Перейти до вмісту

Как вы относитесь к вакцинации?  

74 користувача проголосувало

  1. 1. Как вы относитесь к вакцинации?

    • Положительно, делаю постоянно
      18
    • Делаю, но не всегда
      23
    • Не болею и не задумываюсь о вакцинации
      17
    • Отрицательно, не доверяю вакцинации
      16


Рекомендовані повідомлення

Гість
40 минут назад, Василь-Рівне сказал:

Население у нас грамотное, по-этому лечится само!  Жванецький.

Я лікар, тому проводити дискусію з нелікарями на цю тему не вважаю доцільним. Мені просто дико чути оці історії та висновки які роблять пересічні.  Порада від мене - маєте хоч краплю розуму - робіть ВСІ щєплення. Не маєте - всеодно робіть ВСІ щєплення це здоров"я Вашої дитини яким Ви НЕ МАЄТЕ НІЯКОГО  ПРАВА ризикувати.  Якби я мав можливість, то заборонив би відвідуваня нещеплених дітей дитячого садочку та школи як це робиться у європейських країнах! :angry:

" Население у нас грамотное, по-этому лечится само!  Жванецький. "

------Так може причину треба хукати в дуже кваліфікованих лікарях, та методах їх методів лікувань, якщо йти до першого ліпшого не по рекомендаціям і т . д то можуть налікувати, - це лотерея.

Якби я мав можливість, то заборонив би відвідуваня нещеплених дітей дитячого садочку та школи як це робиться у європейських країнах! :angry:

------ Це не мені і не Вам вирішувати !

Так чого Вам боятись якщо дитина має щеплення, максисум перехворія в легкій формі  ( чи я помиляюсь  ? ) !

Скажіть краще скільки реально приховується випадків, коли смерть або втрата здоров'я по причині компетентності лікарів, або прививок !

Я не кажу, що всі лікарі та щеплення погані, але все ж, чому вся відповідальність за щеплення лежить на  батьках, якщо такі якісні щеплення ?

Я маю багато знайомих лікарів, так, що маю інформацію від Тих хто За і від Тих хто проти !

P.S Якщо чисто по статистиці тоя ясна річь, що більше плюсів від щеплень, ніж мінусів, але не все так добре як малюють !

На цьому закінчую дискусію !

 

Змінено користувачем Гість

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Василь-Рівне сказал:

Население у нас грамотное, по-этому лечится само!  Жванецький.

Я лікар, тому проводити дискусію з нелікарями на цю тему не вважаю доцільним. Мені просто дико чути оці історії та висновки які роблять пересічні.  Порада від мене - маєте хоч краплю розуму - робіть ВСІ щєплення. Не маєте - всеодно робіть ВСІ щєплення це здоров"я Вашої дитини яким Ви НЕ МАЄТЕ НІЯКОГО  ПРАВА ризикувати.  Якби я мав можливість, то заборонив би відвідуваня нещеплених дітей дитячого садочку та школи як це робиться у європейських країнах! :angry:

Я в своё время много читала за и против прививок. Удивлялась, зачем в США прививки от ветрянки. Потом моя дочка заболела ветрянкой. Лучше бы она была привита. 
 А вот по поводу запрета смею заметить, что он есть. Но справки покупают. Уровень врачей, увы, не самый высокий. Они не тупы, но подвержены всяким новым течениям. То они психосоматику видят вместо того, чтобы назначить дополнительные исследования, то к бабке рекомендуют пойти. 

А потом в стационаре врачу приходится оперировать, констатировать факт, что время упущено. 
 

Змінено користувачем Kometa
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, numi4you сказал:

" Население у нас грамотное, по-этому лечится само!  Жванецький. "

Верховная Рада Украины приняла во втором чтении и в целом законопроект №7117 «О повышении доступности и качества медицинского обслуживания в сельской местности».

За проголосовали 280 депутатов.

Целью закона объявлено «обеспечение профессионального консультирования врачом по месту жительства человека с помощью средств ТЕЛЕМЕДИЦИНЫ». Закон также предусматривает укомплектование сельских учреждений здравоохранения необходимым оборудованием и лекарственными средствами, необходимыми для оказания первичной медицинской помощи, а также создания надлежащей инфраструктуры на селе.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
1 час назад, Василь-Рівне сказал:

Якщо дитинка народилась без патології, то у слабкому імунітеті потрібно звинувачувати не лікарів, які це нібито не замітили, бо це і побачити якби неможливо, а себе самого. Лише батьки винні у тому, що у дитинки слабкий імунітет, бо дитинкою потрібно займатись для того щоб імунітет був міцним, а не пролежувати всі вихідні на дивані з пивом у руці як це у нас робить переважна більшість представників сильної статі. ;)

Цікава думка к на лікаря ! :cray:А те,  що перед щепленням треба по хорошому відвідувати педіатра для висновку , що дитина безпосередньо зараз готова до щеплення, так як щеплення робиться тільки здоровій дитині ! (  для того щоб пересвідчитись, що дитина не прихворівша на різні віруси і т. д. ), щоб при щепленні імунітет переміг, а не в результаті щеплення дитина захворіла ( на те від чого щеплення ).

P.S. Про щеплення для загального світоогляду можна почитати як в Африці робили від одного ( наприклад Рак матки, а побічне біли дуже цікаві, коли дівчата не могли в майбутньому вагітніти ), як побідні скандали заминали.

Без коментарів ! Пропоную це закінчити !

 

Змінено користувачем Гість

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, numi4you сказал:

Ось тут не погоджуюсь !

Знаю багато прикладів ( по колу знайомих + - )коли після щеплень ( я мовчу вже про їх якість ) діти дуже пагато переносили щеплення, навіть  відмова ніг, а причина проста або лікар не помітив, що у дитинив той період не можна робити щеплення ( імунітет слабкий, може прихворівша ), або такі якісні щеплення ( якщо не в приватній, то якість лякає )

Це добре, що після тривалих поневірянь потрапили до нормального професора, який послухавши спитав , коли робили щеплення і в результаті довгого лікування поставили дитину на ноги, а так би був інвалід !

Тут такое.

Есть вакцины "качественные" и "некачественные", как угодно их можно называть.

Смысл в том - что от некоторых вакцин, которые бесплатны у нас, очень много побочек. Их везут из дальних Азий.

Есть проверенные временем - российские и европейские. Если первых не найти из-за "дальновидной умности" наших кЭрманычей, то вторые стоят денег, а если и есть в бесплатном пользовании, то очередь на них выстраивается быстро и пооперативней чем в ветке "как выгодней сдать доллар". тут эта ситуация разбиралась и не раз, не нужно оффтопить.

Тут ещё прочитал последние комментарии. Опять много информации, нужно показывать или нет. Тут два противоположных взгляда - если есть бесплатная прививка(редкая) то некоторые люди будут обманывать врача (вопрос о больных в семье), и с финансовой точки зрения тоже - ок. 400 гривен за врача педиатра на осмотр. Многие платить не смогут, плюс прививка от 500 грн.

Змінено користувачем San4es
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://korrespondent.net/ukraine/events/3908897-v-ukrayne-stanovytsia-populiarnym-pryvyvochnyi-turyzm

выгоднее всего сделать прививки в Польше — это ближе и та же вакцина обойдется примерно в 1000 грн. В Германии, по ее словам, вакцина будет стоит до 1500 грн. При этом киевлянка Наталья отметила, что уже нашла нужную вакцину в Польше и записалась к врачу на начало декабря: "Там же сразу сделаем от пневмококка и гриппа. Стоит это все на четверых (двое детей и мы с мужем) примерно 20-25 тысяч гривен".

Плюс билеты, проживание, бла, бла, бла..........

А раньше при "панде" достаточно было прийти в детскую поликлинику:(

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Василь-Рівне сказал:
аналітик із України Максим Бугрій

Коротко об авторе https://www.icds.ee/ru/avtor/maksim-bugrii/

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А кто больничный будет оформлять? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

УКРАИНА Украина на 135 месте из 148 стран по уровню здравоохранения

Украина попала на 135 место по уровню здравоохранения в мировом рейтинге, составленном британской аналитической организацией “The Legatum Institute”

 В рейтинге процветания, составленном “The Legatum Institute” в 2017 году Украина оказалась на 135 месте из 148 возможных по уровню здравоохранения. Хуже ситуация со здравоохранением только в Нигере и Того. Даже Мадагаскар, Афганистан, Ирак и Судан смогли обогнать Украину по уровню медицины. 

В десятку стран с самым худшим здравоохранением на планете входят Конго, Ангола, Уганда, Нигерия, Мозамбик, Сьерра-Леоне, Бенин, Либерия, Гвинея, Чад и Центральноафриканская Республика.

Самое лучшее здравоохранение в Люксембурге, Сингапуре, Швейцарии, Японии, Австрии, Швеции, Норвегии, Нидерландах и Гонконге.

Напомним, ранее исполняющий обязанности министра здравоохранения Ульяна Супрун заявила, что все, кто критикует медицинскую реформу работают на Россию, потому что “Россия критикует украинскую медреформу, чтобы не позволить Украине стать частью цивилизованного мира”. Видимо 55,23 баллов из ста и 135 место, которые получила Украина в рейтинге процветания по уровню здравоохранения – тоже часть пропаганды Кремля, как об этом заявила Супрун.

Всего же по уровню процветания в целом, по всем показателям, Украина заняла 112 место. Это печально, ведь еще в 2013 году мы были на 64 месте, в 2014 поднялись на 63, в 2015 году опустились на 7 строчек и заняли 70 место, а в 2016 провалились еще ниже, на 107 место.

Для того, чтобы покорить вершину рейтинга или хотя бы вернуть былые позиции Ульяне Супрун придется совершить самое настоящее чудо. Потому что по уровню здравоохранения в 2013 году Украина была на 86 месте, в 2014 на 77, в 2015 году мы упали на 79, а в 2016 резко опустились на 111 место. Ульяну Супрун назначили исполняющей обязанности министра здравоохранения 1 августа 2016 года, однако как видно из рейтинга – тенденция падения сохранилась.

Подробности тут: https://glavnovosti.com/ukraina/ukraina-na-135-meste-iz-148-stran-po-urovnyu-zdravooxraneniya/

 

 

  • Дякую 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість

это не юмор

 

1.jpg.0cb16063ccd9f1684daf6d91ad779d5f.jpg

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×