Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

20.09.2020 в 19:15, orest777 сказал:

а реальна перспектива втратити безвіз може різко скоротити надходження валюти від заробітчан та підштовхнути на агресивний вихід ІТ...
На жаль, дії монобільшості щодо НАБУ і САП та неадекватна поведінка Венедіктової оптимізму не вселяють... 

Вот реально не пойму, почему некоторые переживают за безвиз? Его вообще-то уже полгода как нет и никто не умер.

По поводу НАБУ. Пользы от этой структуры 0(НОЛЬ, зеро, не знаю как еще подчеркнуть данный факт). Единственная польза как раз для зарубежных кукловодов, чтобы контролировать местных царьков либо выдавать им ярлык на княжение.

  • Лайк 2
  • Подобається 4
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, DarkRanger сказал:

Вот реально не пойму, почему некоторые переживают за безвиз? Его вообще-то уже полгода как нет и никто не умер.

По поводу НАБУ. Пользы от этой структуры 0(НОЛЬ, зеро, не знаю как еще подчеркнуть данный факт). Единственная польза как раз для зарубежных кукловодов, чтобы контролировать местных царьков либо выдавать им ярлык на княжение.

А чому Ви вирішили що безвізу немає? Через коронавірусне божевілля (яке, до речі, має абсолютно предметну, меркантильну (на зрозумілому Вам) не медицинську причину) обмежили туристичну міграцію. До речі, європейський південь страждає від цього економічно дуже сильно і Франкфурт-Берлін тільки недавно і далеко не в повному обсязі почав їм компенсувати певні втрати. Решта поїздок нічим не обмежені. Без якихось проблем можна поїхати у робоче відрядження чи на лікування... Заробітчан після березня-квітня впустили рівно стільки, скільки треба було щоб врожай на полях-садах не залишилися не зібраним, щоб будинки будувалися, щоб старенькі були доглянуті і нагодовані і тд. А от коли без візи НІХТО і НІЯК не зможе виїхати, а всіх тих, хто працював 3 місяці на пів року, виженуть додому (а дома роботи на всіх немає, або це потягне значне падіння зп) тоді побачите що таке НЕТ... І владі, яка такого досягне залишиться місяць-два з моменту "досягнення"...

Щодо МОМЕНТНОЇ ефективності антикорупційних органів я не буду сперечатися, хоч кілька годин можна було б. Але зараз мова йде про хоч теоретичне збереження системи противаг і стримувань в силових органах. Адже не тільки думаючі люди тут, але й в цивілізованих-демократичних країнах також бачать, що прокуратура і СБУ втратили незалежність, а саме найгірше,і хоч якусь професійність, без перспектив покращення в найближчі роки. А "національна поліція" взагалі перетворилася у феодальну дружину Арсена Борисовича. 

І коли в наступному році замість 15-25 млрд уо зовнішніх запозичень (не тільки МВФ-ЄЦБ-ЄБРР але й решти міжнародних спекулянтів, які не позичать при відповідних рекомендаціях МВФ) буде 0 Ви все зрозумієте.

Чи весь "праведний гнів" викликає географія-національність "кукловодів"?

  • Лайк 3
  • Дякую 3
  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Adriano сказал:

Гнев вызывает не национальность кукловодов ,а то что на НАБУ тратятся МИЛЛИАРДЫ и десятки МИИЛИАРДОВ в гривне 

а выхлоп с НАБУ ( а НАБУ должно за счёт антикоррпуционной деятельности давать выхлоп) получается десятки, в лучшем случае сотни тысяч гривен.

Ну давайте підемо цивілізованим шляхом і перевіримо виділене мною Ваше твердження офіційними бюджетами органів. Отже бюджети антикорупційних органів у 2020 були найбільшими за час існування і склали

НАБУ - 1 млрд грн

НАЗК - 0,6 млрд грн

САП - менше 100 МЛН грн

ВАКС - 0,25 млрд грн

На 2021 рік бюджети всіх антикорупційних органів планують зменшити. В цей час, дармоїди з офісу президента, які навіть не знають назв областей рідної країни, проїли за 2020 рік 0,8 млрд грн, а в наступному році планують освоїти 1,3 млрд.

Сперечатися про ефективність антикорупційних органів і причини, чому стан справ саме такий, я ні з ким не хочу. разом з тим, я не чув жодного випадку колиб через ці органи "рішали вопроси", чи щоб вони займалися якимсь кришуванням, вимаганням і тд. Тоді як "національна поліція" запросто заминає питання порушення ПДР на місці за 100-200 грн, займається рекетом бізнесу, шляхом засилання "своєї людини" без маски в заклад, а потім погроз накласти штраф, та вирішення "питання" за половину штрафу наліком на руки. Про загально відомі факти кришування цілих галузей тіньової економіки поліцією і СБУ згадувати не буду...

П.С. В цей час, станом на зараз, євро пірнуло під 1,17 а грн на МБ 28,17/28,20

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, orest777 сказал:

Сперечатися про ефективність антикорупційних органів і причини, чому стан справ саме такий, я ні з ким не хочу. разом з тим, я не чув жодного випадку колиб через ці органи "рішали вопроси", чи щоб вони займалися якимсь кришуванням, вимаганням і тд.

Давайте возьмем отчет набу и посмотрим

image.png.ea59b58d9fdc8404731b2c4597446eaa.png

Т.е. из 406 дел только 8 попало в суд. О результатах судов инфы нет. В то же время 243 дела закрыты тем или иным образом. Вы уверены, что эти дела не были проданы?

Идем дальше

image.png.23f4f9b2d086afd32f4da295986b5b3c.png

Только 400 тыс грн получено в результате исковой работы.

Ах да, там что-то за жилье вернули. Но для этого много ума не надо. Достаточно пробежаться по депутату и его родственникам в реестре имущественных прав. А выписка из него стоит 20 грн. Просто капец какая тяжелая и долгая работа.

Да, вдруг кто захочет почитать сей отчет, то велкам https://data.gov.ua/dataset/cd51dff1-cf7a-4c9d-afca-c4e63922924d/resource/30c3e9c6-ca91-44ec-bb2d-ef9e96453dc5/download/zvit_i-pivrichchia-2020-roku.pdf

 

По поводу безвиза. Я же имею ввиду любого пэрэсичного и его возможность поехать на чашечку кофе в Вену, а не лечение и гастарбайтеров. Даже сейчас, с реальными или липовыми разрешениями на работу это по сути рабочая виза, а не безвиз.

  • Лайк 3
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Посол Евросоюза в Украине Матти Маасикас заявил, что законопроект о локализации производства должен быть "даже не поставлен на паузу, а совсем забыт".

Орест, является ли это добрым советом белого господина местным туземцам в целях установления и продвижения демократии или просто прямым указанием колонии?

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, DarkRanger сказал:

Орест, является ли это добрым советом белого господина местным туземцам в целях установления и продвижения демократии или просто прямым указанием колонии?

Якщо ми вступили в СОТ та пройшли половину шляху по угоді про асоціацію з ЄС, задекларували відповідність європейським законам та правилам СОТ, то такий закон є недопустимий. Більше того, даний закон пахне (мяко кажучи) лобіюванням певних олігархічних інтересів. Локалізувати такі речі можна без жодних законів і розвинені світові країни гарно демонструють як це зробити і ні ЄС ні СОТ не має до них претензій. А насильно заставляти когось купувати щось виключно в пана Коломойського чи Ахметова просто так ЗАКОНОМ КРАЇНИ, замість того, щоб ці пани вклали кілька сот млн уо в модернізацію своїх інвалідів, створили додаткові робочі місця і почали випускати високо технологічні, конкурентні вироби - це справді звучить дико...

Якщо це, звичайно, не є передвиборним популізмом і за якийсь час всі забудуть-забють і енергетична галузь, ЖКГ і транспортна галузь будуть і так купляти цей непотріб в тридорога тут. Тим більше, коли антикорупційні органи працювати перестануть, а прозорі тендери перетворяться на ще більшу фікцію ніж є зараз...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, orest777 сказал:

Якщо ми вступили в СОТ та пройшли половину шляху по угоді про асоціацію з ЄС, задекларували відповідність європейським законам та правилам СОТ, то такий закон є недопустимий. Більше того, даний закон пахне (мяко кажучи) лобіюванням певних олігархічних інтересів. Локалізувати такі речі можна без жодних законів і розвинені світові країни гарно демонструють як це зробити і ні ЄС ні СОТ не має до них претензій. А насильно заставляти когось купувати щось виключно в пана Коломойського чи Ахметова просто так ЗАКОНОМ КРАЇНИ, замість того, щоб ці пани вклали кілька сот млн уо в модернізацію своїх інвалідів, створили додаткові робочі місця і почали випускати високо технологічні, конкурентні вироби - це справді звучить дико...

Якщо це, звичайно, не є передвиборним популізмом і за якийсь час всі забудуть-забють і енергетична галузь, ЖКГ і транспортна галузь будуть і так купляти цей непотріб в тридорога тут. Тим більше, коли антикорупційні органи працювати перестануть, а прозорі тендери перетворяться на ще більшу фікцію ніж є зараз...

Все верно. Только я думаю, что Ахметов и коломойский тут как раз и не при чем. Это более мелкие олигархи и чиновники-коррупционеры

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
03.07.2020 в 16:14, orest777 сказал:

Забув ще один маленький нюанс написати: щоб отримати кредит, ще треба показувати прибуток, який дозволить цей кредит обслуговувати і повернути. А хто ж у нас прибуток показує??? Це ж тоді ще й податки в бюджет треба платити. :wink: Тобто, як в анекдоті, тут треба вибирати труси чи хрестик ...

у нас все равно дадут льготный кредит только своим или тем кто даст побольше откат. а те в свою очередь при удобном случае "внезапно" сделаются банкротами. остальное пыль в глаза для пипла, и повод писать подобные рассуждения "сами виноваты".

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×