Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

17 хвилин тому, kursman27 сказав:

еще не известно, кому больше повезет - тому, кто перешел в бумагу или остался в зеленом

Шановний @olmasss завжди встигне відкупитися по курсу купівлі.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Twin сказал:

Другий пік в подарунок буде)) 

Торгування рівня відбулось,  тепер треба спостерігати де попит зявиться,  якщо на 39.80(40) то далеко вниз не підемо. 

Вже знову дивимось вгору….цікаво чи надовго

  • Дякую 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, kursman27 сказав:

чекаєм рішення ФРС, і певно підем ще далі

Навіщо Ви заганяєте людей бігти купляти доллар? Я не спорю, швидше за все курс буде рости, і так є великі шанси, що сьогодні ФРС підніме ставку на 100 пунктів (ще тиждень назад я був в цьому впевнений, а от зараз сильно сумніваюсь), що призведе до росту доллара проти всіх світовх валют, але коли це впливало на курс гривня/доллар??????

  • Лайк 1
  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 хвилини тому, FredJr сказав:

Навіщо Ви заганяєте людей бігти купляти доллар? Я не спорю, швидше за все курс буде рости, і так є великі шанси, що сьогодні ФРС підніме ставку на 100 пунктів (ще тиждень назад я був в цьому впевнений, а от зараз сильно сумніваюсь), що призведе до росту доллара проти всіх світовх валют, але коли це впливало на курс гривня/доллар??????

по-моєму тут всі повнолітні і кожен має свою голову для прийняття рішень, мені нема ніякого сенсу когось кудись заганяти, я висловлюю свою думку, бо маю таке бажання 

а всі процеси - і підвищення ставки ФРС, і технічні дефолти в Україні - вони якби накладаються, що призводить до ще більшої турбулентності

а купляти долари чи ні - я би купив краще товар, який буде потрібен (деякий навіть в розстрочку ще дають), бо і долар їсть інфляція

  • Лайк 3
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, kursman27 сказав:

по-моєму тут всі повнолітні і кожен має свою голову для прийняття рішень, мені нема ніякого сенсу когось кудись заганяти, я висловлюю свою думку, бо маю таке бажання 

а всі процеси - і підвищення ставки ФРС, і технічні дефолти в Україні - вони якби накладаються, що призводить до ще більшої турбулентності

а купляти долари чи ні - я би купив краще товар, який буде потрібен (деякий навіть в розстрочку ще дають), бо і долар їсть інфляція

Знову ж таки, з тим що в нас повна Ж... і що курс буде рости я не сперечаюсь, особисто я зараз, якщо раптом з'явилася вільна гривня ( я говорю про суми еквівалентні більше 1к$) зразу конвертую в долар, не залежно від того який на моменті курс.Так спати спокійніше, нікому не кажу робити так само.

Просто зв'язку між ставкою ФРС і курсом гривня/доллар немає, а дехто начитається і побіжить купить на все долар, хоча швидше за все в нас зараз локальний пік.

  • Лайк 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, FredJr сказав:

Знову ж таки, з тим що в нас повна Ж... і що курс буде рости я не сперечаюсь, особисто я зараз, якщо раптом з'явилася вільна гривня ( я говорю про суми еквівалентні більше 1к$) зразу конвертую в долар, не залежно від того який на моменті курс.Так спати спокійніше, нікому не кажу робити так само.

Просто зв'язку між ставкою ФРС і курсом гривня/доллар немає, а дехто начитається і побіжить купить на все долар, хоча швидше за все в нас зараз локальний пік.

про "ефект метелика" чули? все взаємозвязано, я ж написав - накладання відомих всім з новин факторів, що підсилює дію одне одного,

борги в нас перед інвесторами і дивіденди номіновані в доларах, платити їх нема чим, хочуть реструктиризацію, долар дорожчає - який вплив при цьому на гривню?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На вечер шото опять падаем вверх .... Дела.... :mail1:

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, FredJr сказал:

Просто зв'язку між ставкою ФРС і курсом гривня/доллар немає, а дехто начитається і побіжить купить на все долар, хоча швидше за все в нас зараз локальний пік.

Для понимания... Поднятие ставки в долларах привлекает инвесторов пересидеть эти времена в долларовых инструментах с "возросшей" доходностью, например малорисковых трежерис. Вместо сидения в дефолтных долгах например нафтогаза (что со временем может внезапно оказаться неплохой идеей).

  • Дякую 6
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×