Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

10ка 10-кою, але чомусь усі замовчують предивний факт, що на рівні ядра цієї дивної ОС вбудований кейлоггер шпигун, який відсилає дані фірмі виробнику (Microsoft тобто.....)

це навіть прописано в EULA якщо що

 

Ох, як часто мені доводиться таке слухати -_- 

Не буду писати багато, кому цікаво, почитайте тут https://glashkoff.com/blog/windows-10-shpion-ili-pomoshhnik/

У кого немає бажання переходити по вищезазначеному посиланню, "ибо много букафф", передам короткий зміст статті:

1. Користуєтесь смартфоном? Android і IOS вже давно "оглядають" Вашу інформацію.

2. Користуєтесь інтернетом? Всі сайти (так так, ВСІ), проги, збирають про Вас інформацію. Бувало таке, що шукаючи наприклад мопед, декілька днів після цього весь браузер був всипаний рекламою мопедів, не залежно від того, на який сайт Ви зайшли? (так званий таргетинг).

3. Майкрософт не цікавить хто Ви, Ваш ПІБ та інші конфіденційні дані.

4. Тих кого такі дані цікавлять, дістануть цю інфу про Вас і без Віндовса.

Іншими словами - ми всі давно ВЖЕ під наглядом, Майкрософт просто це відкрито прописали.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Hamilton  Уважаемый, я не писАл, что комп игровой :), я написАл, что он БОЛЬШЕ похож на игровой, чем на офисный. Да встроенная видюха, но это же ноут, а не настольник. Или может Вы знаете как встроить в ноут видюху с жидкостным охлаждением? Для офисного компа, за глаза и за уши, достаточно жедеза как у Twin

А по поводу антивируса - это Ваше право, но мой знакомый, был так же уверен в непробиваемости встроенного решения :) Лишился архива фото и видео за несколько лет :(

Twin Ставьте 10-ку, но сначала обновите BIOS, иначе можно геммор получить. Из антивирусов могу посоветовать бесплатный 360 Total Security от наших китайских друзей :) На данном этапе один из лучших.

big_begemot Outpost Firewall  - это не антивирус и не интернет секюрити. :) Это файерволл :)

senderZ Во-первых - Cortana  у нас не работает :) Во-вторых - все это легко отключается еще на этапе установки, но можно и после :)

Змінено користувачем MIG

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Hamilton Ви мене розчаровуете :)  Хіба не знаете, що існує така річ, як Ghostery? Поставте і забудете про "жучки" :) А ще є AdBlock Plus :) З ним забудете про рекламні банери та вспливаючі вікна :)

Змінено користувачем MIG
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Правда, не хочу вступати в цю словесну перепалку, проте, бачу доведеться :)

 

По "железу" больше на игровой тянет :)

 

По "залізу" жоден ноутбук чи ПК без дискретної відеокарти і близько не може бути схожим на ігровий, ну просто апріорі. Категорично.

 

Hamilton  Уважаемый, я не писАл, что комп игровой :), я написАл, что он БОЛЬШЕ похож на игровой, чем на офисный. Да встроенная видюха, но это же ноут, а не настольник. Или может Вы знаете как встроить в ноут видюху с жидкостным охлаждением?

Для офисного компа, за глаза и за уши, достаточно жедеза как у Twin

А по поводу антивируса - это Ваше право, но мой знакомый, был так же уверен в непробиваемости встроенного решения :) Лишился архива фото и видео за несколько лет :(

 

1.Метод установки дискретної відеокарти в ноутбук описаний тут http://www.notebookcheck-ru.com/Vneshnjaja-igrovaja-videokarta-dlja-noutbuka-Rasskazhem-kak.112308.0.html

2. Для офісної машини 2 ГБ ОЗУ як у Твіна, зараз малувато буде - робота в браузері з багатьма вкладками чи великими файлами навіть в Екселі вимагають 4 ГБ. Не говорю про роботу з графікою, тут все очевидно.

3. Порекомендуйте своєму знайомому для зберігання подібної інформації зовнішній HDD або щось з хмарних технологій типу ГуглДрайв.

4. Антивіруси дійсно дієві тільки платні, безкоштовні їх версії - мусор.

 

Hamilton Ви мене розчаровуете :)  Хіба не знаете, що існує така річ, як Ghostery? Поставте і забудете про "жучки" :) А ще є AdBlock Plus :)

 

Я переказував короткий зміст статті, а не описував власний досвід) Якщо Вами зацікавляться певні органи, жодні програмки Вас не врятують. Хакерів таки постійно ловлять.

Змінено користувачем Hamilton

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Человек, занимающийся ноутом, как раз и сказал, что пробовал KMSом, возможно, более старая версия? 

Как вариант ставить сборку Win7 с встроенной таблеткой.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5121743

Змінено користувачем Аид

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А кто-нибудь сидит на Линуксе? 

Сам уже как второй месяц перешел. Linux Mint 17.3 полет нормальный. Единственное, очень хотел установить обычный майкрасофтовский офис, поэтому пришлось повозиться. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А кто-нибудь сидит на Линуксе? 

Сам уже как второй месяц перешел. Linux Mint 17.3 полет нормальный. Единственное, очень хотел установить обычный майкрасофтовский офис, поэтому пришлось повозиться. 

52e15e99b5ba.jpg

Хочу попробовать на Pipo X8 поставить но все руки никак не доходят :D

 

Кстати очень рекомендую как полноценную замену PC наличие HDMI позволяет подключать к монитору и телевизору.

Змінено користувачем Аид

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там інтегрована відеокарта, простенький процесор і 17 дюймів - класичний набір під домашню роботу (офіс, фільми, інтернет), ніяк не ігри :)

Совершенно верно. Были такие же с ОТДЕЛЬНОЙ видеокартой - я специально не брал, чтобы малый не вытребовал себе :)

 

И все же - я для себя так и не понял, куда мне бежать: сказать, чтобы "бороли" 7-ку до победного, или сдаться сразу и поставить 10-ку? 

Я смотрю, тут отзывы противоречивые. 

Сравнение 10-ки с "миллениумом" (я отлично помню, что это, и это сравнение мне не понравилось)  смутило... 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И все же - я для себя так и не понял, куда мне бежать: сказать, чтобы "бороли" 7-ку до победного, или сдаться сразу и поставить 10-ку? 

Я смотрю, тут отзывы противоречивые. 

Сравнение 10-ки с "миллениумом" (я отлично помню, что это, и это сравнение мне не понравилось)  смутило... 

 

Ноутбук випущено під ОС Windows 10. Вважаю цей аргумент залізним.

Нехай спеціаліст поставить цю ОС, пояснить Вам основні відмінності між нею і 7-кою (повірте, їх фактично немає). У випадку чого - продовжите боротьбу з вітряками з драйверами під 7.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Совершенно верно. Были такие же с ОТДЕЛЬНОЙ видеокартой - я специально не брал, чтобы малый не вытребовал себе :)

 

И все же - я для себя так и не понял, куда мне бежать: сказать, чтобы "бороли" 7-ку до победного, или сдаться сразу и поставить 10-ку? 

Я смотрю, тут отзывы противоречивые. 

Сравнение 10-ки с "миллениумом" (я отлично помню, что это, и это сравнение мне не понравилось)  смутило... 

7-ка самая стабильная сейчас версия. 10-ка практически тоже самое, что-то улучшили, что-то стало не так удобно. 8-ка неудачное извращение. ХП могут возникнуть проблемы с обновлениями и драйверами, т.к. ее перестали поддерживать. 

А какие проблемы у вас с установкой - непонятно. Создайте загрузочную флешку и установите с нее снеся все что было под ноль. На хорошем торренте скачайте только нормальную версию, уже сломаную. Такую даже самому активировать не нужно будет...все уже сделано до вас. 

 

PS: до установки можно на виртуальной машине попробовать поставить. 

Змінено користувачем Remesis

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×