Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.11.2024?  

54 користувача проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.11.2024? (голосование будет закрыто 10 октября)

    • Менее 39,00
      0
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
      0
    • 40,00-40,50
      0
    • 40,50-41,00
      0
    • 41,00-41,30
      0
    • 41,30-41,70
    • 41,70-42,00
    • 42,00-42,30
    • 42,30-42,70
    • 42,70-43,00
    • 43,00-43,50
    • 43,50-44,00
      0
    • Более 44,00
      0


Рекомендовані повідомлення

23 минуты назад, Дядюшка Скрудж сказал:

Сегодня курс доллара в обменниках подрос на 10 копеек по сравнению с вчерашним днем. Это сигнализирует о том, что в среду-четверг доллар подскочит.

Синдром выходного дня, не более. В среду - четверг МБ в низ, за ним и нал. 

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, orest777 сказал:

І Ви довигадуєте і довидумуєте. Для чого?

11 грудня я тут описав своє, актуальне і зараз, бачення ситуації та тактики по "здати-відкупити" і чітко описав серйозні ризики перебування в гривні з березня. Частково в гривні. Частину (значну) валюти, призначеної для сезонних гірок, я злив на паніці організованій воєнним станом (про що також писав тут оперативно). Ще не відкупив, оскільки зрозумів, що таких солодких курсів вже може не бути кілька місяців, і вирішив відкупити максимально вигідно. Біля 27,3 важаю абсолютноприйнятним.

Ще щось дозлию, якщо в січні перейдем 28 (на якому рівні - буде видно по актуальних чинниках).

Ок, всім гарних вихідних і веселого Різдва (хто святкує 25 грудня).

Интересно повлияет ли в январе-феврале на курс гривны предполагаемое падение на фондовом рынке. В прошлом году серьезная коррекция не повлияла. Но в этом году начнем падать с уровней, гораздо меньших уровня прошлогодней коррекции. Со среды активно начнут откуп ВТБшники. Так что насчет 27.3 есть сомнения.

  • Лайк 3
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, Боб Губка сказал:

Локального дна досягли,наступного тижня долар буде зміцнюватись.Хворію,тому графіки кидати не буду.

Нет.

Ждём менее 26.5.

Выздоравливайте.

  • Хаха 4
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Будем  расти до  зашкварного курса .

Змінено користувачем 2000
  • Хаха 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Роза .    /27.95

  • Дякую 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, orest777 сказал:

На чому буде зміцнюватися долар наступного тижня?

1 понеділок-вівторок вихідні, МБ не працює. Середа і четвер на МБ подвійна пропозиція через вихідні а купувати особливо потреби не буде, оскільки більшість світу відпочиває, всі необхідні платежі по контрактах зроблені до 21 чи будуть робитися вже після 31.

2 наступного тижня пікове повернення заробітчан додому на свята. Найінтенсивніший період трат і закупів перед святами. Для чого піднімати ціну валюти, тим більше, з МБ потужний сигнал на зміцнення грн.? Для зівак і бажаючих прикупити 100 уо будуть курси «вихідного дня» але серйозні суми, а відповідно і реальний курс, будуть по інших цінниках.

3 Курси останніх днів на МБ і готівці свідчили про те, що кожен ринок жив своїм життям. Пропозиції вистачало на обидвох і системних «перетікань» не було. Отже, понеділок вівторок на готівці має пройти спокійно, підживлення не потрібно.

Не бачу причин для росту цінника на продукт ФРС. Може хтось поправить, якщо я не правий…  Буду дуже вдячний.

Повністю погоджуюсь з Вашими фундаментальними доводами,але наразі тестую новий індикатор тех-аналізу,який мав прецеденти спрацюваня попередно,якщо відпрацює буду користуватись.

  • Лайк 2
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

может мнение не ново. странно что мвф деньги решил дать. уверовал? или чтоб показать поддержку и свою эфективность? давно не давали транша? впринцыпе это хорошо, друге могут тоже денежки вкладывать. (но общего моего мнения не меняет даже транш мвф.)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, sellar сказал:

может мнение не ново. странно что мвф деньги решил дать. уверовал? или чтоб показать поддержку и свою эфективность? давно не давали транша? впринцыпе это хорошо, друге могут тоже денежки вкладывать. (но общего моего мнения не меняет даже транш мвф.)

Просто МВФ нужно спокойствие в регионе. И эти деньги позволять Украине спокойно пройти 1 квартал 19 года. А вот дальше будет интересно. Там по идее в апреле должно быть поднятие цены на газ между турами президентских выборов. Веры в то, что будут выполнять требования в разгар избирательной гонки 0. Потому думаю, что следующий транш увидим нескоро.

 

Змінено користувачем Texhokpat
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×