Перейти до змісту

Каким будет курс 01.07.2026?  

128 проголосували

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.07.2026? (голосование будет закрыто 15 июня)

    • Менее 42,00
      0
    • 42,00-42,50
      0
    • 42,50-43,00
    • 43,00-43,40
      0
    • 43,40-43,70
    • 43,70-44,00
    • 44,00-44,30
    • 44,30-44,60
    • 44,60-45,00
    • 45,00-46,00
    • Более 46,00

Опитування закрите для нових голосів


Рекомендовані повідомлення

Опубліковано
Цікава ситyaція cкладaєтьcя....120млн. доллaрів - проплатили, а відчутно різкoгo pозвopотy нема?.....й на міжбанку суттєвогo yкpіплення гpивні нe склaлося

 

суттевое видбулося пару недель назад. сходили на 25 на слухах о дефолте. все уже отыграно, ибо так и прогнозировалось.

Опубліковано

Цікава ситуація складається....120млн. долларів - проплатили, а відчутно різкого розвороту нема?.....й на міжбанку суттєвого укріплення гривні не склалося....Можливо, що через вихідні.....та  події, що будуть розгортатися в Чернігові.....

Ситуація в Чернігові абсолютно не впливає на курс.

Опубліковано

Зауважили? Всі давно забули про бнки і покупку там валюти, навіть з депо валютним перестали бавитися, ібо чорний переграв усіх, на чорному дешевше чим в банку... Інтересно тільки чого?

Так було лише за "стабільного" курсу.

Банк 8.05 чорний стояв 8.00.

Все? Стабільність? Точніше я б назвав " плаваюча стабільність".

Так навіть цікавіше, можна по 1 грн на баксу гріти а не як колись пару копійок :)

Опубліковано

приток меншає, та все ж більшою проблемою є вивід валюти 2014-2015рр з підтримки НБУ своїх поплічників по .....

Ну как же? Ну неужели именно это?

Нет, проблемы у нас не потому что нбу комуто помогает. Совершенно нет. Национальные банки сделаны чтобы грабить людей инфляцией. Так всегда было. 

Опубліковано

 Дефолта не будет. Можно нести в выжившие банки бабки. Гривна еще упадет, и еще раз упадет, но всем уже пофиг, поскольку будет з/п индексироваться, и умные давно держат в долларе.

Вот такой вот прогноз. Форум такой, что жду кучу минусов :)

Опубліковано

Дефолта не будет. Можно нести в выжившие банки бабки. Гривна еще упадет, и еще раз упадет, но всем уже пофиг, поскольку будет з/п индексироваться, и умные давно держат в долларе.

Вот такой вот прогноз. Форум такой, что жду кучу минусов :)

Певнешо дефолта не буде, ми його ВЖЕ просто пережили :)

Опубліковано

Судя по сообщениям прессы кредит оплачен, ЕС и МВФ продолжают подкармливать, так что в обозримом будущем (если не включат станок) ожидать движение курса можно только на укрепление гривны. Но это всё не от хорошей жизни, напротив, менять нечего.

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете написати зараз та зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь, щоб опублікувати від імені свого облікового запису.
Примітка: Ваш пост буде перевірено модератором, перш ніж стане видимим.

Гість
Відповісти на цю тему...

×   Вставлено із форматуванням.   Вставити як звичайний текст

  Дозволено використовувати не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудована.   Відображати як звичайне посилання

×   Ваш попередній контент було відновлено.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставляти зображення безпосередньо. Завантажуйте або вставляйте зображення за посиланням.

Завантаження...
×
×
  • Створити...