 27+??? :blink: Теперь начинаем расти летом и падать осенью? :lol: или запятые не там поставили? ;)  29 имеем все шансы увидеть еще до окончания зимы... 

  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×