Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Подскажите, кто знает. В кaкиx бaнкaх из живых минимальные комиссии по снятию валюты за прeдeлaми Укpаины. Нужно снять доллары с долларoвoй кapты (в банкомате или отделении иностранногo бaнкa), т.e. без всяких конвертаций. Деньги на карте дoлгo дepжать не планирую. Пополняться карта так жe бyдeт дoлларом.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если бы вы купили валюту по 12, для сохранения того ,что заработали, что бы вы сейчас предприняли? Спасибо за ДЕЛЬНЫЙ совет.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если бы вы купили валюту по 12, для сохранения того ,что заработали, что бы вы сейчас предприняли? Спасибо за ДЕЛЬНЫЙ совет.

я купляв по 13.05 і по 21 і 24.90 і все постав на депо в приват хоть якісь проценти капають думаю 100  зелених в місяць непомішає  правда зара стрьомно тримати в банку банкопад то який ойоййй мама не горюй :rolleyes:  но і дома під матрасом тож стрьомно тримати злодіїв побільшало хіба на городі пі грушою в банке закопати  :ph34r:  ну це мій вибір вам рішати

Змінено користувачем Olko

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, имею 200_000 грн. Что с ними сейчас лучше сделать? Хотел бы поставить на депозит в приват. Может лучше перевести в доллары и поставить или как поступить в моем случае?

Купите доллары; ознакомьтесь со ссылкой http://businessua.com/banki/17139top-banki-z-visokim-reitingom-nadiinosti-depozitiv.html

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю сезонний бізнес для якого потрібні гривники.Так я читав поради Моцарта про деверсифікацію ринкуи  і розумію що зараз аж ні як не можна здавати валюту.Але гроші в мому випадку це інструмент для роботи а не заначка.У валюту зайшов після закінчення сезону роботи по 19.Довго  сидіти у баксі не можу бо працювати все ж таки треба.Хочеться почути думки(прогнози) наших світил форума хоча б про приблизні часові рамки нового загону.А саме тиждень два.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С другой стороны... если Вам для Вашего бизнеса не играет роли, когда сдать - сегодня или завтра ... подождите лучше до завтра. А еще лучше - до ПОСЛЕзавтра.

Поскольку на межбанке уже с утра пошли в рост... и настроения слегка меняются...  Позже будет видно, что к чему.

Дякую за відповідь...Просто в бізнесі маю дуже хороше "шосте відчуття" або інтуїцію.А таке відчуття що як зараз здам дол.то місяць буду працювати безкоштовно.

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь...Просто в бізнесі маю дуже хороше "шосте відчуття" або інтуїцію.А таке відчуття що як зараз здам дол.то місяць буду працювати безкоштовно.

Покупал товар по 30 - работал в плюсе, небольшом, но все же.

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь...Просто в бізнесі маю дуже хороше "шосте відчуття" або інтуїцію.А таке відчуття що як зараз здам дол.то місяць буду працювати безкоштовно.

Виталий, мне очень сложно судить, не имея абсолютно никакого представления о Вашем направлении бизнеса. 

Во-1, важен такой момент, как "оборачиваемость капитала", т.е. как быстро Вы сможете получить прибыль.

Во-2, очень часто играет роль специфика.

Например, можно сдать валюту дешевле - но закупить сырье или товар намного дешевле, и потом получить прибыль за счет этого.

В любом случае, Вам самому думать и решать.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×