Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

206 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

почему падает курс доллара на межбанке? это Януковические по 8 перед майданом? Кто надо выводит куда надо? Или просто очень много доллара, шо аж девать некуда?

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, -=michael=- сказал:

Якщо раніше змінити курс можна було тільки постановою НБУ

Не встановлюється і не змінюється постановами правління НБУ ані офіційний курс гривні до іноземних валют, ані рівень облікової ставки НБУ.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://zn.ua/ukr/ECONOMICS/kinets-valjutnoji-epokhi-36-6-shcho-bude-z-hrivneju.html

КІНЕЦЬ ВАЛЮТНОЇ ЕПОХИ «36,6»: ЩО БУДЕ З ГРИВНЕЮ

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мысли по поводу: внешний приток под угорозой, курс отпустили, до конца года подняли бюджет на 300 ярдов просто на выплаты, что в сумме может дать девальвацию общую на процентов 10-20% до конца года. 36,57 + 20% = 43,88 что меньше 45 гривен. Но скорее будет 42-43, то есть понемногу будут понижать стоимость гривны. ИМХО

  • Дякую 3
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попадалась новость что зерновую сделку возобновят. Вроде как сегодня в Турции встреча. Будем посмотреть. 

  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За власними спостереженнями курс на міжбанку і на готівці рухається різнонаправлено: готівка трохи вгору, міжбанк - вниз. Чи можливо що найближчим часом відбудеться кореляція курсів і цікаво в яку сторону?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

ДЕНЬ 3

Коротко про підсумки дня на валютному ринку. 

Ситуація на міжбанку нормалізується: у другій половині дня гривня дещо зміцнилася, а чисті інтервенції НБУ з продажу валюти були навіть нижчими за їх середньоденний обсяг у вересні, до впровадження керованої гнучкості курсу. 

Ба більше, Нацбанк навіть здійснив інтервенцію з купівлі валюти, обмежуючи, як і обіцяв, коливання обмінного курсу в обидва боки.  

Очікуємо, що нервозність на ринку остаточно зникне вже найближчими днями.

Ситуація в готівковому сегменті не викликає занепокоєнь, гривня дещо зміцнилася. Вчора курс продажу готівкової гривні в небанківських фінустановах станом на вечір становив біля 38,25 грн/дол., сьогодні – 38,20 грн/дол.

Окремо хочу подякувати Міжнародному валютному фонду за експертну допомогу в підготовці  впровадження керованої гнучкості курсу та публічну підтримку нашого рішення в межах реалізації Стратегії валютної лібералізації.

тут напевно сприймають за Ваші думки. Але я щось думаю що це різні люди пишуть (припущення по ніку). Тож можливо вказуйте >> оригінал <<. Бо мінусують не того кого треба

  • Лайк 1
  • Хаха 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, t.c. сказал:

тут напевно сприймають за Ваші думки. Але я щось думаю що це різні люди пишуть (припущення по ніку). Тож можливо вказуйте >> оригінал <<. Бо мінусують не того кого треба

А я думаю, чого такий стиль знайомий? І така впевненість... А це Андрій Григорович власною персоною на "Курс" забіг... Буду знати.

  • Хаха 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пышному на заметку:

Говорят что в публикации le Figaro говорится, что страны Евросоюза и без того страдают от сложной экономической ситуации. При этом они пообещали Украине многомиллиардные кредиты, выплаты по которым Киев начнет нескоро.

Поэтому Счетная палата ЕС старается предостеречь Еврокомиссию и обратить ее внимание на резкий рост долговых обязательств Евросоюза.

  • Хаха 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×