Перейти до змісту

Moskit

Друг форуму
  • Постів

    2 377
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Moskit

  1. минуло майже вісім років. Політика "пряника" виявилася провальною. Час братися за кнута? Вчора-сьогодні в Німеччині приймають на найвищому рівні екстерориста, нинішнього тимчасового (?) керівника Сирії Ахмеда аль-Шараа. В чому тут гешефт для учасників зустрічі АаШ і Мерца? Відповідь: люди, біженці із Сирії, які є значним економічним тягарем для Німеччини і бажаним "профітом" для нової сирійської влади. Попередня домовленість: за три роки у Сирію мають повернутися близько мільйона осіб. https://www.bild.de/politik/syrien-machthaber-in-berlin-merz-80-prozent-der-fluechtlinge-sollen-zurueck-69ca3f04b33459bf52774264 П.С. За умови успішної репатріації сирійців, буде створено світовий прецедент повернення великої кількості біженців до своїх країн. Такі дії Мерца значно послаблять позиції"правих" конкурентів (AfD перш за все) imho
  2. точно, читає) в роки моєї юності це вважалося накращим способом підготуватися до екзамену навіть допомогало, деколи)
  3. чому ні? до того як Додік "керує" тарифами і цінами на різні "смаколики" народ вже потроху звик, навіть почав заробляти на "гойдалках" разом із трампонятами) а те, що після "перемовин з Іраном", за які Іран нічого не знає, припинять бойові дії на п'ять (не три чи сім) днів пояснюється дуже просто: через 5 днів буде П'ЯТНИЦЯ - день Додіка, коли під закінчення біржевого тижня можна намутити трохи грошей за вихідні і понеділок)
  4. все так, от тільки Іран заперечив заяви президента США Дональда Трампа про те, що між Тегераном і Вашингтоном тривають переговори. За повідомленнями інформаційних агентств Fars і Tasnim, близьких до впливової Корпусу вартових ісламської революції Ірану, прямих контактів з Трампом немає, навіть через посередників.
  5. вже почалося якщо хтось ще не заправив авто "під зав'язку" - саме час
  6. ще не згадувався такий фактор враження як ЕМІ, який виведе з ладу всю електронна інфраструктура мегаполісу, що працювала в момент підриву ЯБ але це вже буде турбота тих, хто вижив
  7. Додік вже назвав це рішення "ганьбою", а може психанути і на вихідних почати "маленьку переможну" війну з Іраном от тоді всі "політають")
  8. може причина в цьому? https://www.bloomberg.com/news/articles/2026-02-20/trump-s-tariffs-ruled-illegal-by-supreme-court-what-are-his-options-now?srnd=homepage-europe
  9. фізичний євро "на зараз" є тільки 1.186 - не цікаво для спекуляцій де знайти по форексу?
  10. Саме вони стали першими жертвами підозрюваного, який розстріляв їх авто впритул - одного вбивши, а іншого поранивши Джерело: https://censor.net/ua/n3598038 Коли спецпризначенці, реагуючи на постріли, прибули на місце злочину, він із засідки розстріляв поліцейських. Джерело: https://censor.net/ua/n3598038
  11. подробиць не знаю, але як варіант - всі були в автомобілі, тільки під'їхали до місця
  12. в тому числі і на базарах: без таблички, але з "пресом гривні" у кулаці) під'їхало авто і через віконце "свій валютчик" обмінює 100-500-1000 доларів/євро "на хлібчик щоденний". Ось такий аналог Мак-драйву) інші способи валютообміну, описані вище також доступні . Але залишилася категорія народу, що ностальгує за 90-и
  13. за 30-40 років пам'ять стирає дрібні деталі минулого - так влаштований людський мозок. Тому і здається, що "нічого страшного". Дисбат, як наказання для одних, і госпіталь (в кращому випадку) для інших, а не могила - це і є результат "дєдовщіни". Мій знайомив, однолітка, не витримав попередніх 1.5 року служби і після отримання зброї для несення служби в наряді "провів виховну бесіду" зі своїми кривдниками в казармі: 3 трупа і декілька поранених (в т.ч. непричетних). І було це у 88-у, в Хмельницькій області, в зразковому ПрикВо, не на Дальному Сході чи Туркменистані. А в окремих родах військ чи гарнізонах було і таке неформальне поняття як "зємлячество"( Так що, поняття "перегібу" - дуууже відносне.
  14. за заявками численних прихильників Додіка звучать ця композиція на згадку про чергові митні побори проти Європи, які в черговий раз відмінили))) П.С. хоча Додік ще не лягає спати і до ранку далеко, може і передумає в черговий раз)
  15. про документи це зрозуміло, але довідка про зарплату 8000 гривень навряд чи задовільнить фінмон) тому і питав в платному розділі є топік присвячений фінмону, задав там питання і щодо банків-партнерів (чи обмінюються інформацією про клієнтський рух грошей ближче до 400 тис в кожному), і чи враховуються у щомісячні 400 тис внесення-зняття на власний рахунок валюти. Відповіді не було.
  16. між цими роками треба вставити 2019-й. Багатьом (і мені також) зламали сезонність, створили "потужне" враження, що валюта нікому і задарма не потрібна дивитися на курс треба починаючи з 91-го року. А також порівнювати його в кожний період із цінами на квартири, землю, будматеріали і відсотками на депо))) Так буде об'єктивніше куди підем та як швидко? не берусь вгадувати, Андрій Григорович може і сам до кінця не знає, буде діяти ситуативно. Гроші все рівно не державні, а позичено-подаровані
  17. imho середньостатистичний пенсіонер, якому у 2018 році виповнилося 60 років у 1991 році був 26-ти річним молодиком, коли заощадження його родичів, а можливо і його також за декілька ночей перетворилися майже в ніщо. Днями якраз 34-а "річниця" цього масштабного пограбування народу https://uk.wikipedia.org/wiki/Грошова_реформа_в_СРСР_1991_року#:~:text=Грошова реформа в СРСР 1991 року (також,за рахунком й останньою в історії СРСР. Тому недовіра до держави у багатьох закладена на генетичному рівні, як і до державних фінансових інструментів. Та й часу після кризи 2008 року пройшло тоді небагато, і люди реально могли порахувати профіт від простого доларового "матрацу" (навіть без валютного депозиту). Пенсіонер все життя відкладав по 50-100 доларів на місяць. Чи не так?) Але це вже тема іншого топіку; прохання модератора не сприймати за флуд
  18. штормити буде, але і долар після успіху у ВенесуелІ може піти донизу. Підстави: європарламент не буде голосувати 26 січня за нульові мита для товарів із США після чергового самодурства Додіка щодо Гренландії та додаткових 10% мита для Європи. До того ж трампівська непідтримка протестів в Ірані та курдів у Сирії (днями) вказують на те, що союзник з нього - ніякий, і слово його - порожнє.
  19. отак коротенько Ви переказали зміст фільму) окрім "іскандерів", фільм не про них П.С. сам фільм, напевно, на трієчку. Але якщо знімають і показують - є запит, мабуть
  20. досиль розлога відповідь, дякую! з деякими моментами згідний, інші - досить категоричні, як на мене) якщо продовжимо дискусію на тему законності валютообміну та конкретної мережі, то @Хасан, скоріше за все просто видалить, оскільки це не тема топіку. Буде шкода пальців, що набирали багато тексту)
  21. - клієнт або, як Ви зазначили, "всі ми тут трохи спекулянти" не має можливості реально перевірити легальність діяльності пункту обміну. Ксерокопії дозволів - так собі аргумент). Стосовно "Х-сhenge", так там і вивіски великі/кольорові, і дозволи начебто правильні. Звідки клієнт знає, що обмінка поза законом? - є у нашому місті "намолене" місце операторів валютного ринку, що працюють під відкритим небом без жодних ліцензій. Вже більше тридцяти років; місця у спадок передаються). Так звідти до управління СБУ - сто метрів по прямій. І нічого, всіх все влаштовує)
  22. виявляється, НБУ майже два місяці тому заборонив діяльність двох мереж. А вони працюють і далі) https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-zaboroniv-tov-fk-obmin24-ta-tov-fk-iks-chendj-nadannya-finansovih-poslug-cherez-internet-servisi-ta-brendovani-viddilennya-obmin24-ta-x-change https://spilno.org/news/nbu-zablokuvav-diyalnist-obmin24-ta-x-change-robota-bez-litsenzii-i-obkhid-valyutnoho-rehulyuvannya а "ксіви" були БЕБівські; начальник там новий https://spilno.org/news/nbu-zablokuvav-diyalnist-obmin24-ta-x-change-robota-bez-litsenzii-i-obkhid-valyutnoho-rehulyuvannya
  23. часом не "Х-.." потрапив під роздачу? вчора також прочекав на дворі хвилин 30 разом з іншими клієнтами та менеджеркою. Всередині співробітники писали якесь величеньке пояснення. Але здоровенних хлопців у чорному клієнти не цікавили)
×
×
  • Створити...