Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Теперь должно быть получше. Вон как начали крутиться- выкручиваться))) Пагубной привычкой с химозой станет меньше.  Один одиозный блоггер постарался.

  • Хаха 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Согласно библейского пророчества когда обмелеет река Евфрат наступит Конец света:

«Шестой Ангел вылил чашу свою в великую реку Евфрат: и высохла в ней вода, чтобы готов был путь царям от восхода солнечного. И видел я выходящих из уст дракона и из уст зверя и из уст лжепророка трех духов нечистых, подобных жабам: это - бесовские духи, творящие знамения; они выходят к царям земли всей вселенной, чтобы собрать их на брань в оный великий день Бога Вседержителя.

 ⁃ Вот, Я приду внезапно, как вор: блажен бодрствующий и хранящий одежду свою, чтобы не ходить ему нагим и чтобы не увидели срамоты его.

И он собрал их на место, называемое по-еврейски Армагеддон».

  • Дякую 2
  • Не розумію 2
  • Сумно 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Аид сказал:

Согласно библейского пророчества когда обмелеет река Евфрат наступит Конец света:

«Шестой Ангел вылил чашу свою в великую реку Евфрат: и высохла в ней вода, чтобы готов был путь царям от восхода солнечного. И видел я выходящих из уст дракона и из уст зверя и из уст лжепророка трех духов нечистых, подобных жабам: это - бесовские духи, творящие знамения; они выходят к царям земли всей вселенной, чтобы собрать их на брань в оный великий день Бога Вседержителя.

 ⁃ Вот, Я приду внезапно, как вор: блажен бодрствующий и хранящий одежду свою, чтобы не ходить ему нагим и чтобы не увидели срамоты его.

И он собрал их на место, называемое по-еврейски Армагеддон».

Будда уже ноги намочил пару лет назад. Ничего не случилось, кроме короны. Часть выпилили.

Может и тут не всех. Камень крепче косы окажется.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кто самые богатые у нас? Неправильно, учителя. 

"Уже уменьшают на 3 % на месяц(!) зарплаты. Причём, сами учителя должны подписать, что не имеют претензий и рады 🤦🤦🤦."

Со слов тещи-учительницы в Киеве. Оболонь.

Змінено користувачем San4es
  • Не розумію 1
  • Сумно 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
07.11.2023 в 14:37, San4es сказал:

Кто самые богатые у нас? Неправильно, учителя. 

"Уже уменьшают на 3 % на месяц(!) зарплаты. Причём, сами учителя должны подписать, что не имеют претензий и рады 🤦🤦🤦."

Со слов тещи-учительницы в Киеве. Оболонь.

Педагогічним працівникам планують протягом наступного року двічі підвищувати розмір заробітної плати.

З 1 січня планується підвищення зарплат за тарифною сіткою на 10,4%, а з 1 квітня – ще на 12,6%.

  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, gadina86 сказал:

Педагогічним працівникам планують протягом наступного року двічі підвищувати розмір заробітної плати.

З 1 січня планується підвищення зарплат за тарифною сіткою на 10,4%, а з 1 квітня – ще на 12,6%.

Аппетит приходит во время еды:

Уже не три, а пять. 

Тёща радая опять🤦

  • Хаха 2
  • Сумно 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
07.11.2023 в 14:37, San4es сказал:

Кто самые богатые у нас? Неправильно, учителя.

 

  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

29 ноября 2023 года НАБУ сообщило, что были разоблачены четверо судей Киевского апелляционного суда на получении неправомерной выгоды в размере 35 тыс. долл. США за постановление "нужного" решения в деле об отмене ареста имущества частного предприятия:

https://nabu.gov.ua/news/sudd-v-ki-vs-kogo-apeliatc-inogo-sudu-vikrito-na-oderzhann-nepravom-rno-vigodi/?fbclid=IwAR0Bq5NT7FrY-jvV9cGaNh5YLod_xywel40RYjD-KznCmRMoXfECSq6dkN0

Интересно, но очень коротко, отреагировал на это сегодня, то есть 30 ноября 2023 года, Совет судей Украины: "Нема слів... просто вже немає слів..."

Скрытый текст
 

30.11.2023, 10:40

Нема слів...

 Нема слів...

Нема слів... просто вже немає слів...

https://rsu.gov.ua/ua/news/nema-sliv

 

  • Лайк 1
  • Хаха 4
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пояснення судді Київського апеляційного суду Юрія Сливи на засіданні Вищої ради правосуддя 4 грудня 2023 року: 

Цитата

Я не корупціонер. Я з 26 років Юрій Михайлович. Прокурор каже, що у мене трикімнатна квартира, і це погано. Да, є квартира. В самому кінці Троєщини. Звичайна квартира. Автомобіль у мене простої моделі. Я люблю дружину, дочку, маму, собаку, свою квартиру. В колегію цю я прийшов недавно. Моя думка малоймовірно, що на щось впливала. Він каже: “Юрій Михалич, надо поддерживать свою позіцию”. Так я поддєрживаю. Але ви ж розумієте, що колеги давно працюють. А я… попався їм дурник, який важка людина. Може, дійсно їм незручно було зі мною працювати. Як вони кажуть, «дурник попався». Да, дурник. Не знаю, дурник чи не дурник, але не я їм дав в руки цей конверт з кавою, від якого тепер вся моя доля, доля моєї сім’ї, всіх моїх рідних рухнула. Ще невідомо, хто дурник. Паленик. Прокурор каже, що я обговорював з ним цю справу. Паленик, сам по собі, він така людина, що він постійно ходить і розказує про свої справи. З приводу передачі кави. Паленик живе у Львові. Він постійно їздить у Львів і привозить нам каву. Якщо ви звернули увагу на відеокамери (можливо, ні), то у нього в квартирі, як розповідають, завалено кавою. У мене в кабінеті стоїть величезний кульок з кавою. Він передав його для мого товариша, судді у відставці Дворецького, бо я ним більше спілкуюсь. У мене найкраща кавомашина, і ми часто пили у мене ту каву. А він приносив її, тому що п’ємо каву. Мене єдине, що тоді стурбувало – тому що він дав мені мелену каву. Думаю, куда ж мені її діть. Я її засунув прямо в кишеню куртки, оскільки знав, що через 10 хвилин повинен їхати на вокзал. Коли ми приїхали на вокзал, я зупинився, я був за кермом. Автомобіль у мене SsangYong. Це авто дружини, тому що я попав в аварію, розбив свій. Вони виходили і в цей час нас оточили повністю, багато працівників НАБУ, автомобілями, людьми, такі удари по машині, крики. Згодом, я всовую руку в кишеню і так сталось, що я попав пальцем у цей пакет. Потім дивлюсь, а там гроші, долари. Я почав ховати ці кошти, заховав за ремінь. І мені здалось, що все нормально. Але від НАБУ нічого не скриєш. Знайшли. Ви розумієте, НАБУ всі знають. Це найкращий правоохоронний орган у нашій країні. Я не винен. З цією позицією я буду жить далі.

 

  • Хаха 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заметил, что Фейсбук в последнее время проявляет удивительную  гибкость и благосклонность к постам определённой направленности, обеспечивая им миллионы просмотров.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02evYMgs2saGGebY8pJByt5mXc5wRygKEtRvF8HgutAFGs7KyPTDaVhXLKpFBTc67tl&id=100033481116814

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   1 користувач

×