Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, deen сказал:

А завтра може виявитись, що Ви купили на піку цього росту)

А ще 3міс цей долар не можна знімати, щоб комісія окупилась, або зняти і одразу в мінус. То краще вже в обмінці переплатити цих 10-20коп.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, deen сказал:

А завтра може виявитись, що Ви купили на піку цього росту)

Може виявитись. Тим більше, що НБУ не виходив, а завтра може вийти. 

Але я зафіксував прибуток і буду спати спокійно) 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Twin сказал:

А ще 3міс цей долар не можна знімати, щоб комісія окупилась, або зняти і одразу в мінус. То краще вже в обмінці переплатити цих 10-20коп.

Я не збираюсь його знімати) максимум - так само обміняти назад онлайн на грн, якщо побачу вигідну можливість) 

Я так само і здавав, коли курс на міжбанку і ЧР різко опустився (на копійок 20-25), а в Укргазбанку ще світився 27.7. Тільки тоді ще не онлайн, а в касі)

 

P. S. Онлайн качелі і ніякі кеди не потрібні) 

P. P. S. Але це оффтоп) 

 

Змінено користувачем yurets8
  • Лайк 1
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 хвилин тому, yurets8 сказав:

Може виявитись. Тим більше, що НБУ не виходив, а завтра може вийти. 

Але я зафіксував прибуток і буду спати спокійно) 

Я до того, що прибуток можна було зафіксувати суттєво більший (для цього на форумі інформації достатньо...)

  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Twin сказал:

А потрібно, бо якщо все відбувається без нбу, як бачимо, ріст видихається;)

Выдыхается, выдыхается, но растет каждый день ;)

  • Лайк 1
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Jilane2 сказав:

По ходу до 28 можем без остановок пойти

Якщо завтра з ранку Нацбанк не виставить на продаж 100 млн,то мабуть нова зрада,але уже Гаранта.Наступив час,коли кожен за себе (рятуйся хто може!)і це значить,що як писав (пише) класик цих гілок - "щось пішло не так..." І можливо очікувати не те що 26.5 але й 27 цього року не варто.

1 година тому, Lasvegas сказав:

Нет, не было.

ни сегодня, ни вчера

Ждем-с завтра - с утречка!

Змінено користувачем Arbitr
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, deen сказал:

А завтра може виявитись, що Ви купили на піку цього росту)

+ частково я все одно ще в гривні і там також нараховується 16.5%

Буду вважати, диверсифікувався) 

Змінено користувачем yurets8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, yurets8 сказал:

Странно, на других ресурсах показывает межбанк 27.19-27.22 (продажа), а здесь 27.33

И это при том, что здесь задержка 1 час 

Меня терзают смутные сомнения, как говорил один герой в известном фильме, по поводу курсов на межбанке, особенно с утра при открытии и после обеда перед закрытием :).  Вот после 10-00 и до обеда особых расхождений по курсам между разными источниками информации нет.

Так, портал "Курс денег" сообщает: "На рынке появились крупные покупатели валюты, готовые брать почти по любой цене. Скупить необходимый объем им не удалось, их заявки перенесены на завтра. Закрылись торги на 13,5 копеек на позиции "бид" и на 18 копеек на позиции "оффер" выше, чем днем ранее, и практически весь этот рост пришелся на последние два часа торгов." 

Интересно, а по 27,33 валюта была продана или по такому курсу ее всем не хватило и этим покупателям предложили дороже, на что они не согласились, и именно поэтому их заявки были перенесены на завтра? 

Кстати, тут один сайт, название которого я обещал не упоминать, сообщает, что после обеда у нас на межбанке предлагали на продажу по 27,54. Но банк Пивденный действительно выставил продажу по 27,50, хотя неделей назад держался дольше всех, продавая он-лайн по 26,40.

  • Дякую 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 minutes ago, Reasonable said:

Меня терзают смутные сомнения, как говорил один герой в известном фильме, по поводу курсов на межбанке, особенно с утра при открытии и после обеда перед закрытием :).  Вот после 10-00 и до обеда особых расхождений по курсам между разными источниками информации нет.

Так, портал "Курс денег" сообщает: "На рынке появились крупные покупатели валюты, готовые брать почти по любой цене. Скупить необходимый объем им не удалось, их заявки перенесены на завтра. Закрылись торги на 13,5 копеек на позиции "бид" и на 18 копеек на позиции "оффер" выше, чем днем ранее, и практически весь этот рост пришелся на последние два часа торгов." 

Интересно, а по 27,33 валюта была продана или по такому курсу ее всем не хватило и этим покупателям предложили дороже, на что они не согласились, и именно поэтому их заявки были перенесены на завтра? 

Кстати, тут один сайт, название которого я обещал не упоминать, сообщает, что после обеда у нас на межбанке предлагали на продажу по 27,54. Но банк Пивденный действительно выставил продажу по 27,50, хотя неделей назад держался дольше всех, продавая он-лайн по 26,40.

То, что кто-то предлагал на продажу 27,54 не значит, что по этой цене кто-то купил :) К сожалению, графики не показывают, были ли по таким ценам реальные сделки. Поэтому это могут не учитывать.

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, yurets8 сказал:

+ частково я все одно ще в гривні і там також нараховується 16.5%

Буду вважати, диверсифікувався) 

Де Ви такі відсотки знайшли, в мене під 9% поточна лежить з вільним рухом)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×