Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Странное представление у Вас о РАБОЧЕМ компе :) По "железу" больше на игровой тянет :)

Там інтегрована відеокарта, простенький процесор і 17 дюймів - класичний набір під домашню роботу (офіс, фільми, інтернет), ніяк не ігри :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Изначально на ноуте DOS. Предустановленной Винды не было.

 

Ставится... ну, естественно, не лицензионная :) Потому и активатор.

А почему "естественно"? Стоимость лицензионной 10ки чуть больше 100 баксов и никакого гемора... Причем покупается то не на один год.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Який антивірус поставити? Зараз нема жодного, ловлю  віруси вручну, коли лягає XP запускаюсь з спеціального CD, але деколи вінда падає безповоротно...

 

ПС сьогодні зловив якийсь новий вірус kdsotgel появляється в автозагрузці, ніяк не можу вловити момент коли відбувається зараження...

Змінено користувачем Twin

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Який антивірус поставити? Зараз нема жодного, ловлю  віруси вручну, коли лягає XP запускаюсь з спеціального CD, але деколи вінда падає безповоротно...

З моменту встановлення 8-ки - не ставив жодного антивірусу, і Вам не рекомендую. В самій ОС є хороший антивірус. Іноді завантажую для перевірки одноразові проги для перевірки системи.

Вінда у Вас падає тому-що така вінда, а не через віруси :)

Змінено користувачем Hamilton

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З моменту встановлення 8-ки - не ставив жодного антивірусу, і Вам не рекомендую. В самій ОС є хороший антивірус. Іноді завантажую для перевірки одноразові проги для перевірки системи.

Вінда у Вас падає тому-що така вінда, а не через віруси :)

В мене залізо 8-ку не потягне.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене залізо 8-ку не потягне.

8-ка легша і швидша  (краще 10, але можуть бути нюанси з дровами). Спробуйте, не пожалієте. У мене колись було страшне "корито" а не комп, поставив 8 - був у шоці.

Просто поставте і побачите :)

Змінено користувачем Hamilton

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Twin : поставне Outpost Firewall Pro. В мене версія 9.3.
Суть така що якщо якась "скотиняка" нишпоркою лізе прописатися в автозавантаження то відразу цей факт ловиться.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

8-ка легша і швидша  (краще 10, але можуть бути нюанси з дровами). Спробуйте, не пожалієте. У мене колись було страшне "корито" а не комп, поставив 8 - був у шоці.

Просто поставте і побачите :)

В мене проц Інтел коре2 1.73, оперативка 2гб, відео 256мб. ХР просто літає, але деколи злітає)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановний Twin, зараз на повноцінній 10-ці працюють навіть планшети (!!!) на Інтел Атом (це значно нижче аніж Ваш Кор 2) з 1 ГБ ОЗУ.

Тому якщо володієте необхідними знаннями та навиками для установки ОС - ставте :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

10ка 10-кою, але чомусь усі замовчують предивний факт, що на рівні ядра цієї дивної ОС вбудований кейлоггер шпигун, який відсилає дані фірмі виробнику (Microsoft тобто.....)

це навіть прописано в EULA якщо що

Змінено користувачем senderZ
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×