Перейти до вмісту

Останетесь ли Вы клиентом ПриватБанка на фоне его перехода в государственную собственность?  

694 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. ДЛЯ ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ

    • Да, однозначно останусь
      117
    • Нет, однозначно уйду
      46
    • Пока не принял окончательное решение
      68
    • Я – Вегас (никогда и не был клиентом ПриватБанка, как физлицо)
      33
    • Останусь, но по возможности сокращу объемы или частью услуг перестану пользоваться
      172
    • Свой вариант или просто проходил(а) мимо
      13
  2. 2. ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ

    • Да, однозначно останусь
      39
    • Нет, однозначно уйду
      62
    • Пока не принял окончательное решение
      58
    • Я – Вегас (никогда и не был клиентом ПриватБанка, как юрлицо)
      104
    • Останусь, но по возможности сокращу объемы или частью услуг перестану пользоваться
      46
    • Свой вариант или просто проходил(а) мимо
      135


Рекомендовані повідомлення

Ви добре подивились на свої "кровні"? Забирав в лютому доларовий депозит з прихвату,7 тис.з копійками,ходив за ними три тижні(ну то таке...),3 цих купюр 5 виявились 1990-1993 років випусків - які жоден валютчик не хотів брати. Вимушений був віднести знову в приват, взяли - ТІЛЬКИ НА ДЕПОЗИТ,і то, через знайомих дівчат....

А зачем их валютчикам нести надо было - неужели разбить на мелочь, ведь обменять на гривну можно и в кассе банка...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А зачем их валютчикам нести надо было - неужели разбить на мелочь, ведь обменять на гривну можно и в кассе банка...

КУРС В КАССЕ ПБ ОЧЕНЬ НИЗКИЙ...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі про "чесність" привату щодо своїх клієнтів.Був багаторічним вкадником Привату,в березні місяці з кредитної Gold-картки з лімітом в 25000 гр зняв 24200,як було обіцяно "чесним банком" під 2,7 відсотка.Яке було моє здивування і обурення коли в Приват24 я побачив що моя місячна ставка  - 3.5 відсотка.На дзвінок на гарячу лінію після 10 хвилин "розбірок" було заявлено що все правильно,так як в квітні-травня місяці автоматично зняляся сотня-дві гривень в рахунок погашення відсотків,і На ВСЮ СУМУ,тобто майже 25000 буде нараховуватись ставка 3.5 відсотки.КОРИСТУЙТЕСЬ ПОСЛУГАМИ привату,самого чесного банку,із незаплямованою репутацією!

Змінено користувачем Arbitr

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А зачем их валютчикам нести надо было - неужели разбить на мелочь, ведь обменять на гривну можно и в кассе банка...

Мова йде не про те КОМУ нести,а про те,що навіть зі слів знайомих дівчат з цього банку,приват виводить з обігу банкноти старих років,але виводить скидаючи їх своїм клієнтам.Як мені сказали "треба було дивитись відразу ще біля каси (в лютому) які банкноти береш!"

Змінено користувачем Arbitr

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мова йде не про те КОМУ нести,а про те,що навіть зі слів знайомих дівчат з цього банку,приват виводить з обігу банкноти старих років,але виводить скидаючи їх своїм клієнтам.Як мені сказали "треба було дивитись відразу ще біля каси (в лютому) які банкноти береш!"

По-Вашему, вовсе необязательно клиенту смотреть, какие банкноты дает кассир? С подобным сталкивался и в других, весьма крупных банках. Каждую купюру тщательно смотрю и возвращаю непонравившиеся: потертые, со штампиками, надорванные, в пятнах краски, проколотые иголкой, и т.д..

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В привате хоть и выдают иногда убитые купюры, но там же убитые купюры с удовольствием принимают. Хотя, купюры, которые разваливаются в руках, предпочитаю всё-таки скармливать в терминал.

А вообще, пора бы уже привыкать, что не все деньги только с печатного станка, и тем не менее, они не становятся фальшивыми от износа. Приват в правильном направлении работает, в отличии от других банков, в которых, даже купюры в идеальном состоянии, не все принимают.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Был свидетелем одной сцены в кредитднепре. Девушка вносит на счёт несколько купюр, номиналом 500. Одну купюру отказались принимать, т.к. она светится в ультрафиолете. Реакция девушки: "Вот гады, в приватбанке подсунули, что теперь делать". А ведь, сколько стираных купюр попадалось, когда я вносил выручку в приватбанк, которые горели в ультрафиолете, и их принимали. Теперь вопрос, какой банк виноват: который выдал подлинную купюру, или который не принял подлинную купюру?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З фінансів, можливо комусь буде корисно:

 

Для информации. Сестра из-за границы переслала по Вестерну 4000 долл подарок сыну на свадьбу. В пределах лимита снял всю сумму в валюте в Привате без единой проблемы в теч. нескольких дней.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

КУРС В КАССЕ ПБ ОЧЕНЬ НИЗКИЙ...

Кроме ПБ есть ещё минимум 130 укрбанков, да и разница на 100$ просто смешная...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З фінансів, можливо комусь буде корисно:

Для информации. Сестра из-за границы переслала по Вестерну 4000 долл подарок сыну на свадьбу. В пределах лимита снял всю сумму в валюте в Привате без единой проблемы в теч. нескольких дней.

Лимит на получение переводов $7000 в день. Могли забрать всю сумму за 1 раз.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   1 користувач

×