Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Не претендую на истину, но напишу про себя - может чем помогу. С приватбанка перешел на укрэксимбанк (госбанк) и Пумб. В сбербанке России огромные очереди, к тому же дочка росбанка, поэтому неизвестно что от Киева ждать. Но решение за Вами.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт :)  Питання до Mozart: на сьогодні маю половину заощаджень у гривні на депозитах в Прокредитбанку та Банку Кіпру, який зараз належить Альфа-банку. Депозити закінчуються в липні і вкінці літа. Хочу поступово їх перевести в долар. Коли це краще зробити?  Чи може їх краще не чіпати, пишуть,що більше девальвації не буде, а в гривні ставка вигідніша. Чи варто у цих банках тримати депозити? Зараз із Банку Кіпру переводять по-бажанню в Альфу, без втрати відсотків, думаю чи перейти в Альфу і оформити депозит із правом конвертації під 20%, чи на 7 днів і забрати із банку депозит? Як можна буде зробити конвертацію депозиту в долари якщо НБУ продовжить із 1.06 обмеження на купівлю по 15000еквів? Чи може перейти в Приват і там спробувати гривневий депозит конвертувати у дол? Чи не буде проблем із конвертацією депозиту якщо сума під 200 тис.? Як би Ви вчинили на моєму місці? Яким чином можна сьогодні хоч частково компенсувати збитки, які отримані від частини гривневих заощаджень?На скільки надійно на сьогодні тримати доларовий депозит у Приваті? Засипала Вас питаннями, вибачте. Буду дуже вдячна за відповіді :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також є певна частка грн.   ....на даний час перехід у доллар - це не КОМПЕНСАЦІЯ , а ФІКСАЦІЯ! збитків... Якщо Ви так зробите, то остаточно зафіксуєте 50%  знецінення грн.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також є певна частка грн.   ....на даний час перехід у доллар - це не КОМПЕНСАЦІЯ , а ФІКСАЦІЯ! збитків... Якщо Ви так зробите, то остаточно зафіксуєте 50%  знецінення грн.

От я і питаю у людини що краще мене розуміється на цьому питанні чи варто це зараз робити, якщо не зараз то краще коли, і якщо залишити все як є то в яких банках.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт :)  Питання до Mozart: на сьогодні маю половину заощаджень у гривні на депозитах в Прокредитбанку та Банку Кіпру, який зараз належить Альфа-банку. Депозити закінчуються в липні і вкінці літа. Хочу поступово їх перевести в долар. Коли це краще зробити?  Чи може їх краще не чіпати, пишуть,що більше девальвації не буде, а в гривні ставка вигідніша. Чи варто у цих банках тримати депозити? Зараз із Банку Кіпру переводять по-бажанню в Альфу, без втрати відсотків, думаю чи перейти в Альфу і оформити депозит із правом конвертації під 20%, чи на 7 днів і забрати із банку депозит? Як можна буде зробити конвертацію депозиту в долари якщо НБУ продовжить із 1.06 обмеження на купівлю по 15000еквів? Чи може перейти в Приват і там спробувати гривневий депозит конвертувати у дол? Чи не буде проблем із конвертацією депозиту якщо сума під 200 тис.? Як би Ви вчинили на моєму місці? Яким чином можна сьогодні хоч частково компенсувати збитки, які отримані від частини гривневих заощаджень?На скільки надійно на сьогодні тримати доларовий депозит у Приваті? Засипала Вас питаннями, вибачте. Буду дуже вдячна за відповіді :)

Давайте разделим Ваш вопрос на несколько.

 

1. Стоит ли иметь дело с "Прокредитбанком" и "Банком Кипра"? Да, особенно с первым.

 

2. Депозиты еще не закончились. Когда закончатся - тогда и вернемся к вопросу :) Но июль-август - традиционно лучшие месяцы для входа в доллар . Так было раньше. Что будет сейчас - посмотрим.

 

3. "Чіпати" или "не чіпати" - решать Вам. Если Вы меня читаете здесь - я постоянно пишу о диверсификации. Т.е. часть в валюте, часть - в гривне.

 

4. Вопросов так много, что я теряюсь, на какой отвечать. В принципе в "Альфу" перейти можно.

 

5. Если НБУ продолжит с 1.06. - а он продолжит .. .то только так, как сейчас. По-другому - никак.

 

6. Можно ЧАСТИЧНО перейти в "Приват".

 

7. Сейчас вообще валютные депозиты я НЕ СОВЕТУЮ держать ни в каком банке...

 

P.S. Подумал, надо ввести платные вопросы-ответы :) или лимит дневной :) :)

Шучу.

  • Подобається 6
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановний Mozart порадьте, коли краще перейти в гривню, якщо гривня потрібна до першого липня. Заощадження в доларах.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановний Mozart порадьте, коли краще перейти в гривню, якщо гривня потрібна до першого липня. Заощадження в доларах.

 

Стандартный ответ: переходите в несколько приемов. Часть поменяйте прямо завтра, остальное - смотрите за ситуацией. Как только резко пойдет курс вверх - так и меняйте. Если не пойдет вверх - тогда просто поменяйте одну часть 15-го числа, и последнюю - за 1-2 дня до того, как будет нужна гривна.

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дельта дает 26%.  С вашей суммой получается 7,5т за 3 мес. Останется только надеяться, что американские деньги устанут расти и в гривне Вы получите доход (а если введут налог с 01.07.2014, то и головную боль :unsure:) . Хотя в интервью наш министр экономики сказал, что попередники оставили пустую казну и ЗВР хватит макс на 2 мес :huh:.

Ув. Моцарт,  далеким от экономики сложно собрать кубик, помогите разобраться, как Вы это мастерски делаете :) С ув. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мое мнение - ни единой денежной единицы в банк в данный период.

Заявления о том, что люди стали возвращать деньги на депозиты - неправдоподобно.

  • Подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мое мнение - ни единой денежной единицы в банк в данный период.

Заявления о том, что люди стали возвращать деньги на депозиты - неправдоподобно.

Риск благородное дело.

Многие люди  даже на этом форуме, ещё даже не снимали депозиты и задают вопросы куда вположить грн под надёжный процент.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×