Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, qwerty2 сказал:

Дорогенький Моцарт! Я пам'ятаю ваше люб'язне: " Не обращайте внимания. Очередной бред обиженных ....."

Так ось, є частково інсайдерська інформація останніх днів. Тому дещо переглянув свою думку. НБУ дійсно займається ручним регулючанням курсу.

На сьогодні НБУ прагне зв'язати вільну гривню всіма доступними інструментами.

1. Конверти - спрацювали їх і далі будуть тримати, тепер вони не будуть 3-х місячними, а більш тривалими і інтерес до них буде падати.

2.Буде відбуватись загон в депо та ОВГЗ. Відсотки будуть падати, так само, як і облікова ставка НБУ. Це основні інструменти, які поки доступні НБУ. Сидіти в валюті - буде ЗБИТКОВО.

Звичайно таке ручне регулювання буде супроводжуватись боковичком. Тому вам, як інтрадею тут буде простір для теханалізу (правда невеликий)

Тобто тактика така.НБУ буде тримати зубами курс гривні низький скільки потрібно,щоб люди повірили в стабільний курс і всі дружно побігли ложити гривню на депозит.А потім,коли це трапиться,з часом треба віддати буде депозит з відсотками і що тоді буде робити НБУ щоб знайти ці гроші і віддати...,а далі самі подумайте...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, qwerty2 сказал:

Дорогенький Моцарт! Я пам'ятаю ваше люб'язне: " Не обращайте внимания. Очередной бред обиженных ....."

Так ось, є частково інсайдерська інформація останніх днів. Тому дещо переглянув свою думку. НБУ дійсно займається ручним регулючанням курсу.

На сьогодні НБУ прагне зв'язати вільну гривню всіма доступними інструментами.

1. Конверти - спрацювали їх і далі будуть тримати, тепер вони не будуть 3-х місячними, а більш тривалими і інтерес до них буде падати.

2.Буде відбуватись загон в депо та ОВГЗ. Відсотки будуть падати, так само, як і облікова ставка НБУ. Це основні інструменти, які поки доступні НБУ. Сидіти в валюті - буде ЗБИТКОВО.

Звичайно таке ручне регулювання буде супроводжуватись боковичком. Тому вам, як інтрадею тут буде простір для теханалізу (правда невеликий)

в SENSE банке уже завтра понижают на 2% ставки депо и убирают 7дн и 14дн

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Mozart сказал:

Я считаю, что в Нацбанке никто не собирается "изобретать велосипед". Будут действовать по отработанным методикам.
Я советую просто взглянуть на 2008-й год. Думаю, будет повторение графика лета-осени (чуть смещенного на весну 2023 года). 

Поэтому снижение стоит использовать для перехода в твердую валюту, а что касается гривневых депозитов... просто сделать небольшой подсчет, взяв за стартовый курс... 37,60, например... И добавить сюда 16% сверху ("чистыми") и посчитать, какой допустимый курс через год. Но это я беру самый высокий процент (20% годовых "грязными"), такой есть, но не везде.

 

В далёком 2008 упали весной с 5.05 до 4,6хх... Т.е. почти на 10%... Но тогда рыночный курс и НБУ очень мало отличались...  У нас на повестке дня какую цифру курса брать за точку отсчёта что бы понять глубину падения?

Может поясните, Маестро?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, сказкин сказав:

Тобто тактика така.НБУ буде тримати зубами курс гривні низький скільки потрібно,щоб люди повірили в стабільний курс ....,а далі самі подумайте...

Виведення економіки з кризи без стабільної валюти неможливе. На сьогодні НБУ вдалося ліквідувати (мінімізувати) схематоз з різницею 2-х курсів в 15% . Надалі ця ситуація буде втримуватись. Сьогодні втримують за рахунок потужних валютних вливань. Другий етап - це повернення довіри до гривні. Частину інструментів я озвучив.

В принципі ця ситуація не нова. Саме так в 90-х вдалось приборкати шалену девальвацію та гіперінфляцію.

Тому флет - це подальша перспектива гривні. А робиться це для та запуску економіки. Без стабільної валюти - це не вдастся зробити

"..,а далі самі подумайте..." :)

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, qwerty2 сказал:

Виведення економіки з кризи без стабільної валюти неможливе. На сьогодні НБУ вдалося ліквідувати (мінімізувати) схематоз з різницею 2-х курсів в 15% . Надалі ця ситуація буде втримуватись. Сьогодні втримують за рахунок потужних валютних вливань. Другий етап - це повернення довіри до гривні. Частину інструментів я озвучив.

В принципі ця ситуація не нова. Саме так в 90-х вдалось приборкати шалену девальвацію та гіперінфляцію.

Тому флет - це подальша перспектива гривні. А робиться це для та запуску економіки. Без стабільної валюти - це не вдастся зробити

"..,а далі самі подумайте..." :)

Ми вже це проходили,що таке тримання штучно курсу до чого приводило?Не підскажите?

  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю .сильно не промахнусь ,если сегодня напророчу курс вверх.😁

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Не розумію 2
  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Fat Point сказал:

Думаю .сильно не промахнусь ,если сегодня напророчу курс вверх.😁

Потоптаться тут надо бы , спрос реально нулевой, а пока выходит что обманул с /80 пока только 85 (и то это было вчера, сейчас /90)и дешевле не найти по востоку. в след раз буду точнее, исправлюсь😀

Змінено користувачем InGodWeTrust
  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×