Перейти до вмісту
Remesis

Обсуждение Валютных бегов

Рекомендовані повідомлення

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А подскажите, реальное время сделки у Юриста, было ведь раньше, чем покупка в 12.59 и продажа в 12.59? Это было какое-то исправление потом?

нічого там не правили, я купив і через кілька секунд продав.... головне що перше купив а не навпаки :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

нічого там не правили, я купив і через кілька секунд продав.... головне що перше купив а не навпаки :)

Я поняла, ловкость рук...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нет времени искать в Правилах этот пункт, в котором раньше говорилось, что время между двумя сделками должно быть в пределах 1 часа. Его удалили разве?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Справедливість є і за неї варто боротись!!!! :P  :P  :P

 

П.С. потріть флуд Моцарта в моїй гілці :)

В каждой шутке должна быть ДОЛЯ шутки :)

Смотрите, Jurist... Теперь за Вашими Бегами я буду приглядывать с Правилами в руках :) Ошибетесь хоть раз - дисквалифицируем :)

 

Ладно, это все конечно юмор... А если серьезно... игра игрой, но не все АБСУРДНЫЕ моменты можно предусмотреть Правилами. Да, их дописывали-переписывали, но каждый раз находился какой-то хитрож ушлый участник, который находил новую дыру... Это как безопасность у Windows, там надо постоянно патчить :)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В каждой шутке должна быть ДОЛЯ шутки :)

Смотрите, Jurist... Теперь за Вашими Бегами я буду приглядывать с Правилами в руках :) Ошибетесь хоть раз - дисквалифицируем :)

 

Ладно, это все конечно юмор... А если серьезно... игра игрой, но не все АБСУРДНЫЕ моменты можно предусмотреть Правилами. Да, их дописывали-переписывали, но каждый раз находился какой-то хитрож ушлый участник, который находил новую дыру... Это как безопасность у Windows, там надо постоянно патчить :)

 

Я радий, що привернув Вашу увагу :)

 

Дякую за добрі слова про хитрож.... :) але цей "фінт" не новинка, в попередніх "...бегах" він також був (правила в цій частині залишились не змінними), а сьогодні я не один і навіть не перший хто ним скористався..... шкода але комплімент не мені :)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про вчорашню ситуацію.

1. Нікчемити операцію, яка була здійснена відповідно до правил, - це нонсенс.

2. Те, що присутня можливість згідно з правилами здійснити дану операцію, - це також нонсенс :).

3. На мою думку, умови цих змагань мають бути наближені до реальних.

3.1. Цікаво, чи хтось в реалі буде світити 8000 дол. заради профіту в 400 грн. :)

3.2. Крім цього,  вчора було відомо, що реально здати в той банк можна тільки 100 дол.

4. Як на мене, суть цього змагання не в тому, щоб посортувати курси банків і здати по курсу, який вище ринкового офферу.

5. Пропоную все-таки чітко прописати даний момент в правилах, щоб в майбутніх бігах таких ситуацій не виникало.

 

- Исключить все бaнки из сделок (ocтaвить толькo кyрсы Дyха). Вoзможно, это чyтoк жeсткoвaто, это иcключит совсeм странныe cдeлки, котopые в рeале невoзможны.

Так, жортско, але в такому випадку вирішальним для перемоги буде бачення ринку учасниками змагань.

 

 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про вчорашню ситуацію.

1. Нікчемити операцію, яка була здійснена відповідно до правил, - це нонсенс.

2. Те, що присутня можливість згідно з правилами здійснити дану операцію, - це також нонсенс :).

3. На мою думку, умови цих змагань мають бути наближені до реальних.

3.1. Цікаво, чи хтось в реалі буде світити 8000 дол. заради профіту в 400 грн. :)

3.2. Крім цього,  вчора було відомо, що реально здати в той банк можна тільки 100 дол.

4. Як на мене, суть цього змагання не в тому, щоб посортувати курси банків і здати по курсу, який вище ринкового офферу.

5. Пропоную все-таки чітко прописати даний момент в правилах, щоб в майбутніх бігах таких ситуацій не виникало.

 

Так, жортско, але в такому випадку вирішальним для перемоги буде бачення ринку учасниками змагань.

Уже не в этих бегах

Змінено користувачем Arrow

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Напевно на головній був глюк .... коли проводив купівлю рублів в УKPCИББАHКУ кypc світило 0.2890  :blink: зараз бачу все помінялось.......

 

Отже думаю, що дві останні мої угоди, потрібно скасувати!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вже потерли.... Дякую!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×