Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

199 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, Mozart сказав:

Для конверт.депозитів не існує поняття "середнього курса", надто вже відрізняються значення. 
Скажімо так, він вар'ює від 36,9343 у "Укрбудінвеста" до 38,7810 у й...тої "Ідеї". Так, у "Ідеї" курс вищий за ринковий, тому так її і охарактеризував. 

У великих банках стандартна позиція 37.4-37.45+.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, nomer сказал:

І так на сьогодні купуємо під 37.4-37.45 як де, курс оптовий 38.67. різниця 1.27 множимо на 2670 Дол.(100 тис) а потім на 4, в ходить 13 563,6, якщо % складений, то це 14% річних  в Дол. по факту. Тому ніякі депозити в грн. це не перекриють. Плюс знову вливають (друкують) грн. через бюджет.

Тому черговий на "лохів" як і 6 місячний. А от 3 місячні конвертаційні були і зараз привабливі хто бажає ризикувати. З таким розкладами їх можуть прикрити.

Все правильно кажете. Але... "конверти" прикривати поки що не будуть, вони виконують свою роль, як "санітари готівкового ринку". Доглядають за тими, кого не заженеш на "6-місячний у гривні"... 

  • Лайк 1
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, nomer сказал:

У великих банках стандартна позиція 37.4-37.45+.

Я знаю :) :)  Просто людина запитала за середній, одразу згадалось про "середню температуру по палаті: в одного вже 30... у іншого гарячка - 42. А в середньому... 36,6"

  • Лайк 1
  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 хвилин тому, Mozart сказав:

Все правильно кажете. Але... "конверти" прикривати поки що не будуть, вони виконують свою роль, як "санітари готівкового ринку". Доглядають за тими, кого не заженеш на "6-місячний у гривні"... 

Просто мені важко сприйняти логіку тих хто клюнув на ці 6 місячні. Вже тут на вихідних не міг повірити, що такі є. Хто в такі вкладав явно люди повинні були бути з великою кількістю грн. в кишені (за 100 тис. точно). Як не як, а повинні вміти рахувати.

Змінено користувачем nomer
  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Скрытый текст

Mozart  Кстати, вопрос к тем, кто внимательно слушал пресс-конференцию Пышного: обратили внимание, ЧТО он ответил на вопрос об "исходе" нерезидентов? А? Кто напишет

Кто-то услышал ответ?

Змінено користувачем Listrigon

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, AndriiVN сказал:

росте недовіра до депо і банків  - це правда, втрати у таких вкладчиків є

И не говорите. На долларах сделали курс такой как им нужен был чтобы было выгоднее. Сейчас загонят людей в грн депозиты - и снова под осень поднимут курс долл.
Только свои интересы блюдут, но никак не гос-ва и народа.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не думаю что нас ждут серьезные искусственные скачки в то время, пока идут активные боевые действия. Не тот момент, чтобы лишний кошмарить на ровном месте без того пуганных оленей, благо резервов пока хватает.

Вот после завершения активной фазы, которая наверняка совпадет со сворачиванием режима "все включено" макроподдержки со стороны МВФ - тогда да. На первых порах может быть очень весело...   :vampire::vampire:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, escobar сказал:

Не думаю что нас ждут серьезные искусственные скачки в то время, пока идут активные боевые действия. Не тот момент, чтобы лишний кошмарить на ровном месте без того пуганных оленей, благо резервов пока хватает.

Вот после завершения активной фазы, которая наверняка совпадет со сворачиванием режима "все включено" макроподдержки со стороны МВФ - тогда да. На первых порах может быть очень весело...   :vampire::vampire:

Смотря ЧТО считать "серьезными скачками". 10% туда-сюда - это серьезно или так себе? 

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Mozart сказав:

ЛЮДИ! 25% - ЦЕ НЕ ДЛЯ ВАС!
Закатуємо губу.

Памятаєте славнозвісні Депозити "Майя" зелені столбики Привата 2014 - 2015 років, під 24% річних,помню я тоді непогано заробив і ті хто на паніци непознімав ці депозити, но нерви тоді треба було мати сляні😉

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Памятаєте славнозвісні Депозити "Майя" зелені столбики Привата 2014 - 2015 років, під 24% річних,помню я тоді непогано заробив і ті хто на паніци непознімав ці депозити, но нерви тоді треба було мати сляні😉

Поправка! там було всі 27% річних без оподаткування якшо ставити на строковий, думаю тут таке саме нас похоже чекає

Screenshot_20230316_183254_com.facebook.katana.jpg

  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×