Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

47 минут назад, ССергей сказал:

Зато в Ощад є онлайн купівля - роблять те що для них вигідно...

Покупка валюты онлайн работала, не прекращаясь, все это время. Т.е. банки все время имели возможность покупать по безналу у населения.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Mozart сказал:

Покупка валюты онлайн работала, не прекращаясь, все это время. Т.е. банки все время имели возможность покупать по безналу у населения.

Да это для других банков понятно что работала.. а вот в Ощаде - там редко что работает вообще...

  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минут назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Непослухав я вас і поставив на гривневий депозит під 20-21 % річних,на пів року ,вже зняв і відкупився на онлайн обмінах,і я тільки в плюсах,зара ще подумую відкрити може гривневий поки ставки незнизили,а так міг би сидіти тут на форумі з вами і заговорювати доллар щоб ріс за 40 в надії заробити,тай таке,як кажуть треба мати свою голову на плечах......

Радий за Вас. Продовжуйте інформувати нас про Ваші дії, тільки завчасно, а не постфактум :) Я теж можу сказати, що всі долари продав по 42, а по 37,05 відкупився :) 

Бо потім скажете в залежності від розвитку подій або "відкрив гривневий", або "вклав у конвертаційний" :) 

І ще. Перестаньте повторювати дурниці на кшталт "заговорювання долару", я вже кілька разів відповів на це. Заговорюють долар якраз ті, хто хоче отримати 19-20% у валюті :) Я таким не займаюсь. 

От з чим повністю згоден: треба мати власну голову на плечах. І самому вирішувати. А то люди здебільшого люблять винити інших у власній ліні і небажанні думати.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Mozart сказал:

Радий за Вас. Продовжуйте інформувати нас про Ваші дії, тільки завчасно, а не постфактум :) Я теж можу сказати, що всі долари продав по 42, а по 37,05 відкупився :) 

Бо потім скажете в залежності від розвитку подій або "відкрив гривневий", або "вклав у конвертаційний" :) 

Я ще весною писав тута шо ніяких 40 в цьому році небачити ,і шо перехожу в гривню пока проценти хороші,за рахунок облікової ставки,но з мене сміялись і ставили дизлайки.

  • Хаха 1
  • Подобається 4
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 хвилини тому, Mozart сказав:

Радий за Вас. Продовжуйте інформувати нас про Ваші дії, тільки завчасно, а не постфактум :) Я теж можу сказати, що всі долари продав по 42, а по 37,05 відкупився :) 

Бо потім скажете в залежності від розвитку подій або "відкрив гривневий", або "вклав у конвертаційний" :) 

І ще. Перестаньте повторювати дурниці на кшталт "заговорювання долару", я вже кілька разів відповів на це. Заговорюють долар якраз ті, хто хоче отримати 19-20% у валюті :) Я таким не займаюсь. 

От з чим повністю згоден: треба мати власну голову на плечах. І самому вирішувати. А то люди здебільшого люблять винити інших у власній ліні і небажанні думати.

Шоб неказали шо я шпикулюю ,ваша відповідь мені у липні місяці😉

Screenshot_2023-10-09-11-14-21-970_com.android.chrome.jpg

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть несколько банков, которые поддерживали на прошлой неделе видимость стабильности. Сегодня 2 из них подняли курсы. Приватбанк, который ни разу не показатель, поднял курс продажи на 15 коп. Для гривны это очень плохой знак.В привате брали даже "обіговий" доллар и много. НБУ в последнее время делает "сюрпризы" по понедельникам. Слухи были, что в позапрошлый понедельник уберет фиксированный курс. Убрали в прошлый понедельник. Онлайн в ощаде, откуда глава НБУ, не работает, вроде, до завтра. Про то, что приват поднял курс, уже написал. Не будет ли сегодня каких-то неожиданностей? Например, нарисуют тазик, копеек на 15 к концу межбанка. На прошлой неделе можно было с приватом немного поиграться в карусель. Курс покупки евро был в обменках завышен. Так бывает, когда евро к доллару резко падает. Можно было продать евро по 40.6. Потом пойти в приват и купить евро через конверсию. (доллар покупаем по 37.85 и сразу конвертим в евро по 1.056).

  • Дякую 5
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Otass сказал:

 Потом пойти в приват и купить евро через конверсию. (доллар покупаем по 37.85 и сразу конвертим в евро по 1.056).

чет-то не пляшет, или курс $ другой, или смысл так делать ? в ПБ  сразу евро по 40.00 ( был наверно пару дней  по 39,84)

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Otass сказал:

Потом пойти в приват и купить евро через конверсию. (доллар покупаем по 37.85 и сразу конвертим в евро по 1.056).

Доступны ли вам такие варианты поинтересней. Продав доллар по 38.20 это у нас покупка ,перейти в евро онлайн даже по 39.88 получаем кросс 1.044. А если предположим евро 39.80,  то кросс 1 042. Предела совершенству нет.😂

Змінено користувачем Fat Point
  • Лайк 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×